Şırnak‘Ta 3 Şehit!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

ExpirE bunu yazdı:

Kreyzi bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Ulan niye hep er ve yüzbaşı ?? Kaç senedir terör var hiç rütbeli birine bişey olmuyo. Acayip kıllanıyorum biton şey gelio aklıma. Allah belalarını versin kim terörü destekliosa

bok iş abi o olay askerden gelipte depresyon ilaçları kullanan kaç tane müşterimiz var adamlar söylüyor zorla rütbeli kıyafeti giydiriliyor diye operasyonlarda

adamlar giymeyince diskoya bilmem nereye gönderiliyor yada eğitim zaiati :W

ailelere Allah sabır versin

Hocam doğu bölgelerinde operasyonları bırak birlik ve karakollarda komutanve astlarının belli edecek sınıf yaka ve apoletler sökük dolaşılır kuraldır bu. Bunalrı anlatanlar harbiden deliymiş. Akıllı bi adam varsa sorabileceğin oralarda görev yapan söyleyebilir bunu. Hitlerin ordusuna çevirdiniz amk 5000 yıllık Türk ordusunu eğitim zaiatı falan rica ederim riberallerin fetocuların ağızıyla konuşmayın.

bro görev yapıp gelen adamların dedikleri bunlar ve alayı zaten kafayı yemiş durumda ilaç tedavisi görüyor 

gidip gördün mü dersen görmedim sadecee 2. ağızdan duyduklarım bu

ben gördüm hocam. van ağrı hakkari siirt lojmanlarında bulundum o 90 lılar derler ya hani hep o denemlerin sonlarında kendimi bilirken yani yok öyle birşey :S ordu askeri öldürürmü yav :S yok öyle birşey.

ek olarak;

İran ve Rus basınını takip ederseniz İran ın kuzey ırak daki kamplara yakın süre önce başlattığı operasyonların ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Adamlar kandile kadar girdiler ve şuanda temizliyorlar oraları. Bizim yapamadığımızı. biz yapamazmıydık???* natocu paşalarımız ve abd ci yürütmemiz olmasa bizde yapardık. yobazlar ama kıskanıyorum açıkcası hiç olmazzsa anti emperyalistler.

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

ershn bunu yazdı:

http://www.facebook.com/event.php?eid=227710227270224

biz her hafta oradayız.

bir şekilde sesimizi duyurmak istiyoruz.

provakatör değiliz.

vatansever Türk gençleriyiz.

kinimizi bir şekilde göstermek istiyoruz.

elimizde bayrağımızla, bizle alay eden gözlerin içine bakarak başımız dik bir şekilde yürüyoruz.

hiç birşey yapmamaktan iyidir elbette fakat boş iş. ne yürüyüşler oldu vs.... sonuç ? şehit vermeye devam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

hiç birşey yapmamaktan iyidir elbette fakat boş iş. ne yürüyüşler oldu vs.... sonuç ? şehit vermeye devam

elbette haklısın ne yürüyüşler oldu ama yine şehit vermeye devam ettik.

ama bence boş iş değil bu.

insanlar bizi görünce biraz daha önem verir diye düşünüyoruz.

100 kişi görsün 1 kişi bize katılsın yeter.

Milli bilinci ölmemiş, milli ve manevi duygularını yitirmemiş her Türk genci, her Türk vatandaşı bizimle yürüse eminim ki Ankara buna kulak verecektir.

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

başımız sağolsun senelerdir bitiremediler bu terör olayını  Sabahki karayılan haberine karşın yaptılar bu saldırıyı bence :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

Ulan niye hep er ve yüzbaşı ?? Kaç senedir terör var hiç rütbeli birine bişey olmuyo. Acayip kıllanıyorum biton şey gelio aklıma. Allah belalarını versin kim terörü destekliosa

Askere gitmedin herhalde hoca ? Önce er

ALLAH ailelerine sabır versin,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

allah yakınlarına sabır versin ateş düştüğü yeri yakıyor.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

dede bunu yazdı:

Allah rahmet eylesin.

allah yakınlarına sabır versin ateş düştüğü yeri yakıyor.

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu olayın suçlusu hükümettir kısıtlı operasyonlarla bu iş olmaz birkerede ve silahlı güçlerinin kökü kuruyana kadar kesintisiz bir operasyon ardın danda asalaya benzer bir operasyon ve yurt içi şehir kadrolarının temizlenmesidir tekçare bunları yapma yada yapmama kararını hükümet alır ama onun yerine teröristlerle pazarlık yapmayı tercih ediyorlar

yani buolayın tek suçlusu millettir zira hükümeti millet seçer oyüzden sebepolduğunuz şeyi sanki payınız yokmuş gibi lanse etmeyiniz sizin bu şehitlere üzülme gibi bir hakkınız yok sizi hiç ilgilendirmez hadi selametle

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

bkz: Onur Dirik

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Amerikadaki ağlak piçe ümmet olmuş Damat Ferit tohumu münafık orospu evlatları bu katliamıda pkk yapmamıştır, ya ordu yapmıştır yada ergenekon yapmıştır gibi gösterebilirler. Bitane siktimin tv kanalları varya işte onda.

Sizin varya sizin babadan oğula neslinizi sikeyim.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
Toplam Hit: 4060 Toplam Mesaj: 27