Sıvı Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nerede oturuyorsun hocam?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

sahi ne oldu bu konu

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

birisi up versin ya, çok merak ettim.

updullah

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Baba paranoyak sen de bi hallenmeler. Bunların sebebi ortak noktanız olan anne olmasın oğlum. Büyücü filan mı annen. Cin büyü müü işleri ruh halinizi bozmuş olmasın?

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Son giriş tarihi 8 saat 38 dakika 23 saniye önce

Yaşıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Büyü müyü yok amk büyü ayağına değişik bitkileri karıştırıp içirmişler adamı delirtmişler. Bu bitki datura olur, sarmaşık olur, akasya olur, üzerlik tohumu olur birsürü psikoaktif bitki var (evet bilgili ve tecrübeliyim).

Zaten aaratıp herhangi bir bitkili büyü yapılışını okursanız analrsınız ne demek istediğimi. Yüzlerce değişik bitki, hayvan parçası kullanılıyor. Bunların etkisine de büyü deniyor işte.

Aslında büyü diye birşey yok, cinleri birine musallat etmek falan hikaye... buna inanmanız lazım :)

Bize anlatılan cin dünyayı 7 defa dolaşabilecek hızda. Bu kabiliyetteki bir varlığın işi gücü yok milletin aşk meşk işlerini yapacak... götümle güldüm :D

Konuyu okuyorsan acilen hastaneye git durumu anlat. "Bana bilmediğim bir sıvı içirdiler. Delirium, paranoyayaşıyorum de onlar ilgilenir zaten gerisini doktorlara bırak.

Ananı da allah iyi etsin, böyle cahil insanlar (kusura bakma ama annen ve kardeşin gerçekten cehaletin doruklarında yaşıyorlar) yeryüzünden göçüp gittikçe gelecek nesil daha umut verici olacak ama işte fırsat vermiyorlar insanlara. Hurafelerle dolduruyorlar insanları akıllarını.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Up, eleman görmemiştir belki. Bi de expire a sorsanıza tahlil etmiş mi? 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu konu da olduğunu sandığı bir anı gibi gelmiş ve peşine düşmemiş olabilir. Çok deli şeyler dönmüş burda. Uuu beybi.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

inşallah şizofreni değilde manik depresif'tir. bakan için çok zor bir hastalıktır. allah kimsenin başına vermesin. kardeşimde de manik depresif vardı. şizofreniye doğru gidiyordu. uzun bir tedaviden sonra düzeldi. acil şifalar inş.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 18465 Toplam Mesaj: 101
sıvı