Şehidimizi Uğurladık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

lan şehit üzerinden siyaset yapmayın.

ben batman siirt sınırında bir tepenin zirvesine çıkarken beynimden vurulduğum an ı düşünürüm
    ben dicle nehrine tepeden izlerken soğuktan uyuya kalıp karnımdan vurulduğum an ı düşünürüm.

o an da tek aklıma gelen öldüm ve hayat bitti. kim suçlu bu lanet durumun sorumluları kim ? hesap verecek olanlar kim ?

cevap : sonra dedim ki öldükten sonra hiçbirinin umrunda değilim onların koltukları için ölüyorum sonra dedim ki lanet olsun siyasetçilere...

siyaset ve politikanın alayına koyim. canlar geri gelmeyecek geri. yürekler ebede kadar yanacak. çaresi yok. hayat verecek güce sahip değilsiniz.

LANET OLSUN SİYASETİNİZ. DİYARBAKIR da 1 polisimiz yaralı umarım şehit haberi gelmez. :(

kaygusuz tarafından 16/Eki/15 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

... tum mudehalelere gore... soZunu hic sevmiyorum.

Nereden biliyoruz boyle oldugunu ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Siyaset yapmayın siyaset yapmayın diye ortalarda konuşanlara sesleniyorum bu siyaset  değil beyler bazı gerçekleri dile getirmek birilerinin siyasi çıkarları ve rantları için bu vatan evlatları ölüyor 

birileride bunları dile getirince aman siyaset yapmayın oluyor ne yapalım vatan sağolsun diyip sus pus oturalım ölen yandaş yalakalardan değil nasılsa onlar yaşasın rantlarını sağlasınlar vatanın evlatları şehit olsunlar

biz bunların sebebini nedenini söyleyince siyaset yapmış olalım yok ya saçma sapan konuşmayın be 

Açıkça söylüyorum  bu şehitlerin sebebi ve katili  AKP  Ve HDP nin siyasi çıkarlarıdır...

SeRDaR tarafından 13/Kas/15 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin

Toplam Hit: 3152 Toplam Mesaj: 24
şehit