folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigaraya Bir Zam Daha!

Sigaraya Bir Zam Daha!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Buradan Sövmek İstiyorum Sorun Olurmu Bi zevkimiz var onuda ...

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    -----------------------------
    ShockMan bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Allah Ülkeyi Yöntemeyen Üretimi Desteklemeyen, İşsizlik ve Zamlar la İnsanlarını Boğan ve Bunun adına Başarı Diyen Politikacının Bin belasını versin....

Yahu en basit sigara bile Lüx kullanım Ürünleri Arasına girdi beaa, Yukardakiler Salakmı, Milletin kazanabildiğine bakıp Zam Haddinin artık kalmadığını anlayamayacak kadar kör ve Sağırmı.... Allah Bin belasını versin.

Dayanamayacam bişey daha diyecem, Sanırım Damarıma basıldı... Bu Ülkeyi Yönetebildiğini sanan o Beceriksiz, Dalkavuk ve Sahtekar Politikacılar Ülkeye Pkk dan daha büyük zarar veriyor... Tekrar Allah Bin belasını Versin... 

sanırım sigara zevk amaçlı tüketildiğnden lüx kullanım ürünleri arasında olması normal dimi abi..

diğer bir konu ise ülke küçülüyor ama ne hikmetse bu olumlu oluyr nasıl br ülke politikamız var bunu bile bilmiş deilim..

Sigara Zevk amaçlı Tüketilen bir ürünmü, Bunu bide içenlere sor... Olacak iş değil. Lüx Tüketim ürünleri arasında Fakir sigarasını katmasınlar o zaman....

Hocam boşver sigarayı ya içme,gel ben sana lületaşı pipo satayım onu iç =)

Pipo kesmez beni, bide Ne o Öyle Sherlok Holms Romanından Fırlamış Dedektif gibi. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    HolySeclorum bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Allah Ülkeyi Yöntemeyen Üretimi Desteklemeyen, İşsizlik ve Zamlar la İnsanlarını Boğan ve Bunun adına Başarı Diyen Politikacının Bin belasını versin....

Yahu en basit sigara bile Lüx kullanım Ürünleri Arasına girdi beaa, Yukardakiler Salakmı, Milletin kazanabildiğine bakıp Zam Haddinin artık kalmadığını anlayamayacak kadar kör ve Sağırmı.... Allah Bin belasını versin.

Dayanamayacam bişey daha diyecem, Sanırım Damarıma basıldı... Bu Ülkeyi Yönetebildiğini sanan o Beceriksiz, Dalkavuk ve Sahtekar Politikacılar Ülkeye Pkk dan daha büyük zarar veriyor... Tekrar Allah Bin belasını Versin... 

sanırım sigara zevk amaçlı tüketildiğnden lüx kullanım ürünleri arasında olması normal dimi abi..

diğer bir konu ise ülke küçülüyor ama ne hikmetse bu olumlu oluyr nasıl br ülke politikamız var bunu bile bilmiş deilim..

Sigara Zevk amaçlı Tüketilen bir ürünmü, Bunu bide içenlere sor... Olacak iş değil. Lüx Tüketim ürünleri arasında Fakir sigarasını katmasınlar o zaman....

Hocam boşver sigarayı ya içme,gel ben sana lületaşı pipo satayım onu iç =)

Pipo kesmez beni, bide Ne o Öyle Sherlok Holms Romanından Fırlamış Dedektif gibi. :)

Şanına layık bişey lazım sana =) içmezsez kolleksiyon yaparsın şanın yürüsün =))

Mesela bu: http://www.meerschaumpipeshop.com/meerschaum-pipe--artwork271.html

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Holycan Yok Teşekkür ederim, Hele Önerdiğin Figürlü Garip Şeyi hiç içemem, Normalini bile Bir yerde çıkarıp yakınca Utanırım yahu. :)

Delimidir nedir bide Figürlü migürlü garip garip Pipo. Varya Allah Cezanı verecek. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

HeadBanger,tütün gibi ulvi bir maddeye lüks demiş.İşte o an kalbimin kırıldığı andır.Tiryaki tiryakiye bunu yapmaz arkadaş.Keşke o satırları yazmasaydın.Sigara dalının boynu büküldü artık.Bir daha hangi yüzle sigara içeceksin.Dönüp sana demez mi beni bmw ile aynı yere koydun,zor gününde kimin vardı benden başka yanında diye.:) Heleki winston içicisi birinin bu söylemesi...kalbimi kırdın head kalbimi kırdın dostum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

HeadBanger,tütün gibi ulvi bir maddeye lüks demiş.İşte o an kalbimin kırıldığı andır.Tiryaki tiryakiye bunu yapmaz arkadaş.Keşke o satırları yazmasaydın.Sigara dalının boynu büküldü artık.Bir daha hangi yüzle sigara içeceksin.Dönüp sana demez mi beni bmw ile aynı yere koydun,zor gününde kimin vardı benden başka yanında diye.:) Heleki winston içicisi birinin bu söylemesi...kalbimi kırdın head kalbimi kırdın dostum.

Dur bi dakka HeadBanger demi Tiryaki. :) 

O Halde Kalbi Kırınlanlar Furyasına benide ekle... Evet Söylesin bakalım Dar yada Kasvetli Zamanlar, yada Günlerde Kim vardı yanımızda, Püfür püfür, İçtikçe Hayat bu olsa gerek diye dediğimiz, Dumanıyla bizi alıp uzaklara götüren.. Kim vardı Head... Çok ayıp..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

sigaraya yazılmış en güzel sözler bunlar ayakta alkışlıyorum :D

ayda bir tükettiğim satın aldığım zımbırtılara ötv indirimi yapacaklar diye hergün 1,5 paket içtiğim sigaraya zam yapanlar şerefsizin önde gidenidir. kendilerini uyanık sanıp alttan halkı kazıklamaktadır. eğerki zehirse, zehirden para kazanmasın yiyorsa? en yüksek vergi oranları sigarada alkolde. en kötü şeylerde bunlar eee o zaman kazanmasınlar almasınlar bakın biz bu zehirden kazanmıyoruz sizde içmeyin kendinize zarar vermeyin desinler. aslında tıbbi destek alıp sigarayı bırakmayı düşünüyordum artık vazgeçtim. içeceğim ve her duman çekişte anneleri gözlerimin önünden geçecek. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 3194 Toplam Mesaj: 38