Şehidimizi Uğurladık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Van'ın İpekyolu ilçesinde yönetici düzeyindeki bir PKK'lının öldürüldüğü çatışmada şehit düşen polis memuru Yusuf Diri törenle memleketine uğurlandı.

İpekyolu ilçesi Milli Egemenlik Caddesi üzerinde Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin takip ettiği terör örgütü PKK üyeleriyle dün saat 14.30 sıralarında polislere ateş açılması sonucu çatışma çıkmıştı. Çatışmada örgütte yönetici düzeyinde olan bir PKK'lı silahı ile birlikte ölü olarak ele geçirilirken, polismemuru Yusuf Diri ise ağır yaralanmıştı.

<strong style="font-size: 100%;">TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Hastaneye kaldırılan ve yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit düşen Yusuf Diri için bugün Van Jandarma Filo Komutanlığı'nda tören düzenlendi. Törene VanValisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Adayı Beşir Atalay, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, şehidin eşi Ayşe Diri, 3 yaşındaki kızı Nursima Diri, şehit polisin 2 ablası, 2 abisi, kardeşi, askeri erkan ve polisler katıldı.

İl Müftüsü Nimetullah Arvas'ın dua etmesiyle şehit Diri'nin naaşı askeri uçakla memleketiNiğde'nin Bor ilçesine uğurlandı. Şehidin yakınları da aynı uçağa bindi.

<strong style="font-size: 100%;">''BABAMI NEDEN GÖTÜRÜYORLAR''

Şehitler için saygı duruşunun ardından şehit polis memuru Diri’nin özgeçmişi okundu. Daha sonra İl Müftüsü dua yaptırdı. Duanın ardından Şehit Diri’nin Türk bayrağına sarılı tabutu polislerin omuzunda Türk Hava Kuvvetleri’ne ait uçağa taşındı.

Biliyorum bir çoğu için bi şey ifade etmiyor belki ama, insanın zoruna gidiyor. Kendi için bir şey istemen insanların uğruna öldükleri bir devletleri var, uğruna öldükleri sevdikleri var.

Bayrak uğruna, vatan uğruna, toprak uğruna şehit oluyorlar.

Rabbim Mekanını Cennet eylesin, geride kalan ailesine sabır versin. Ateş düştüğü yeri yakıyor...

ehlikeyif tarafından 15/Eki/15 16:11 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Diyecek biseyim kalmadi benim artik.. Hele su bi kac gundur hic kalmadi..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Diyecek biseyim kalmadi benim artik.. Hele su bi kac gundur hic kalmadi..

yapılacak belli de neyse...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Naaşın ardından ailesinin uçağa binişi vardı, içim dağlandı. Hele en son 2 valiz kondu uçağa, uçak kapağı kapattı uçtu gitti.

Yusuf'un Van günleri bitti. 2 gün sonra da ev eşyaları da gönderilir. Geride hatıralardan başka bir şey kalmaz...

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin. Şurada rahat bir şekilde oturup uyuyabiliyorsak işte bu şehitlerimiz sayesindedir. PKK'denen illeti bu derece destekleyen, kişi, hükümet ne varsada Allah bin beter etsin.

DrKill tarafından 15/Eki/15 16:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

İnsan şerefiyle ölmeli. o Kız bugün ağlıyor ama yarın babasıyla grur duyacak

tarafımca sıkıntı yok agalar bugün gel deseler askere düşünmeden arkama bakmadan giderim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu nasıl bi acıdır arkadaş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siyaset yapmiyim diyorum ama sadece sırtımızı terör örgütüne yasladık diyenlere,

pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen sözde milletvekillerinin olduğu partiye oy atanlar şu görüntü karşısında üzülmeye hakkınız yok sizin zaten vicdanınıza böyle bi muhasebeye de girmiyordur eminim.

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seboist bunu yazdı

siyaset yapmiyim diyorum ama sadece sırtımızı terör örgütüne yasladık diyenlere,

pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen sözde milletvekillerinin olduğu partiye oy atanlar şu görüntü karşısında üzülmeye hakkınız yok sizin zaten vicdanınıza böyle bi muhasebeye de girmiyordur eminim.

ulan asıl ben siyaset yapmayayım diyorum ama sen akpli değilmisin teröre en büyük desteği sen vermedinmi senin bu lafın iyi biliyorumki hdplilere değil akp iktidar olmasın diye  strateji olarak geçen seçimde hdpye oy atanlara

ulan hdp terör örgütünün kendisidir zaten aslen meşru bir siyasi partidedeğil ama bu heriflerin elinden bişey gelirmi hayır bu herifleri meclise kim soktu akp terörü kim destekledi akp açılım denen şeyi kim başlattı akp üzülmeye hakkı olmıyan sensin çünkü bu senin şehidin değil herşeyden önce bu ulusal zihniyetle kurulmuş bir ülke ve oda bu ülkenin polisiydi sen ulusalcı değilsin

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    seboist bunu yazdı

ulan asıl ben siyaset yapmayayım diyorum ama sen akpli değilmisin teröre en büyük desteği sen vermedinmi senin bu lafın iyi biliyorumki hdplilere değil akp iktidar olmasın diye  strateji olarak geçen seçimde hdpye oy atanlara

ulan hdp terör örgütünün kendisidir zaten aslen meşru bir siyasi partidedeğil ama bu heriflerin elinden bişey gelirmi hayır bu herifleri meclise kim soktu akp terörü kim destekledi akp açılım denen şeyi kim başlattı akp üzülmeye hakkı olmıyan sensin çünkü bu senin şehidin değil herşeyden önce bu ulusal zihniyetle kurulmuş bir ülke ve oda bu ülkenin polisiydi sen ulusalcı değilsin

ya kardeşim şu akpyi savunmayım diyorum da öyle konuşuyorsun ki refleks olarak savunmaya geçiyorum. Ulan seçim yapılıyor ne demek meclise akp soktu. Madem adamlar kimin meclisine gireceğine karar veriyor mal mı hükümet kuramadılar. Ne saçmalıksınız ya.

Şehit böyle olunur barış adı altında terörist desteyerek değil. Gerçek şehitlerimizin ailelerine allah sabır versin.

GNDZYRYN tarafından 15/Eki/15 19:54 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3144 Toplam Mesaj: 24
şehit