Şehidimizi Uğurladık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı
    dead_march bunu yazdı
    seboist bunu yazdı

siyaset yapmiyim diyorum ama sadece sırtımızı terör örgütüne yasladık diyenlere,

pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen sözde milletvekillerinin olduğu partiye oy atanlar şu görüntü karşısında üzülmeye hakkınız yok sizin zaten vicdanınıza böyle bi muhasebeye de girmiyordur eminim.

ulan asıl ben siyaset yapmayayım diyorum ama sen akpli değilmisin teröre en büyük desteği sen vermedinmi senin bu lafın iyi biliyorumki hdplilere değil akp iktidar olmasın diye  strateji olarak geçen seçimde hdpye oy atanlara

ulan hdp terör örgütünün kendisidir zaten aslen meşru bir siyasi partidedeğil ama bu heriflerin elinden bişey gelirmi hayır bu herifleri meclise kim soktu akp terörü kim destekledi akp açılım denen şeyi kim başlattı akp üzülmeye hakkı olmıyan sensin çünkü bu senin şehidin değil herşeyden önce bu ulusal zihniyetle kurulmuş bir ülke ve oda bu ülkenin polisiydi sen ulusalcı değilsin

ya kardeşim şu akpyi savunmayım diyorum da öyle konuşuyorsun ki refleks olarak savunmaya geçiyorum. Ulan seçim yapılıyor ne demek meclise akp soktu. Madem adamlar kimin meclisine gireceğine karar veriyor mal mı hükümet kuramadılar. Ne saçmalıksınız ya.

Şehit böyle olunur barış adı altında terörist desteyerek değil. Gerçek şehitlerimizin ailelerine allah sabır versin.

az mantıklı konuş hocam nedemek seçim seçimle seçilme hakkının olması için önce meşrubir siyasi parti olman gerekir bir suç örgütünün bağlantısıysan hukukun işlediği hiçbir ülkede kim seni desteklerse desteklesin meşru seçimlere giremessin ülkede hukukmu bıraktı akp bu adamlar ilk aday olduklarında pkk ile ilişkili bir yapı oldukları bilinmiyomuydu düzgün bir ülkede hukuk herkesten çoğunlukta dahil üstündür parti kapatmaları zorlaştıran akp değilmiydi amk

edit:neyse yeri değil bu konuya daha fazla yazmıcam ama hepinizde haklı olanın ben olduğumu gayet iyi biliyorsunuz

dead_march tarafından 15/Eki/15 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JOE bunu yazdı

çözüm sürecinde pkk nın silah stoklamasına izizn verenler pkk nın önünü açanların verecek cevabı var mı  onlar ne cevap verecekler asıl soru bu bence  

verebiliyorlarsa onlar versinler cevabı 

benim şimdi bu yavruya verecek cevabım yok o kıza ancak büyüdğünde babasını aslında pkk nın şehit etmediğini söyleyebilirim... 

Türk Halkının Başı sağolsun. 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

Allh rahmet etsin. Bu olayların sorumluları bu dünyada cezalandırılır umarım. 

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Allah makamını yüksek eylesin ailesininde  sabırını...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

pravakasyon yapma şerefsiz

sokayım onun tezine...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

siyasi bir tartışma olması için açmadım konuyu, lütfen. sadece acımı paylaşmak istedim.

lütfen.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Babamı neden götürüyorlar diye soran bu küçük kız babasız büyüyecek.

Hayat ne kadar acımasız değil mi?

Annesi çalışacak ama yeteri kadarını kazanamayacak. O hepimizin kızı diyenler günden güne olay soğudukça elini çekecek yardımını azaltacak.

Bu küçük kız babasız kaldığı için daha kalitesiz bir yaşam sürecek. Babasızlık, arkadaşlarına babam yok demek, kaçınız babasız büyüdü? Nasıl bir ezginlik yaratır o çocukta düşündünüz mü?

Yüzüne tükürsem yağmur sanacak insan kılıklılar var: Çözüm süreciymiş, ezilen halkların mücadelesiymiş, gerillaymış, açılımmış, ümmetmiş, himmetmiş...

Bu ülkenin tek çıkar yolu ulus devlettir, başka türlü huzur sağlanamaz, başarabilseydi Tito'nun Yugoslavyası başarırdı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

la herseyi gectim bu akp tabani "teror" uzerinden edebiyat yapmasin arkadas. Herkes yapsin siz yapmayin :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

edit: ha öcalan katılmış şehidin cenazesine ha beşir atalay....

allah rahmet eylesin şehidimize.

cann tarafından 16/Eki/15 01:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

lan şehit üzerinden siyaset yapmayın.

ben batman siirt sınırında bir tepenin zirvesine çıkarken beynimden vurulduğum an ı düşünürüm
    ben dicle nehrine tepeden izlerken soğuktan uyuya kalıp karnımdan vurulduğum an ı düşünürüm.

o an da tek aklıma gelen öldüm ve hayat bitti. kim suçlu bu lanet durumun sorumluları kim ? hesap verecek olanlar kim ?

cevap : sonra dedim ki öldükten sonra hiçbirinin umrunda değilim onların koltukları için ölüyorum sonra dedim ki lanet olsun siyasetçilere...

siyaset ve politikanın alayına koyim. canlar geri gelmeyecek geri. yürekler ebede kadar yanacak. çaresi yok. hayat verecek güce sahip değilsiniz.

LANET OLSUN SİYASETİNİZ.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 3163 Toplam Mesaj: 24
şehit