folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sevdigim Kıza Açılamıyorum Bi Türlü O Da Bana.Nooolursunuz Taktik Verin Yardım Edin Arkadaslar.

Sevdigim Kıza Açılamıyorum Bi Türlü O Da Bana.Nooolursunuz Taktik Verin Yardım Edin Arkadaslar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    unbreak_my_heart's avatar
    Erkek
    Bi kız var benden hoşlandıgı belli uzun süredir.

Ben de son zamanlarda kızdan hoslanmaya basladım.

O bi türlü yanıma gelmiyo.heralde benim onun hakkında hissettiklerimi daha anlıyamadı.Çünkü ben kıza ilk başta pek yuz vermemiştim...sonradan hoşlanmaya başladım...

Ben ise kızın yanına gidip konuşacak cesareti toplıyamıyorum.Bazen o cesaret geliyo ama bu sefer de kızla karsılasamıyorum.Kızla bazı gunler otobuste karsılasıyoruz aynı sitede oturuyoruz ama ben kızlara bu konuda teklif etmeye alısık olmadıgımdan olsa gerek cekiniyorum.

Noolursunuz bana yardım edin taktik verin bu iş boyle gitmiycek kafayı yiycem ya.

Otobüste bir gün karşılaştıgımızı göz önüne alın ve bana taktik verin nası cesaretimi toplıyıp kıza nası yaklasmalıyım.?

ben 19 yasındayım kız da 16-17 falan.bunun önemi yok tabi ama lutfen yardım edın ya ölicem artık bu kızlara karsı bı acılabılsem hayatım degısecek ama beynım duruyo o anda.elım ayagım çözülüyo.

hadi arkadaslar beklıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    oLm 1 kere lan sadece 1 kere herhangi bir kıza onun hakkında düşündüklerini söyle ondan hoşlandiğini söyle[korkma yemez seni] devamı gelir daha hec cekinmessin YamYammı la onlar Senın yamyam olman gerekirken hehe

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheker
    sheker's avatar
    Dişi
    senin arkadaşlarından onu tanıyan varsa ondan yardım iste ortam yaratsın senin için sonra ona acılırsın pyron"nun dediği gibi sen söle gerisi gelir...

°dOnT cRy fOr mE°
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    daha once hep teknolojiyi kullandım soylemek ıcın ya telefoon ettim ya msj attım.

ama yok abi bu iş boyle olmuyo artık bişilerin zamanı geldi ama o anda beynım duruyo a.k sanırım bu da tecrube işi 1-2 kere yapsam dewamı gelıcektir.

ama o 1-2 kereyi yapana kadar baya kabızlık cekıcem

hadi olm kendıne gel parçala...hişş sana diyom unbreak_my_heart...aloo olm topla kendini rocky bitir şu işi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    sheker bunu yazdı:
    -----------------------------
    senin arkadaşlarından onu tanıyan varsa ondan yardım iste ortam yaratsın senin için sonra ona acılırsın pyron"nun dediği gibi sen söle gerisi gelir...

arkadaslarımdan tanıyan yok malesef

araya kimseyi sokmak istemıyorum bu işi kendım bitirmem lazım...

hep oyle diyorum da gerisi gelmıyo a.k
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    PyRoN bunu yazdı:
    oLm 1 kere lan sadece 1 kere herhangi bir kıza onun hakkında düşündüklerini söyle ondan hoşlandiğini söyle[korkma yemez seni] devamı gelir daha hec cekinmessin YamYammı la onlar Senın yamyam olman gerekirken hehe

heheh saol hocam güzel demişsin aslında yamyam olcam bundan sora...Ulan kız ayağıma geıyo ben kızdan kacıyom a.k benden öküzü var mı bu dunyada
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Karşılıklı bişeyler varsa eğer kızların %90"ı utangaç yanaşamayan tiplerden hoşlanmaz off ya gel söle artık der...

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    kardeşim sana yardım edemem aynı dert benim başımda da var allah yardımcın olsun

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    tazzy bunu yazdı:
    Karşılıklı bişeyler varsa eğer kızların %90"ı utangaç yanaşamayan tiplerden hoşlanmaz off ya gel söle artık der...

ilk başlarda kızı iplemeyen bi goruntu verdigim için seviyomuşum da gidemedim gibi bi durum yok...

ama kıza da hak veririm sıkılmış olabilir artık...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Benimde vardı öle bi tane ilk baş tınlamıyor gibiydi snr biraz çaktırdı konuşma fln ama bi türlü açılmadı dumurdan dumura koştum kızın sana karşı birazcık bişi hissettiğine inanıyorsan hiç ama hiç durma

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    unbreak_my_heart bunu yazdı:
    ilk başlarda kızı iplemeyen bi goruntu verdigim için seviyomuşum da gidemedim gibi bi durum yok...

ama kıza da hak veririm sıkılmış olabilir artık...

bunu ögrenmenin tek yolu var dostum. bence bekledigin hata. hem kaybedecek neyin var. git kizin karsisina geç, derin bi nefes al ve seninle biraz konusabilirmiyiz falan de. zaten kiz çok saf diilse ne konusacagini anlar. gerisi kolay. simdi diyeceksin ki "lan bu çok klasik bi yöntem." korkma bi yöntem klasik olduysa bu onun ise yaradigini gösterir.

cesaret dostum. akillica bir cesaret pek çok kapiyi açar.

sonucuda bizimle paylas.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
Toplam Hit: 12289 Toplam Mesaj: 47