folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Siyaset Sayılabilir Ama Herkesin Okuması Gerek. Dudak Uçuklatır...

Siyaset Sayılabilir Ama Herkesin Okuması Gerek. Dudak Uçuklatır...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

adamlar tescilli hırsız artık  ne yaparsalar kar sayıyorlar

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Özet geçeyim kara para akrıyorlar 

Libya mısır Suriyeli karıştırma çalıştı 

Özgür suriye ordusu ona buna silah gitti

Kaç mahsum öldü 

Allah bırakmaz kimsenin yanına

Bugün suriye aç susuz işe bunda türkiye de payı vardır

Ortadoğu yönetmek istedi elinde patladı güneydoğu yönetmez hale geldi

Özetle pimi çekilmiş bomba gibi birini elinde patlayacak 

Ab den tut mısır kadar herkes düşman sonumuz hayır olsun 

Dolar 2.5 geldi Euro 3 TL halen haber 7 bakınca dışarı çıkıp pamuk şekerler Zıplamak geliyor içimdem

Geçen hafta 5 şehit haberi geldi 1 tanede akşam hep kaza hep intihar artık uyanın bence.  Cizre sokakları tarıyorlar bunlar kalkıp nelerdir bahsediyor 

Biz kayıp nesiliz ne savaş gördük ne kıtlık biz fikir yoksunluğu içinde büyüyoruz 

Konuyu gizlisen daha uygun olmazmı hocam 

önerin ne haci ? ;) bu milllet ne yapicakta bu ibne gavurlar Türkleri sevecek ? ... bu mk koduklarimi adam yerine yerine koydukca gtleri kalkiyor, mk 500 yil öncede Türklerin dostu yoktu haala öyle yok mk. ammavelakin hepside köpek gibi muhtaclar Türklere.. Türklerin sirti yere gelmez merak etme, göt korkun varsa sanada alalim bi amerikan vatandasligi gidersin fettos amcanla yasarsin güler oynaya...

nelan bu mk kötüleye kötüleye bitiremediginiz ülkede ne sikime yasiyorsunuz o zaman mk ? -.-- mk hicbibokuda begenmiyorsunuz lan.. sizin gibi tipleri görünce sitrese giriyorum

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Özet geçeyim kara para akrıyorlar 

Libya mısır Suriyeli karıştırma çalıştı 

Özgür suriye ordusu ona buna silah gitti

Kaç mahsum öldü 

Allah bırakmaz kimsenin yanına

Bugün suriye aç susuz işe bunda türkiye de payı vardır

Ortadoğu yönetmek istedi elinde patladı güneydoğu yönetmez hale geldi

Özetle pimi çekilmiş bomba gibi birini elinde patlayacak 

Ab den tut mısır kadar herkes düşman sonumuz hayır olsun 

Dolar 2.5 geldi Euro 3 TL halen haber 7 bakınca dışarı çıkıp pamuk şekerler Zıplamak geliyor içimdem

Geçen hafta 5 şehit haberi geldi 1 tanede akşam hep kaza hep intihar artık uyanın bence.  Cizre sokakları tarıyorlar bunlar kalkıp nelerdir bahsediyor 

Biz kayıp nesiliz ne savaş gördük ne kıtlık biz fikir yoksunluğu içinde büyüyoruz 

Konuyu gizlisen daha uygun olmazmı hocam 

önerin ne haci ? ;) bu milllet ne yapicakta bu ibne gavurlar Türkleri sevecek ? ... bu mk koduklarimi adam yerine yerine koydukca gtleri kalkiyor, mk 500 yil öncede Türklerin dostu yoktu haala öyle yok mk. ammavelakin hepside köpek gibi muhtaclar Türklere.. Türklerin sirti yere gelmez merak etme, göt korkun varsa sanada alalim bi amerikan vatandasligi gidersin fettos amcanla yasarsin güler oynaya...

nelan bu mk kötüleye kötüleye bitiremediginiz ülkede ne sikime yasiyorsunuz o zaman mk ? -.-- mk hicbibokuda begenmiyorsunuz lan.. sizin gibi tipleri görünce sitrese giriyorum

Ben Diyarbakırdayım sen nerdesin hacı? 

Feytos felan filan geç bunları 

Sevip sevmemem memleket değil hükümet hükümet 

Strese girme birşey olmaz sen keyfine bak

Küfür etmeden konuş ki anlıyarım ne diyorsun 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

diyarbakirda havalar nasil.. diyarbakirdayim sen nerdesin dediginde cok korktum, ölüm tehtidi almis gibi birsey oldum :F neyse normal sen kimsinlan benim kim oldugumu biliyormusun gibi bi cumle kurdun kestirip atmissin :) yine normal

hükümetin neyini sevmiyorsun, 100 yildir hangi kükümeti sevdin ? veyahutta hayal ettigin bi hükümetmi var? diyarbakirliyim dedin 100 yillik belkide daha fazla birikmis pisliklerden ariniyor ülke kac yildir hükümet daha ne yapsin.. daha dogrusu gecmistete bugunde  hükümeti elestirmek den baska ne yaptin.. yazinda ne savas gorduk ne kitlik fikir yoksunlugu icinde büyüyoruz diyorsun kendinede güzel bir mesaj veriyorsun. 

