folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şizofrenik Nağmeler-10 (The End)

Şizofrenik Nağmeler-10 (The End)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Her başlangıç sona giden ilk adımdır aslında. Doğumdur yani insanı ölüme götüren, eğer doğmazsan ölmezsin de… Ölü doğan tek şey ruhumdu benim oda kim bilir şimdi hangi gözyaşının altında inliyor bilmiyorum. Diş ağrısı gibi bendesin, ne söküp atabiliyorum, nede dayanabiliyorum. Yardım beklediğim tanrılar ile danışıklı dövüşüm bitmek üzere, kaşlarım ve hayatım açılmış kanıyor. Tutmuyor dikişler. Havlu atın artık nakavt oluyorum…

Bir bank da iki büklüm kıvrılmış haldeyim. Kim bilir en soğuk hasretlerde buz tutarım da sana gelirim? Kim bilir üstüme gazetelerin 3. sayfalarında başka başka bitişler ve pişmanlıkları anlatan solgun yapraklar örtülecek. Kim bilir belki de kıytırık televizyonlardan birinde 45 saniyelik bir haberimi yaparlar…

‘Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen genç, boş bir mezarda uyuyorken donarak hayatını kaybetti!...’

Hayatınızda duyacağınız en iğrenç ve en müstehcen cümleyi kuruyorum şimdi. İnsanlardan nefret ediyorum. Çünkü onların ok gibi sivri dilleri ve balyozdan ağır cümleleri vardı benim ise bitkisel hayatta olan ve artık fotosentez yapmaktan aciz hecelerim...

Dökecek gözyaşım kalmadı artık yan dükkândan sipariş ettirdim. Çünkü gülmeyi öğreneli 24, unutalı 25 yıl olmuş…

Elimde 25 boş sene, önümde bir kutu ve teklif acılarla dolu 60 dünya yılı daha!... Teklifiniz için teşekkürler!

HannibALgan yokum diyor!...

Saygılar

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    Süpersin..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    saygılar aga döktürmüşsün yine.umarım sadece nağmelerin sonudur...

Orman Mühendisi //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    iyiki böyle güzel yazabiliyorsun duygularını.. eğer yazamasaydın eminim şuan çok kötü bi haldeydin...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    gerçekten çok güzel yazmışsın

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

vay kardeş yazılarının tamamını okudum. siteden de arada bakıyordum.

gerçekden güzel yazıyorsun en azından içinde kendimle alakalı bir şeyler buldumki böyle düşünüyorum...

Devam edecekmisin bilmiyorum bu seriye ama devam etmen dileği ile :Q

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Dertsiz insanlar böyle yazamaz.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek

Hayatınızda duyacağınız en iğrenç ve en müstehcen cümleyi kuruyorum şimdi. İnsanlardan nefret ediyorum. Çünkü onların ok gibi sivri dilleri ve balyozdan ağır cümleleri vardı benim ise bitkisel hayatta olan ve artık fotosentez yapmaktan aciz hecelerim...

abi bu nasıl cumle yahu beni benden aldı  

benim için programlanma devrelerini yakarım yanmiş devrelerimi bi tarafına sokarım :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    Noktayı koymuşsun helal yavv..Süperr

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    10 numara kardes yakisir. boyle seyler warsa ayni konuda paylasirsan sevinirim yada pm den bi zahmet :)

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

gene yazmış abim yazmışş yazmışş.. yaz abim devam et uyumaktan gözünde gözyaşıyla ağlamaktan uyandığında halen gözünde gözyaşının kurumamasından daha iyi bunlar.. yaz ki tutunacak bi dalın olsun yaz ki bulasın kendini benliğini herşeyini.. yaz o*nu yazdıklarınla yaşat abi sonra yazdıklarına sarıl öyle uyu abim..

seviyoruz seni abim.. 

172* & 05-18-10 17:3x..
Toplam Hit: 5811 Toplam Mesaj: 32