folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Olduğun gibi davran o yanında yokken kankiler ile nasıl takılıyosan öyle takıl yapmacık olma özüne dön. :)

Yakında Güncelenecektır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

uzun yola çıkın beraber hocam. emin ol ikiniz de kendiniz olacaksınız :)

Abi bunu yaptık 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam(abim) merhaba,

Bu tür şeyler biraz zaman işidir. İlişkinin ilk bazlarında kimse kendisi gibi davranmıyor pek. Bunun nedeni benim açımdan karşımızdaki kişinin hakkımızda olumsuz düşüneceği gibi. Ama bu iki taraf içinde paranoya hissi gibi bir durum. Kendimizi başkaları ile kıyaslandığında basit görmeye kadar giden yolu oluyor. Küçük yaşlardan itibaren karşı cins ile pek diyaloğumuzun olmaması(ileri ki zamanlar için) buna etken yaratıyor. Kendimi örnek vereyim iki üç sene önce bir kız ile buluştuğumda(onun beni zorlaması ile) karşısına alkol alarak çıkmıştım. Üzerimde psikolojik baskı vardı kendi kendime oluşturduğum. Tabii olmadı.

O olaydan altı ay sonra şu an hâlâ devam etmek de olan bir ilişkinin içerisindeyim. Üç yıl bitecek önümüzdeki ay hocam. Kendin gibi davranma zamanla oluşuyor. Ben şunu gördüm, bir erkeği erkek yapan kadın. Kadın erkeğe çok şey kazandırıyor. Bence sevdiğiniz kadın ile konuşun, kaygılarınız var ise ona anlatın. Zaten sizi bu durumda olumlu karşılamayacak ise boşverin. Ama şu anki durumunuz zaten sizin onu gösterdiğinizin kanıtı. Kendiniz olmayı en azından yavaş yavaş deneyebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    semtex bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

açtığın ilk konunun bu olması garip :)ne  oldu birimi tavsiye eti tbt yi bu tür  konularda vay arkadaş :D

Onun gibi bir şey oldu burası seni kurtarmazsa hiç bir şey seni kurtarmaz dediler :)

Adamlar resmen bize pezevenk demiş :D :D :D :D

Estağfurullah olur mu hiç öyle şey :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek

Arkadaşlar size günün özetini yapayım, forumu takip ettim, hiç bir şeyi atlatmadım her şeyi okudum, gün boyu doğal davrandım ona karşı çok sıkmadım ustunede gitmedim, akşam market alışverişi yaptık beraber madoda oturup çay bilem içtik konuştuk laf lafı açtı ben çok daha rahattım ona karşı çok dogaldı her şey. En son eve bıraktım günün nasıl gectıgıyle ilgili mesajlastık, bugün itibariyle her şeyin çok iyi gittiğini söyleyebilirim. Başta olumsuzdu şimdi olumlu sanırım yarın yine görüşeceğiz ısteyken görüşme fırsatımız olmuyor 2.gun ile ilgili ne yapabilirim? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Kadınlar güven veren erkekten hoşlanır, güven vermek için de doğal olman lazım.

Ben siyahı seviyorum diye hiç bir kadından siyahı sevmesini istemedim.

Bir kadını da nasıl sevdiyseniz öyle kalmasını sağlayın.

Sevgili olmadan önce kot pantolon giyiyorsa kadın siz sevgili olduktan sonra da kot giymeye devam edecektir.

Ne zaman değiştirmeye kalkarsanız lastiği havaya uçurursunuz demektir.

İstanbuldaysanız bi ton şey yapabilirsiniz. Bu arada çok paran yoksa sakın baştan savurganlık yapayım da kızı tavlayayım falan deme. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

Hocam içinden nasıl geliyorsa öle davran ( tabi uçarı bi insansan aklına hergelenide yap demiyorum mantıklı olanları yap) Hadi diyelim kendin olamadın bi türlü zaman geçti evlendin sonra ne olçak nereye kdr dayanacaksın rol yapmaya her geçen gün içinde daha çok büyüyüçek sonunda boşanacaksın.bence kaybetmekten fln korkuyorsan kaybet hiç umrunda olmasın sen muhtemeln kaptırdın kendını ona seni seviyorum diyen ilk kişi sen olma.Bence mümkün oldukçakapalı kutu gibi kal seni kendisi çözmeye çalışşın bulmaca gibi ol ona iyilik olsun diye gidip bulmacanın cevaplarını verme onun hevesını kaçırma kendisi cözsun ki zevk alsın işin başka boyutuda seni ne kdr merak ederse o kdr seninle uğraşlır seninle ne kdr uğraşırsa sana o kdr bağlanır.Hiç bişe yapamıyosan kendini koy onun yerine öle bak kendine.Ne biliyosun belki doğal halin daha çok hoşuna gidiçek

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

yeri geldiğinde sevgili yeri geldiğinde arkadaş gibi davran bence arkadaş olarak davran sev o şekilde rahat davranırsın, birde kendi fikirlerini söyle onun her istediği şeyi yapman onaylaman gerekmez kendi fikirlerin olsun. Dünyanın sonu değil giderse bir kız gider seviyorsan zaten her türlü kovalarsın kendin olursun :)

