Silinen Konu Logları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:
    -----------------------------

gfb_soldier bunu yazdı:
    Gizli modluk falan kalmadı yani(:

aynen kalmadi sanirim gizli modluk falan =)

hayır aynen devam ediyor :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    pessimist bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:
    pessimist bunu yazdı:
    hocam güzel olmuş da bişeyi atlamışsın :) title yok malesef.. onu da ayarlarsan iyi olur gibi..
    Hocam var ya Konu Başlığı diye :|

başlıkyok hocam bahsettiğim konu title aşağıda görünmekte kastettiğim şey en son sekme..

O bahsettıgın şey forumda bölüm adlarında da yok Mesela Gündem - Güncel Konular a girince Gündem - Güncel Konular yazmıyor

artık var :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

canım sıkılınca giricem acaip komik şeyler cıkıor :)

bansebep.asp bitti sıra bunda :)  

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

selam gençlik!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

cok güzel bi sistem olmuş, arada bakıp gülmekten kendimi alamıyorum :)

yalnız şu gizli mod noluyo ? üyeymiş gibi takılan gizli yöneticiler mi var ?(32bin id oldugun için bi bilgim yok :)

birde şu kayıtların 7 günlük değilde kalıcı olabilitesi var mı ? maksat gülme katsayımız artsın :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    sağolasın üstadım

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:

cok güzel bi sistem olmuş, arada bakıp gülmekten kendimi alamıyorum :)

yalnız şu gizli mod noluyo ? üyeymiş gibi takılan gizli yöneticiler mi var ?(32bin id oldugun için bi bilgim yok :)

birde şu kayıtların 7 günlük değilde kalıcı olabilitesi var mı ? maksat gülme katsayımız artsın :)

tahribatta 2 çeşit yönetici vardır birisi adminler diğeri modlar, modlar gizlidir, onların isimlerini acıklamıyoruz...

kayıtlar mevcut log sistemine entegre olduğu için ve mevcut sistemde 7 günlük tuttuğundan dolayı kayıtları kalıcı olamaz... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    ahaha burası geyik bölümünden daha eğlenceli olacağa benziyor :D süpersin hocam saol :F
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    iyi olmuş hiç degilse neden silindigini görüyoz :)

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu baslikta hit patlamasi olcak galiba sanursam :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 9165 Toplam Mesaj: 69