folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

Sitem Sizce Nasıl Arkadaşlar ? Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı

@baristbt 'nin söylediklerine ek olarak diğer üyeik çeşitlerinden bahsetmek istiyorum:

Gold Üyelik: Gold Forum Kategorilerine erişebilirler, takıldıkları herhangibir konuda mod ve adminler özel olarak yardım ederler. Aylık sadece 50 ₺.

Diamond Üyelik: Gold üyeliğin avantajlarının yanısıra çok çeşitli özellikleri vardır, bunlardan birkaçı:

- Bir kullanıcıya attığınız PM'i o kullanıcı okumadan ve cevap yazmadan sitede başka bir şey yapamaz. (Sadece Diamond üyelerin attığı pmler için geçerlidir.)
    - Açtığınız konular otomatik olarak tüm kullanıcıların favoriler listesine eklenir.
    - Açtığınız her türlü konu için 10 mesaj ve 1k hit garantisi vardır.
    - Konularınızı sadece çok üst düzey yöneticiler silebilir.
    ve çok daha fazlasına ayda sadece 120₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ulvi Üyelik: Tarikatımızın şüphesiz en iyi üyelik sınıfı.

- Diğer üyeliklerin avantajlarının yanında Şeyhimiz sizin için her gün dua ediyor.
    - Ayda bir bizzat Şeyh tarafından okunmuş 2 kg pirinç adresinize yollanıyor.
    - Arzu ederseniz göndereceiğiniz mouse ve klavyeyi Şeyh özel olarak okuyup üflüyor.
    - Herhangi bir sorununuzda doğrudan Şeyhimiz sizle iletişime geçiyor.
    - Üst düzey mürşitlerin ve şeyhimizin ilahi dinletilerine misafir olarak katılabiliyorsunuz.
    - Allah dostlarından ilim öğrenme fırsatları bulabiliyorsunuz.

Bu üyelik için en az 1 yıl Diamond üyelik sahibi olmuş olmanız ve yönetim tarafından hazırlanan 2 aşamalı sınav ve 2 aşamalı mülakatı geçmeniz gerekmektedir, daha sonra Şeyhin de onayında geçerseniz belirtilen ödeme planıyla Ulvi Üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

Hocam bu arkasa ulvi falan degil yalan yanlis kandirmis seni. Ulvi olmak istiyosan verecegim hesap numarasina belli mikatarda bagas yaparsan, sana ulvi icin kefil olabilirim ve kisa yoldan istedigin tanitimi yaparsin. Sozume guvenmiyorsan uyelik tarihime bakabilitsin. 2009 mayis ayinda ulvilige kabul edildim. 8 tane davet hakkim var. Ulvi olmadan burada ciddi is yapman mumkun degil. Not bu arkadasta ulvi degil en son ulvi olan kisi 2011 de alindi. Kimsede kefil olmaz haklari yok cunku. Kalmamistir kimsede. Selametle (pm at yeter)

Not2: yanlizca ulvi olanlsr profildeki gizli kisimlari(ulvi olus tarihi mesaj silme uye banlama v.b. gorebiliyor sen sadece benim profilimde uyalik tarihimi gorebilirsin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    nihatreis42 bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Bak kızmayacaz doğru söyle virüslü mü?

cidden bütün samimiyetimle söylüyorum virüs yok hepsini test ettim inanman için her türlü kanıtı verebilirim

İndirdiğim uygulamadan sonra, telefonumun şarjı aniden bitti? 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız eskiden "ciddi konuda taşak geçme" ban cezalıydı. Konuda büyük kıyım olabilir. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız eskiden "ciddi konuda taşak geçme" ban cezalıydı. Konuda büyük kıyım olabilir. :)

abi şunların dışında ciddi göremedim ben , bunlarada bilen/işi olan yazıp ediyor zaten. dokunmazlar diğerlerine :)

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bi ara bi 20 kisi filan ban yemistik ben dahil tasak gectik diye, bekliyoruz izliyoruz :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

bir iki video resim bişi de atsaydın, nasıl yapılır felan diye güzel olurdu

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

birader senin site alınma ama taşak konusu olmuş.admin sana mı ban vercek taşak geçenlere mi köşeye çekilip izliyorum

buralar eskiden dutluktu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Ne tasagi gencler. Bu adam galiba cyberdan gelmis. Programi hem bilgisayarima hem telefonuma yukledim, ikiside suan acilmiyor. Lutfen gereken yapilsin. Viruslu hepsi. O kadar da yemin etmissin. Yuce seyhimiz ile bizza gorusup bu duruma care isteyecegim. Neyse ki laptopumi okuyup uflemisti ona hicbisey olmadi. O ki kodlari alim seviyesinde yazan calmaya calinsanlarin gozlerini kor eden.

Sende ozur dile kardesim viruslu icerik icin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bi ara bi 20 kisi filan ban yemistik ben dahil tasak gectik diye, bekliyoruz izliyoruz :D

Under kocayinca meydan trollere kaldi :F

Kreyzi tarafından 01/Şub/16 10:59 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Muhterem dostum siten hayırlı olsun,

Kudretli HolyOne'ın elinde tam derdine deva yazılımlar var. Sitendeki açıkları falan bulmanı, ziyaretçi artırmanı sağlıyor. Baya faydalı, tavsiye ediyorum.

http://services.tahribat.com/

Toplam Hit: 6407 Toplam Mesaj: 57
blogger web sitesi blogger tema