folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigaraya Bir Zam Daha!

Sigaraya Bir Zam Daha!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

4,250  :(

3,90 dı :( 

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    http://www.gazetealternatif.com/resimler/haber/can.sarma.tutun1.jpg
    gayet ucuzdur :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

4 günde 4 paket sigaraya 20 tl vericegime

20 tl ye kuru alıcam abi

her gece bi fişek tamamdır hem kafa hem huzur ^^ 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    camel softa da zam gelmiş mi ulan oynamıyom artık =(

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    iyi olmuş süper olmuş keşke iki katına çıksa falan gibi gerizekalı yorumları yapan arkadaşları nefretle kınıyorum. size ne lan içmiyosanız içmeyin ne güzel tebrik ediyorum sizi doğrusu içmemek ama niye seviniyorsunuz zam gelmiş diye ? hasta mısınız? psikolojik bi terslikler var galiba ?
    Ne konuştuğunu bilmiyorsun bana burada insanları zehirleyen birşeyi savunuyorsun içeceksen kendine iç insanlarn görüşlerine yorum yapma uza...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    o6u2 bunu yazdı:
    iyi olmuş süper olmuş keşke iki katına çıksa falan gibi gerizekalı yorumları yapan arkadaşları nefretle kınıyorum. size ne lan içmiyosanız içmeyin ne güzel tebrik ediyorum sizi doğrusu içmemek ama niye seviniyorsunuz zam gelmiş diye ? hasta mısınız? psikolojik bi terslikler var galiba ?
    Ne konuştuğunu bilmiyorsun bana burada insanları zehirleyen birşeyi savunuyorsun içeceksen kendine iç insanlarn görüşlerine yorum yapma uza...

aynen katılıyorum ,, adam zehir içiyo bide üstüne savunuyor..

artık sigara içme yaşı -15 ye düştü ilk alışkanlık edinme olarak tüm gençlik içiyor bişliyorsunuz heralde tüm sigara tekellerini ABD aldı

paranız ona gidiyor üstüne zam geldi,,

bu zehri bırakın diye iyi olmuş güzel olmuş keşke 2 katı zamlı olsa diyorum ve derim,,, adam gibi düşün sonra konuş,,

bide anlamadığım şu sigara serbest niye uyuşturucu yasak ? 2side öldürmüyormu 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    o6u2 bunu yazdı:

aynen katılıyorum ,, adam zehir içiyo bide üstüne savunuyor..

artık sigara içme yaşı -15 ye düştü ilk alışkanlık edinme olarak tüm gençlik içiyor bişliyorsunuz heralde tüm sigara tekellerini ABD aldı

paranız ona gidiyor üstüne zam geldi,,

bu zehri bırakın diye iyi olmuş güzel olmuş keşke 2 katı zamlı olsa diyorum ve derim,,, adam gibi düşün sonra konuş,,

bide anlamadığım şu sigara serbest niye uyuşturucu yasak ? 2side öldürmüyormu 

evet tahmin ettiğim gibi gerçekten psikolojik sorunlarınız varmış.hahah komiksiniz lan :D

sigarayı savunduğum yok içmemek doğru olan diye yazdım okumamışsınız ama içen içmeyene, içmeyen de içene karışmasın kardeşim, sigaraya başlama yaşının -15 e düşmesinin çok kötü bişey olduğunu ben de biliyorum elbet, ben millet sigara içsin sigaraya başlasın demiyorum ki.. zaten herkes sinirli niye bi de siz sinir bozmak için uğraşıyorsunuz..

kimin uzayıp uzamayacağına siz karar veremezsiniz.bana adam gibi düşün öyle yaz diyenler onu demeden önce daha dikkatli düşünüp, neye burnumu sokmalıyım neye sokmamalıyım benim işim mi bu yoksa değil mi diye düşünüp yazsın lütfen..delikanlılık taslamanın alemi yok..saygılar

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Allah Ülkeyi Yöntemeyen Üretimi Desteklemeyen, İşsizlik ve Zamlar la İnsanlarını Boğan ve Bunun adına Başarı Diyen Politikacının Bin belasını versin....

Yahu en basit sigara bile Lüx kullanım Ürünleri Arasına girdi beaa, Yukardakiler Salakmı, Milletin kazanabildiğine bakıp Zam Haddinin artık kalmadığını anlayamayacak kadar kör ve Sağırmı.... Allah Bin belasını versin.

Dayanamayacam bişey daha diyecem, Sanırım Damarıma basıldı... Bu Ülkeyi Yönetebildiğini sanan o Beceriksiz, Dalkavuk ve Sahtekar Politikacılar Ülkeye Pkk dan daha büyük zarar veriyor... Tekrar Allah Bin belasını Versin... 

sanırım sigara zevk amaçlı tüketildiğnden lüx kullanım ürünleri arasında olması normal dimi abi..

diğer bir konu ise ülke küçülüyor ama ne hikmetse bu olumlu oluyr nasıl br ülke politikamız var bunu bile bilmiş deilim..

Sigara Zevk amaçlı Tüketilen bir ürünmü, Bunu bide içenlere sor... Olacak iş değil. Lüx Tüketim ürünleri arasında Fakir sigarasını katmasınlar o zaman....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek
    Zammın sebebi tekelin özelleştirilmesi olabilirmi?

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Allah Ülkeyi Yöntemeyen Üretimi Desteklemeyen, İşsizlik ve Zamlar la İnsanlarını Boğan ve Bunun adına Başarı Diyen Politikacının Bin belasını versin....

Yahu en basit sigara bile Lüx kullanım Ürünleri Arasına girdi beaa, Yukardakiler Salakmı, Milletin kazanabildiğine bakıp Zam Haddinin artık kalmadığını anlayamayacak kadar kör ve Sağırmı.... Allah Bin belasını versin.

Dayanamayacam bişey daha diyecem, Sanırım Damarıma basıldı... Bu Ülkeyi Yönetebildiğini sanan o Beceriksiz, Dalkavuk ve Sahtekar Politikacılar Ülkeye Pkk dan daha büyük zarar veriyor... Tekrar Allah Bin belasını Versin... 

sanırım sigara zevk amaçlı tüketildiğnden lüx kullanım ürünleri arasında olması normal dimi abi..

diğer bir konu ise ülke küçülüyor ama ne hikmetse bu olumlu oluyr nasıl br ülke politikamız var bunu bile bilmiş deilim..

Sigara Zevk amaçlı Tüketilen bir ürünmü, Bunu bide içenlere sor... Olacak iş değil. Lüx Tüketim ürünleri arasında Fakir sigarasını katmasınlar o zaman....

Hocam boşver sigarayı ya içme,gel ben sana lületaşı pipo satayım onu iç =)

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 3193 Toplam Mesaj: 38