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dün noktayı koydum, bir kaç kez birlikte vakit geçirme imkanımız oldu elimden gelen her seyın fazlasını yaptım. Kız pat diye bir şey hissetmiyorum aşk aramıyorum içim ısınsın sende oda olmuyor lafını koydu gitti. Bir hafta hiç iletişim kurmadım hiç bir munasebetım olmadı en son dün dayandım kapısına çağırdım gelsin diye bekledim gelmedi hiç bir şeyde demedi aradım açmadı üstüne üstlük whatsapp'a engel çekti. Bende kapattım konuyu döndüm evime yapmadığım hiç bir şeyin kalmamasını verdiği huzurla. Bu aşamadan sonrada hiç bir şey yapmayacağım, haftaiçi günün 8 saatini aynı ortamda paylaştığım biri ve ben onun amırıyım. Tavrım ne olsun nasıl olsun bilmiyorum görmezlikten mi geleyim tersleyeyım mi doğal hiç bir şey yokmuş gibi mi davranayım en doğrusu ne olur soruyorum kardeşlerime. Birde kız gerçekten odun çıktı onun için yaptıklarımı size anlatmaya çalışsam aklınız yerinden çıkar benide banlarsınız forumda:) neyse o konulara hiç girmeyeyim en iyisi:) bir şeyde dikkatimi çekti ruhen bu sefer önceki rededısler gibi bunalımada girmedim eskiden çok kötü oluyordum kendime gelemıyordum anlamadım şimdi üzgünüm üzgünüm ama ruhen daha iyiyim görev tamamlanmış gibi bir rahatlık var üstümde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    semtex bunu yazdı

Arkadaşlar dün noktayı koydum, bir kaç kez birlikte vakit geçirme imkanımız oldu elimden gelen her seyın fazlasını yaptım. Kız pat diye bir şey hissetmiyorum aşk aramıyorum içim ısınsın sende oda olmuyor lafını koydu gitti. Bir hafta hiç iletişim kurmadım hiç bir munasebetım olmadı en son dün dayandım kapısına çağırdım gelsin diye bekledim gelmedi hiç bir şeyde demedi aradım açmadı üstüne üstlük whatsapp'a engel çekti. Bende kapattım konuyu döndüm evime yapmadığım hiç bir şeyin kalmamasını verdiği huzurla. Bu aşamadan sonrada hiç bir şey yapmayacağım, haftaiçi günün 8 saatini aynı ortamda paylaştığım biri ve ben onun amırıyım. Tavrım ne olsun nasıl olsun bilmiyorum görmezlikten mi geleyim tersleyeyım mi doğal hiç bir şey yokmuş gibi mi davranayım en doğrusu ne olur soruyorum kardeşlerime. Birde kız gerçekten odun çıktı onun için yaptıklarımı size anlatmaya çalışsam aklınız yerinden çıkar benide banlarsınız forumda:) neyse o konulara hiç girmeyeyim en iyisi:) bir şeyde dikkatimi çekti ruhen bu sefer önceki rededısler gibi bunalımada girmedim eskiden çok kötü oluyordum kendime gelemıyordum anlamadım şimdi üzgünüm üzgünüm ama ruhen daha iyiyim görev tamamlanmış gibi bir rahatlık var üstümde.

hocam genelde ask konularina yazmam, tbt boyle bilinsin istemem ama 30 yasinda adamsin, durumun ciddiyetinin farkindayim o yuzden iki kelam etmek istedim.

kadinlarin yuzde 90'i ne istedigini bilmez. ben su anda "varligin bana hicbirsey hissettirmedi" diyen kiz arkadasimla 4 yildir evliyim. bir tane de kizim var. bu 4 yil icinde benden nefret eder, sonra askindan olur, sonra tekrar nefret eder, sonra tekrar hayattaki en iyi insan olurum. kucumseme degil bunlar, yaradilis icabi duygulari cabuk degisiyor. o yuzden neler yaptim, bekledigimi vermedi, umursamadi, odun cikti, dondu gitti vs. gibi dusunceleri bir kenara koy. Gorev gibi algilama bu olayi. Elinde bir liste olsa tik atacaksin yaptigin seylere neredeyse :)

Buraya kadar gercekler, bundan sonra senin durumun hakkinda fikirlerim.

Once erkek ol, mantigin senin herseyin. Asktan once mantigini devreye koy. nedir kizda seni cezbeden sey, onu belirle. Guzellik, seksilik, cekicilik vs. ise kac ordan. yuksek ihtimal uzun vadede aldatirsin kizi. Muhabbeti, davranislari, hayata bakis tarzi vs. ise birakma derim. Birakma derken, uzerine baski yap anlaminda degil. Icraate koymasan bile silme kizi. Aklinin bir kosesinde surekli dursun. Amiri olman buyuk eksi. Is hayatiyla ozel hayat karisirsa erkegin de duygulari cabuk degisir. Guleryuzlu ol, kibar ol, dengeli ol, birsey olmamis gibi devam et hayata. Gormezlikten gelme, tersleme, trip atma filan yakismaz bence. Mevzusu acilirsa, "ben senden memnundum, sana her zaman kapim acik" modunda ol. Ama "hayirlisi, olmazsa da olmaz" fikrini aklindan cikarma.  

Bu arada emin ol, yaptiklarin bosa gitmez. Kirk yil sonra baskasi ile bile evlense, hala unutmaz onlari. 

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 5329 Toplam Mesaj: 54
sevdiği insana açılıp kapanmak