folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sen İstanbulda Yaşıyorsun Ama Ben Constantinople‘Ye Geliyorum !

Sen İstanbulda Yaşıyorsun Ama Ben Constantinople‘Ye Geliyorum !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

anlamadan dinlemeden gaza gelmişşsiniz.ne bono ne u2 zerre umrumda değil savunmam da öyle demek istememiş hacılar :)

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:
    -----------------------------
    üzülme cia bunlar için uçaga bindiğinde varış yeri yazıyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

u2'nun şişirilmiş bir grup olduğunu düşünüyorum. kötü demek haddime değil; ama şundan yüzde yüz eminimki grup, popüleritesini bono gibi aktivist bir frontmana sahip olmasına borçlu. şayet bono, japonyadaki balina avlarından tutunda gazzedeki işgale dek dikkatleri üzerine çekmeseydi. bugün nah stadyum konseri verirdi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Triumph bunu yazdı:

u2'nun şişirilmiş bir grup olduğunu düşünüyorum. kötü demek haddime değil; ama şundan yüzde yüz eminimki grup, popüleritesini bono gibi aktivist bir frontmana sahip olmasına borçlu. şayet bono, japonyadaki balina avlarından tutunda gazzedeki işgale dek dikkatleri üzerine çekmeseydi. bugün nah stadyum konseri verirdi..

büyük olmak için sadece kaliteli olmak hiçbir zaman yeterli olmaz

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

haklısın. aslında u2'ya lafım yok. toplumsal konulara duyarlı olmaları takdire şayan. fakat bazen kendilerini fazla kaptırıp bu başlıkta olduğu gibi saçma sapan beyan ve hareketlerde bulunabiliyorlar. yıllardır gelecek mi gelmeyecek mi tartışmaları dönüyor. bu bile bugün 70 bin bilet satılmasında önemli bir faktör. millet merak ediyor kim lan bu grup diye.  ülkemizde, 70 bin u2 dinleyicisi olduğunu düşünmüyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:

punk müziğine feci etkileri vardır zerre sevmem ama bazı arkadaşlarda deli olur orası ayrı... adam yarın çıkar söyler o sözü niye söylediğini ne kastetdiğini zira her yerde bu konuşuluyor...bişi demiyorum tartışmaya gerenk bile yok diyorum...

Punk müziğe feci etkileri mi vardır? Allasen, lütfen bilipte konuşun. U2 kim, punk kim?

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

haklısın. aslında u2'ya lafım yok. toplumsal konulara duyarlı olmaları takdire şayan. fakat bazen kendilerini fazla kaptırıp bu başlıkta olduğu gibi saçma sapan beyan ve hareketlerde bulunabiliyorlar. yıllardır gelecek mi gelmeyecek mi tartışmaları dönüyor. bu bile bugün 70 bin bilet satılmasında önemli bir faktör. millet merak ediyor kim lan bu grup diye.  ülkemizde, 70 bin u2 dinleyicisi olduğunu düşünmüyorum. 

Bende böyle düşünüyorum.Adamları öyle bir abarttılar ki sanki müziğin gurusu olmuşlar gidenlerin çoğu neymiş  bu U2 dur gidip bi izleyek diye gidiyor.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

Bende böyle düşünüyorum.Adamları öyle bir abarttılar ki sanki müziğin gurusu olmuşlar gidenlerin çoğu neymiş  bu U2 dur gidip bi izleyek diye gidiyor.

reklamlara taa bi yıl onceden başladılar nerdeys,e medya müthiş destek veriyo bu elemana. ama 1-2 hafta önce hala biletleri bitmemişti =)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

reklamlara taa bi yıl onceden başladılar nerdeys,e medya müthiş destek veriyo bu elemana. ama 1-2 hafta önce hala biletleri bitmemişti =)

Şeyh uçmaz mürid uçurur demişler ya o hesap :F

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Allahtan dinlemiyom :D

u2 kim amk :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 7291 Toplam Mesaj: 65