folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı

@baristbt 'nin söylediklerine ek olarak diğer üyeik çeşitlerinden bahsetmek istiyorum:

Gold Üyelik: Gold Forum Kategorilerine erişebilirler, takıldıkları herhangibir konuda mod ve adminler özel olarak yardım ederler. Aylık sadece 50 ₺.

Diamond Üyelik: Gold üyeliğin avantajlarının yanısıra çok çeşitli özellikleri vardır, bunlardan birkaçı:

- Bir kullanıcıya attığınız PM'i o kullanıcı okumadan ve cevap yazmadan sitede başka bir şey yapamaz. (Sadece Diamond üyelerin attığı pmler için geçerlidir.)
    - Açtığınız konular otomatik olarak tüm kullanıcıların favoriler listesine eklenir.
    - Açtığınız her türlü konu için 10 mesaj ve 1k hit garantisi vardır.
    - Konularınızı sadece çok üst düzey yöneticiler silebilir.
    ve çok daha fazlasına ayda sadece 120₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ulvi Üyelik: Tarikatımızın şüphesiz en iyi üyelik sınıfı.

- Diğer üyeliklerin avantajlarının yanında Şeyhimiz sizin için her gün dua ediyor.
    - Ayda bir bizzat Şeyh tarafından okunmuş 2 kg pirinç adresinize yollanıyor.
    - Arzu ederseniz göndereceiğiniz mouse ve klavyeyi Şeyh özel olarak okuyup üflüyor.
    - Herhangi bir sorununuzda doğrudan Şeyhimiz sizle iletişime geçiyor.
    - Üst düzey mürşitlerin ve şeyhimizin ilahi dinletilerine misafir olarak katılabiliyorsunuz.
    - Allah dostlarından ilim öğrenme fırsatları bulabiliyorsunuz.

Bu üyelik için en az 1 yıl Diamond üyelik sahibi olmuş olmanız ve yönetim tarafından hazırlanan 2 aşamalı sınav ve 2 aşamalı mülakatı geçmeniz gerekmektedir, daha sonra Şeyhin de onayında geçerseniz belirtilen ödeme planıyla Ulvi Üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

Hocam bu arkasa ulvi falan degil yalan yanlis kandirmis seni. Ulvi olmak istiyosan verecegim hesap numarasina belli mikatarda bagas yaparsan, sana ulvi icin kefil olabilirim ve kisa yoldan istedigin tanitimi yaparsin. Sozume guvenmiyorsan uyelik tarihime bakabilitsin. 2009 mayis ayinda ulvilige kabul edildim. 8 tane davet hakkim var. Ulvi olmadan burada ciddi is yapman mumkun degil. Not bu arkadasta ulvi degil en son ulvi olan kisi 2011 de alindi. Kimsede kefil olmaz haklari yok cunku. Kalmamistir kimsede. Selametle (pm at yeter)

Not2: yanlizca ulvi olanlsr profildeki gizli kisimlari(ulvi olus tarihi mesaj silme uye banlama v.b. gorebiliyor sen sadece benim profilimde uyalik tarihimi gorebilirsin

Hocam simdi adamla dalga gecmeyelim gelelim gercek ulvi meselesi sudur bizim şeyh 4 rakamli numaralardan aldi ulvi uyelik basvurusu icin ULVI yazip 4569 a kisa mesaj at şeyh 1 hafta içerisinde talebini degerlendirir ilk konun  bu diye seni bu konu ve siten uzerinden degerlendirecek ama sunu unutma ulvi uyelik cok degerlidir oyle sadece mesaj atmakla olmaz şeyh kabul ederse seni skype uzerinden görüntülü sohbete alacak orada sinavi yapacak gecersen aylik belli bir ücret karşılığında ulvi uye olursun 

Ben çekirdek almaya gidiyorum ulvi uyelik alirsan tum dalga gecenler ab ye ban yiyecek takipteyim 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamın üstüne çok gitmişsiniz. Tamam adam acemi forumu bilmiyor. Hatta ilk sayfadaki yemin diyalogu Şener Şen filmi gibi yaptım ama niye yaptım bi sor gibi olmuş.  :) 

Adam yeni beyler. Eski üye olsaydı bende üzerine giderdim ama dediğim gibi acemi. Bazı şeyleri hoş görmek gerek. Ha baktık olmuyor AB biletini keseriz. Ama yinede Mevlana gibi ne olursan yine gel felsefesini benimsemeliyiz. Bakarsınız foruma yararlı bir adam çıkar. 

Bende foruma ilk üye olduğum zaman yükleniyordu,  laf çarpıyordu bazıları. Şimdi ikiside AB bileti yedi. Önce kendine bakmak lazım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

popupda truva atı var

Z7Bo4A.png (357×172)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

Birader,

Oncelikle siten hayirli olsun. Sevkini kirmak istemem; ancak ayda 5-6 bin kazanmaktan bahsetmissin ki; orasi biraz imkansiz gibi.

Su yemin konusuna da kafam takildi. Millet geyige baglamis, sen de habire yemin salliyorsun. Tik falan mi var acaba diye dusunmeden edemedim. Yazilan mesajlari sogukkanlilikla okursan, makaraya baglandigini anlarsin.

Yazan muridler icinden en dikkate alabilecegin konu; bu forumda yemin kavraminin islememesi ;)

Haydi, kal saglicakla...

