folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

olm doğru söyle virüslümü

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

olm doğru söyle virüslümü

kuran çarpsın değil hocam 

şüpeli hareketler sergilemiş olabilirim , böyle yorumlar  beni çileden çıkartıyor cidden yemin etmiyeyim diyorum ama deli olacam

By APQ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

dostum öncelikle yemin forumun belli bir kısmına etki eder diğer yarısı zaten inanmıyor :)

ayrıca siten içerik olarak çok az ve "İndireceğiniz Arşivde Dumpper Programının İlk Çıkış Halinden Bu Yana Olan Sürümleri Mevcuttur Tam 20 Adet Sürüm Eklidir Birisi Olmazsa Diğer Sürümü Denersiniz :D Ve Ayrıca Programda Olabilecek Muhtemel Hataların Çözümleri Arşivin İçerisinde Barınmaktadır." bu nedir ya 20 tane sürümü napalım koy en son sürümü :)

diğer arkadaşlarda antivirüs progrmaınız var sanal makinanız var sandboxınız var virustotal var var oğlu var indirin bi uygulamayı sokun teste alın ekran görüntüsünü verin arkadaşa birader virüslü trojanlı içerik paylaştın diyerek adminler incelesin nedir adamların işi gücü yokmu ? kaldıki burası bi bilişim forumu taratma işleminide bilmiyorsanız 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    nihatreis42 bunu yazdı

tamam arkadaşlar hepinizden teşekkür ediyorum konu kilit bekleyecem admin arkadaşlar gelip incelesinler bir kötülük görürlerse üyeliğimin kapatılmasını taleb ediyorum 

yemin etmiyim diyorum inanan yok arkadaşım 

Merhaba,

Öncelikle foruma hoş geldiniz , "Yeni Gelenler" bölümünde lütfen kendinizi tanıtın.

Kuralları okumamış olmanız gerekiyor ki sitemizde yeminin herhangi bir önemi olmadığını bilmiyorsunuz.

Site @HolyOne (a.k.a Tarikat Şeyhi) hesabına gönderilmiş bir adet görsel ile inanç seviyesi yükseliyor(Profilinizden kontrol edebilirsiniz). Bu harddisk üstüne el basaral ve yanına 2 adet ram konularak görselize edilmesiyle oluşmaktadir.

Tekrar hoş geldiniz. İyi forumlar

_____________________________________________________________________________________________

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 2 TB Upgraded || LG 60UF850V 60" ULTRA HD 4K TV || Apple iPad Pro 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Akıllı Saat 

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Kodları inceledim, profesyonel biri olmadığım için zararlı bir kod göremedim. Gerçi işin ehlileri baksa daha iyi olur. Ayrıca kaspersky nin lisanslı ürünü de zararsız olarak gördü.

Neyse konumuza gelelim, konuyu açan arkadaş 2 günlük üye, gerçi bende çok eski değilim fakat gördüğüm kadarıyla tarikat artık, imleme sitesi muamelesi görmeye başladı. Her site açan, backlinkini burda kasıyor. Bu konudan dolayı, gerçekten projesi olan arkadaşların konularına bile bakasım gelmiyor. 

Yönetimin bu backlink olayına el atması gerekir diye düşünüyorum.

Konuyu açan arkadaşa hitaben; hocam seninkisi proje bile değil, blogger açtığın ve bir tema attığın uğraştır sadece. 

Nova Vida !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

virus olabilme ihtimali yüksek . olmadığına yemin eder misin?

Mobil uygulama geliştirilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

dostum öncelikle yemin forumun belli bir kısmına etki eder diğer yarısı zaten inanmıyor :)

ayrıca siten içerik olarak çok az ve "İndireceğiniz Arşivde Dumpper Programının İlk Çıkış Halinden Bu Yana Olan Sürümleri Mevcuttur Tam 20 Adet Sürüm Eklidir Birisi Olmazsa Diğer Sürümü Denersiniz :D Ve Ayrıca Programda Olabilecek Muhtemel Hataların Çözümleri Arşivin İçerisinde Barınmaktadır." bu nedir ya 20 tane sürümü napalım koy en son sürümü :)

diğer arkadaşlarda antivirüs progrmaınız var sanal makinanız var sandboxınız var virustotal var var oğlu var indirin bi uygulamayı sokun teste alın ekran görüntüsünü verin arkadaşa birader virüslü trojanlı içerik paylaştın diyerek adminler incelesin nedir adamların işi gücü yokmu ? kaldıki burası bi bilişim forumu taratma işleminide bilmiyorsanız 

teşekkür ediyorum hocam :)