1 Tl ile 3 euro mu almak istiyorsun, 1 Tl ile 2.5 dolar mi almak derdin.. durum böyle olunca hükümeti sevecekmisin ?

ab den tut misira kadar herkes bize dusman dediginde "Biz" icine kimleri koyarak söylüyorsun ?

Sehit yazmissin, hep kaza hep intihar. 5 10 yil önce baska sebeplerle sehit oluyordu gencecik insanlar.. onlardami kaza idi ?

bi cok sorulu cevapli konusursan küfür etmeden konusulmaz..

sevmiyorsan sevmiyorsundur, fettosuda sevmeyebilirsin :) hükümetide sevmeyebilirsin, apoyu sevebilirsin beni ilgilendirmez.. lakin sen sevmiyorsun diye her yorumunda bu ülkeyi kötüleyen birisi olarak görmek istemiyorum.. sen sevmiyorsun diye senin burada amerakali gibi ülkeyi kötülemeni seyretmek zorundada degilim.. gerci diyarbakirlisin amerika nerden cikti..

küfür etmeden konustum.. küfür etmeden de konusuluyormus, demekki kötülemeden nefret duymadan da konusulabilirmis, ayni itinayi beklerim.. 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

diyarbakirda havalar nasil.. diyarbakirdayim sen nerdesin dediginde cok korktum, ölüm tehtidi almis gibi birsey oldum :F neyse normal sen kimsinlan benim kim oldugumu biliyormusun gibi bi cumle kurdun kestirip atmissin :) yine normal

hükümetin neyini sevmiyorsun, 100 yildir hangi kükümeti sevdin ? veyahutta hayal ettigin bi hükümetmi var? diyarbakirliyim dedin 100 yillik belkide daha fazla birikmis pisliklerden ariniyor ülke kac yildir hükümet daha ne yapsin.. daha dogrusu gecmistete bugunde  hükümeti elestirmek den baska ne yaptin.. yazinda ne savas gorduk ne kitlik fikir yoksunlugu icinde büyüyoruz diyorsun kendinede güzel bir mesaj veriyorsun. 

1 Tl ile 3 euro mu almak istiyorsun, 1 Tl ile 2.5 dolar mi almak derdin.. durum böyle olunca hükümeti sevecekmisin ?

ab den tut misira kadar herkes bize dusman dediginde "Biz" icine kimleri koyarak söylüyorsun ?

Sehit yazmissin, hep kaza hep intihar. 5 10 yil önce baska sebeplerle sehit oluyordu gencecik insanlar.. onlardami kaza idi ?

sevmiyorsan sevmiyorsundur, fettosuda sevmeyebilirsin :) hükümetide sevmeyebilirsin, apoyu sevebilirsin beni ilgilendirmez.. lakin sen sevmiyorsun diye her yorumunda bu ülkeyi kötüleyen birisi olarak görmek istemiyorum.. sen sevmiyorsun diye senin burada amerakali gibi ülkeyi kötülemeni seyretmek zorundada degilim.. gerci diyarbakirlisin amerika nerden cikti..

küfür etmeden konustum.. küfür etmeden de konusuluyormus, demekki kötülemeden nefret duymadan da konusulabilirmis, ayni itinayi beklerim.. 

ZAAAAAAAAAAAA

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Uyku sersemliğiyle bi an ahaber izliyorum sandım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Bunu Fight Club'dan esinlenerek mi yazdın merak ettim :D

"We're the middle children of history, man. No purpose or place. We have no Great War. No Great Depression. Our Great War's a spiritual war... our Great Depression is our lives."

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bu ülkeye yakın zamanda uçak ile altında girmişti.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

beyler buldum adam böyle kara para aklayip, ortadogu ulkelerinden altin ve dolar rezervi getirerek ekonomiyi ayakta tutuyor. bu parayi ekonomiye saliyor boylece ekonomimiz saglam oluyor. eger bu adam giderse ekonomi coker.

kaynak götüm.

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bir parti lideri olsam kilolarla para hesabı yapsam direk siyaseti bırakırım mk.

düşünün abi:

gelmişim 50 yaşına ikdidar olmak için götümü yırtmaya çalışmamın anlamı ne ki ?

cebimde olan para ve var olan yaşamım zaten ömür boyu yetecek bana. bu çile niye ?

MHP liderine bakın adamın karısı bile yok mk. adam gelmiş 50 yaşına evde mas.... çekiyor.

hem lider olacam hemde elimi s....cem böyle birşey varmı mk

zalimadam tarafından 16/Ara/14 10:04 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5375 Toplam Mesaj: 41