Sitenin Başlığı Neden Değişti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Altı üstü ingilizce yazmasın türkçe yazsın diye adam title ı değiştirmiş 30 mesaj olmuş konuda...

Tarikât türkçe bir kelime değil ki.

Arapça kökenli, Mevlâya ulaşma yollarına verilen en somut isim yollar manasına gelir - Tarik'ten yol demek çıkar ât onun çoğaltması arapçada, yollar uzantılar gibi.

Hocam dini topluluğun Türkçe adı nedir o zaman ?

Müslüman bir millet olarak, Türkçe'ye arapçadan bir sürü kelime gelmesi normal. Eğer gerçekten kökeni özTürkçe'ye dayanacak birşey bulmaya çalışacaksak sıçtık.

TDK gibi ince eleyip sık dokumanın anlamı yok. Halk arasında kullanılan bir isim seçmişler.

Software, security vs.. vs.. yerine herkesin anlayabileceği Tarikat.

Niye tarikat ? Oda bi kinaye, espiri, taşlama vs.. vs.. MEvzuyu bilen tarikat olayını anlıyor. Bence bu kadar abartılacak bir durum yok.

Hoca, ben hiç takmadım ki orası değişmiş vs. Site nasıl isteniyorsa öyle ilerler ownerların bileceği iş, ben sadece hani tarikat kelimesi kökeni türkçe değil demek istedim hani bir açıklama gibi yoksa neden böyle demedim yanlış anlaşılmasın, dünyada en son takacak kişiyim bu tip olayları o yüzden panik yok : ) Tdk'da çalışmıyorum ayrıca : )

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Altı üstü ingilizce yazmasın türkçe yazsın diye adam title ı değiştirmiş 30 mesaj olmuş konuda...

Software & Internet Security'ı google translate'e çevirttimiş galiba :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

nerde o eski tahribat:D:D:D asdfghjklşi:S:DD:D

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

örgütten dava açarlar üyeliğimin silinmesini istiyorum.. :)

Merhabaaaaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

tahribat.com | Bilişimin Kızıl Elması     :P     bu nasıl :D 

bakınız Cetinia Blog  ( tahribattaki bilişimle ilgili konuların derlemesi zaten çoğunlukla)

zone tarafından 13/Eki/12 04:19 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tariqat-ül tahribat olaydı iyiydi.

Toplam Hit: 8632 Toplam Mesaj: 57