Aslında ful sürüm koymak en iyisi bende v80 sürümünde hata veriyordu v30 kullanıyordum çoğunlukla tavsiye ettiklerimi mavi logolu klasörlere koydum 1 ay bu işlerle uğraştım wifi kırmayı dendim az çok öğrendim diye kendime güvenip bu siteyi açtım eklediğim içeriklerin hepsini test ettim ve bir sıkıntı yaşamadım indirdiğim yerlerdede kötü yorumlar yoktu 

nihatreis42 tarafından 01/Şub/16 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

By APQ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    nihatreis42 bunu yazdı

tamam arkadaşlar hepinizden teşekkür ediyorum konu kilit bekleyecem admin arkadaşlar gelip incelesinler bir kötülük görürlerse üyeliğimin kapatılmasını taleb ediyorum 

yemin etmiyim diyorum inanan yok arkadaşım 

Merhaba,

Öncelikle foruma hoş geldiniz , "Yeni Gelenler" bölümünde lütfen kendinizi tanıtın.

Kuralları okumamış olmanız gerekiyor ki sitemizde yeminin herhangi bir önemi olmadığını bilmiyorsunuz.

Site @HolyOne (a.k.a Tarikat Şeyhi) hesabına gönderilmiş bir adet görsel ile inanç seviyesi yükseliyor(Profilinizden kontrol edebilirsiniz). Bu harddisk üstüne el basaral ve yanına 2 adet ram konularak görselize edilmesiyle oluşmaktadir.

Tekrar hoş geldiniz. İyi forumlar

_____________________________________________________________________________________________

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 2 TB Upgraded || LG 60UF850V 60" ULTRA HD 4K TV || Apple iPad Pro 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Akıllı Saat 

teşekkür ederim hocam :) dediklerinizi uygulayacağım.

By APQ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

Kodları inceledim, profesyonel biri olmadığım için zararlı bir kod göremedim. Gerçi işin ehlileri baksa daha iyi olur. Ayrıca kaspersky nin lisanslı ürünü de zararsız olarak gördü.

Neyse konumuza gelelim, konuyu açan arkadaş 2 günlük üye, gerçi bende çok eski değilim fakat gördüğüm kadarıyla tarikat artık, imleme sitesi muamelesi görmeye başladı. Her site açan, backlinkini burda kasıyor. Bu konudan dolayı, gerçekten projesi olan arkadaşların konularına bile bakasım gelmiyor. 

Yönetimin bu backlink olayına el atması gerekir diye düşünüyorum.

Konuyu açan arkadaşa hitaben; hocam seninkisi proje bile değil, blogger açtığın ve bir tema attığın uğraştır sadece. 

hocam backlink kasacak olsam webmaster sitesine gider orda kasarım orası daha uygun benim amacım backlink kasmak değil 

bi arkadaşımın arkadaşı bu işlerle uğraşıyor aylık net 5-6 bin kazancı var ve sadece dumpper paylaşıyor ben daha kapsamlı yaparak daha iyi hedefler düşünüyorum bencede tutar site yani benim memleketimde bu programlardan arayan çok başka kişilerde vardır 

sizin için proje olmayabilir ama ilk denemem olduğu için benim gözümde proje hocam

nihatreis42 tarafından 01/Şub/16 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

By APQ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı

virus olabilme ihtimali yüksek . olmadığına yemin eder misin?

birsürü yemin ettim bu sefer etmiyeceğim tamamen sizin vicdanınıza ve benim vicdanıma kalmış birşey

By APQ
Toplam Hit: 6388 Toplam Mesaj: 57
blogger web sitesi blogger tema