folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sen İstanbulda Yaşıyorsun Ama Ben Constantinople‘Ye Geliyorum !

Sen İstanbulda Yaşıyorsun Ama Ben Constantinople‘Ye Geliyorum !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

U2 sevmem dinlemem.Gelmiş olması da beni enterese etmedi de.Dünyada bi dikili taşı bulunmayan adamlar constantinople'e geliyorum dedi diye kızıyor.Adamın girdiği yardım kampanyalarının haddi hesabı yok kendi yaptığı yardımların haddi hesabı yok siz kızsanız nolur kızmasanız nolur adamın adamlık kalitesine zarar gelmez.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:
    -----------------------------

U2 sevmem dinlemem.Gelmiş olması da beni enterese etmedi de.Dünyada bi dikili taşı bulunmayan adamlar constantinople'e geliyorum dedi diye kızıyor.Adamın girdiği yardım kampanyalarının haddi hesabı yok kendi yaptığı yardımların haddi hesabı yok siz kızsanız nolur kızmasanız nolur adamın adamlık kalitesine zarar gelmez.

yardım yaptı diye iyi adam oldugu anlamına gelmez saddamda düzce depreminde depremzedelere konutlar yaptırmıştı neyse adamlıgını insanlıgını konuşmuyorum kıl oldum 70 bin bilet alıp konsere giden apaçilere

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

yardım yaptı diye iyi adam oldugu anlamına gelmez saddamda düzce depreminde depremzedelere konutlar yaptırmıştı neyse adamlıgını insanlıgını konuşmuyorum kıl oldum 70 bin bilet alıp konsere giden apaçilere

saddamla bonoyu bir tuttuğun için bravo :D neyse hacı tanımadığın adama çamur atıyosun oturup senle tartışmıcam tanısaydın tartışırdım.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

@sokoban iyilikten dem vurmuşsunda örnek verelim dedim teşbihte hata olmaz

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kolayı var dostum, yola bir kaç kova paslı çivi dökeriz, bir kaç kilo da kırık cam dökeriz gidip seyretsinler konseri.

edit: yapalım mı lan hadi yapalım ben kameraların yerini de biliyorum vallaha yakalanmayız :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

dünya müziğine ne katmışlarda bu kadar önemliler anlayamadım gitti

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

osmanlı torunu diyip duruyoruz kendimize oysa osmanlının son dönemindeki osmanlı torunları ülkeyi sattı şimdi kalkmış laf ebeligi yapmasn kimse

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:

osmanlı torunu diyip duruyoruz kendimize oysa osmanlının son dönemindeki osmanlı torunları ülkeyi sattı şimdi kalkmış laf ebeligi yapmasn kimse

son dönemdeki osmanlı torunları ülkeyi sattı diye biz osmanlı torunu olmamızı inkar mı edelim.

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Anca gücünüze gider başka da bir bok yapamazsınız zaten o yüzden böyle saçma salak şeylere takılmanın lüzumu yok.

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Müzik harici söylediklerini Kanun Hükmünde Kararname gibi dikkate almanıza gerek yok,
    Tarzınız bu müziğe uyuyorsa gidin
    ya da gitmeyin bana ne. [ Tarzı uymayan zaten gitmeyecektir :) ]
    Müzik Tarzı Olarak bunları Beğenen Ama Söylediklerinden Dolayı Gitmeyecek Olan Varsa Onlara Da Saygı Duyarım.
    Edit: Olayın aslı başlıktakine bire bir uymuyormuş. U2'ye iade-i itibar ediyorum. :)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 7325 Toplam Mesaj: 65