folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sevgili Olmak Evlenmek

Sevgili Olmak Evlenmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Ergenlikten beri bu tür ilişkilerin çok gereksiz olduğuna düşünüyorum.

En son 2 yıl biriyle çıktım öncesindede 3 kişi vardı ve hep onların yanında bu saçma ilişkiyi düşünüp duruyordum.

Senin için ölüyorum

Seni seviyorum ömür boyu seveceğim

Sana aşığım gözüm hiç bir şey görmüyor...

...

:/

Bunlar çok saçma cümleler,

Ne yani bir ömürü seninle; senin ve benim kurallarımla; bulduğumuz ortak sınırlarda; sonuna kadar yaşamak çok saçma.

Ömür boyu özgür; istediğim gibi yaşamak; her gün farklı şeyler yapmak; yada aylak aylak yatmak; veya karşı cinsle sadece belli bir süre takılmak; varken neden her gün tek başına istediğin pozisyonda yatacağın yatağını biriyle paylaşasın.

Ben istemiyorum ve insanların bunu istemesi saçma geliyor. Sevgililerine vaad ettikleri gelecek; harcadıkları zaman; farklı şekillerde değerlendirilebilir gibi geliyor.

Şimdi diyeceksiniz bu tercih meselesi hayır %95 i belki fazlası evlenen br toplumumda herkes aynı şeyi tercih ediyor olamaz.

Sormak istiyorum; neden evlendiniz yada neden sevgilinizle hayatınızı kısıtlayan kurallar koyup -koymuyoruz biz anlayışlıyız demeyin her türlü anlaşmalar olsa bile evlenmek her durumda özgür olmaktan daha kısıtlı bir durum -bu şekile alışıp  hayatınızı yaşıyorsunuz ?

Not1: Olayın cinsellik hariç düşünün.

Not2: Cinselliği dine göre yasallaştırmak için evlenmeyi lütfen yorumlarda yer vermeyin.

Not3: Çocuk meseleside saçma; soyumu devam ettirmek istemiyorum belki. Yani bunların dışında NEDENLER Neler ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam belli bir yaştan sonra hem sen tipsizleşip hem de kuşun artık ötmemeye başlayınca insan yanına bir hayat arkadaşı arıyor. Tamam şimdi genciz hayat boş pompala coş diye gezebiliyoruz rahat rahat ama yaşlanınca işler böyle yürümüyor

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ama olay tamamen cinsellikle alakalı

evlilik sevdiğin kişinin yasal olarak başkasının altına yatmasını engellemek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Bosluk tarafından 24/Ara/12 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

O zaman iktidarsız ve kısırları engelleyen tutan birşey yok öyle mi?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

valla evli olupda benim altıma yatan okadar çok olduki bu biraz hikaye gibi geldi :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

yasal olarak koruma altına alınan bir şeyin yapıldığı tek şey zina değil ki?

echoll dayı hack yasadışı değil mi? sen yapmıyormusun? hatta zevk almıyormusun lol

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

yasal olarak koruma altına alınan bir şeyin yapıldığı tek şey zina değil ki?

echoll dayı hack yasadışı değil mi? sen yapmıyormusun? hatta zevk almıyormusun lol

ben kiişi yada kurumları hackemiyorumki ben güvenlik zafiyetlerine bakıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

Hocam o kadın evli değilken bile bile, gizli gizli başkasıyla yatıyorsa bi orospuluk vardır.

evliliğe karşı değilim ama evlilik dışı yaşamaya da karşı değilim hatta evlilik dışı biriyle yaşamak özgür hissetmek daha güzel bence. Ama kızlar(geneli) böyle düşünmüyo düşünceleri şu; erkekler piçin tekidir benimle yatacaklar belirli bir süre istedikleri gibi eğlenecekler ama sonra bırakacaklar başkasını bulacaklar ve ben bir daha hiç evlenemeyeceğim. Ben sevdiğim kişiyi neden bırakayım, ayrıca neden evlenemeyeceksin amk? Her şey bakirelik mi bu işte? Ben bu düşünce yüzünden aşık olduğum kızın tenine dokunamadım.

Şafak 1152!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

Hocam o kadın evli değilken bile bile, gizli gizli başkasıyla yatıyorsa bi orospuluk vardır.

evliliğe karşı değilim ama evlilik dışı yaşamaya da karşı değilim hatta evlilik dışı biriyle yaşamak özgür hissetmek daha güzel bence. Ama kızlar(geneli) böyle düşünmüyo düşünceleri şu; erkekler piçin tekidir benimle yatacaklar belirli bir süre istedikleri gibi eğlenecekler ama sonra bırakacaklar başkasını bulacaklar ve ben bir daha hiç evlenemeyeceğim. Ben sevdiğim kişiyi neden bırakayım, ayrıca neden evlenemeyeceksin amk? Her şey bakirelik mi bu işte? Ben bu düşünce yüzünden aşık olduğum kızın tenine dokunamadım.

kardeşim bak yazını okudum kızlar fırlama takılan tiplere hastadır tamammı senin gibi saf kardeşlerimi hep bir enayi modunda görürler aa bak bana dokunmuyor ellemiyor deyip yok boşlukta kalır gider birine verir sanada kelime oyunu yapar kadın milleti bluetooh gibidir uzaklaştıkca başka aygıt aramaya başlar. onuniçin bırak herseyi akışına oky ver odunu gitsin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeXsTeMeR
    TeXsTeMeR's avatar
    Erkek

:) :(

Beklemek Kaybetmenin Yarısıymıs Ben Herşeyimi Beklerken Kaybettim!(-_--_-)
Toplam Hit: 6317 Toplam Mesaj: 50