:D hocam inanılmadığı sürece bende böyle bişey var demeden duramam

By APQ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

popupda truva atı var

Z7Bo4A.png (357×172)

İlk başta belirttim reklamı PopAds tan aldım orası benim alakadarım değil popup reklamlardan yapabileceğim virüslü hiçbişey yok reklam sağlayıcımla ilgili birşey ha bi sorun varsaki kaldırırım ama kullananlar var ve memnun zaten böyle sitelere reklam verecek koca yürekli reklam şirketi yok

By APQ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    oksijen bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı

@baristbt 'nin söylediklerine ek olarak diğer üyeik çeşitlerinden bahsetmek istiyorum:

Gold Üyelik: Gold Forum Kategorilerine erişebilirler, takıldıkları herhangibir konuda mod ve adminler özel olarak yardım ederler. Aylık sadece 50 ₺.

Diamond Üyelik: Gold üyeliğin avantajlarının yanısıra çok çeşitli özellikleri vardır, bunlardan birkaçı:

- Bir kullanıcıya attığınız PM'i o kullanıcı okumadan ve cevap yazmadan sitede başka bir şey yapamaz. (Sadece Diamond üyelerin attığı pmler için geçerlidir.)
    - Açtığınız konular otomatik olarak tüm kullanıcıların favoriler listesine eklenir.
    - Açtığınız her türlü konu için 10 mesaj ve 1k hit garantisi vardır.
    - Konularınızı sadece çok üst düzey yöneticiler silebilir.
    ve çok daha fazlasına ayda sadece 120₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ulvi Üyelik: Tarikatımızın şüphesiz en iyi üyelik sınıfı.

- Diğer üyeliklerin avantajlarının yanında Şeyhimiz sizin için her gün dua ediyor.
    - Ayda bir bizzat Şeyh tarafından okunmuş 2 kg pirinç adresinize yollanıyor.
    - Arzu ederseniz göndereceiğiniz mouse ve klavyeyi Şeyh özel olarak okuyup üflüyor.
    - Herhangi bir sorununuzda doğrudan Şeyhimiz sizle iletişime geçiyor.
    - Üst düzey mürşitlerin ve şeyhimizin ilahi dinletilerine misafir olarak katılabiliyorsunuz.
    - Allah dostlarından ilim öğrenme fırsatları bulabiliyorsunuz.

Bu üyelik için en az 1 yıl Diamond üyelik sahibi olmuş olmanız ve yönetim tarafından hazırlanan 2 aşamalı sınav ve 2 aşamalı mülakatı geçmeniz gerekmektedir, daha sonra Şeyhin de onayında geçerseniz belirtilen ödeme planıyla Ulvi Üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

Hocam bu arkasa ulvi falan degil yalan yanlis kandirmis seni. Ulvi olmak istiyosan verecegim hesap numarasina belli mikatarda bagas yaparsan, sana ulvi icin kefil olabilirim ve kisa yoldan istedigin tanitimi yaparsin. Sozume guvenmiyorsan uyelik tarihime bakabilitsin. 2009 mayis ayinda ulvilige kabul edildim. 8 tane davet hakkim var. Ulvi olmadan burada ciddi is yapman mumkun degil. Not bu arkadasta ulvi degil en son ulvi olan kisi 2011 de alindi. Kimsede kefil olmaz haklari yok cunku. Kalmamistir kimsede. Selametle (pm at yeter)

Not2: yanlizca ulvi olanlsr profildeki gizli kisimlari(ulvi olus tarihi mesaj silme uye banlama v.b. gorebiliyor sen sadece benim profilimde uyalik tarihimi gorebilirsin

Hocam simdi adamla dalga gecmeyelim gelelim gercek ulvi meselesi sudur bizim şeyh 4 rakamli numaralardan aldi ulvi uyelik basvurusu icin ULVI yazip 4569 a kisa mesaj at şeyh 1 hafta içerisinde talebini degerlendirir ilk konun  bu diye seni bu konu ve siten uzerinden degerlendirecek ama sunu unutma ulvi uyelik cok degerlidir oyle sadece mesaj atmakla olmaz şeyh kabul ederse seni skype uzerinden görüntülü sohbete alacak orada sinavi yapacak gecersen aylik belli bir ücret karşılığında ulvi uye olursun 

Ben çekirdek almaya gidiyorum ulvi uyelik alirsan tum dalga gecenler ab ye ban yiyecek takipteyim 

anladım hocam elinize sağlık teşekkür ederim bi toparlanıyımda alacağım inşallah (y)

By APQ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Adamın üstüne çok gitmişsiniz. Tamam adam acemi forumu bilmiyor. Hatta ilk sayfadaki yemin diyalogu Şener Şen filmi gibi yaptım ama niye yaptım bi sor gibi olmuş.  :) 

Adam yeni beyler. Eski üye olsaydı bende üzerine giderdim ama dediğim gibi acemi. Bazı şeyleri hoş görmek gerek. Ha baktık olmuyor AB biletini keseriz. Ama yinede Mevlana gibi ne olursan yine gel felsefesini benimsemeliyiz. Bakarsınız foruma yararlı bir adam çıkar. 

Bende foruma ilk üye olduğum zaman yükleniyordu,  laf çarpıyordu bazıları. Şimdi ikiside AB bileti yedi. Önce kendine bakmak lazım. 

adamsın hocam eyvallah

By APQ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Dinsiz olum bunlar, yemin sökmez :)

:D 

By APQ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı

şeyh üflesin hakeden müritleri hatta reklam üyeliklerini lanetlesin başlarına ateş düşürsün !

yuvalarına ateşler salsın :D

By APQ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihatreis42
    nihatreis42's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Muhterem dostum siten hayırlı olsun,

Kudretli HolyOne'ın elinde tam derdine deva yazılımlar var. Sitendeki açıkları falan bulmanı, ziyaretçi artırmanı sağlıyor. Baya faydalı, tavsiye ediyorum.

http://services.tahribat.com/

aynn hocam gördüm teşekkür ediyorum

By APQ
Toplam Hit: 6381 Toplam Mesaj: 57
blogger web sitesi blogger tema