S.O.A.D"In Yaptığı Büük Şerefsizlik!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    az önce yazdıım topic silinmiş, sinirime hakim olamadım we ağzımı bozdum.. özür dilerim. Ama bu yapılan hainlik karşısında kimse kolay kolay sinirlerine hakim olamaz.. Ben daha izlemedim ama System Of A Down adlı götweren grup Katliam'ı anlatan bi klip çekmiş we içinde yüce atamız Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafları warmış paso..
    Metalden nefret ederdim, artık bu nefretim iki katına çıktı.. Amana koduklarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Konuyu derin konulara al..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Yaw abi der der ne yapacan aq? Adam ünlü olmuş yapıor propagandasını. Sen de geliştirseydin kendini sen de duyursaydın sesini. Göt kadar yunanistandan, ermenistandan bi sürü adam çıkıor. Senin tarkanın ise askerliğe gitmemek için adını ibneye çıkarır. Ne yapacaksın? tarkan kendi sesini duyurmaya çalışıor ki ünlü olsun ki sanmıyorum ki tarkan malını topoşunu tanıan olsun..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    kardeş ben metal müzik dinlerim ama o grubu sevmem ole bişi yaptıysada onların bütün sülalesini .... şerefsiz herifler..

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    tarkanın aq.. soad'ın da aq.. çok sinirlendim lan orospu çocukları bunnar yea!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    vayhayvanvay yavaş ol :D az söv aq. bi sürü bayan var..
    bizim mallar da salak abe.. Türkler sittirsin gitsin die adamlar bas bas baırır gene bizimkiler gider dinler. hiç bişe diemezsin walla vayhayvanvay kardeşim. adamlar borusunu ötürüo. ben de olsam onların yerinde ben de yaparım aq. hatta derim mozambik bile ibne... güç işte anlaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    peki bu gbi puştluklara karşı nası engel olabiliriz LYCRa kardeşim?? artık ülkemin karalanmasını hazmedemiorum!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    oku adam ol :D
    bu ülkenin başta siyasetçilere ihtiyacı var elbette satılamayan; milli cinsinden.. bak çoğumuzun babası elimizde görse gitar mitar hemen patlatır senin hiç dersin yok değil mi ki gitar çalıosun zaten gavur icadı deil mi filan die.. ama adam müziğiyle öttürüo davasını.. biz daha dava meselelerini anlayamamışız. hala dava olarak sağ - sol meselelerini görürüz. solcu bacılarımız "ben davam için namusu verdim, sen neyini verdin" der sağcı kardeşlerimize; sağcı kardeşlerimiz de "ben de canımı verdim" filan gibi şeyler der.. Ne oldu zamanında? Bir üniversite gençliği birbirini katletti. Davalar bunlar deildir. Dava haktır, hukuktur birleştiği yer vatandır, o vatan da bu ülkedir. Artık hat - sat savunması yok. Herkes tepemizde. 2gün önce kardeş bildiğimiz adamlar bile tepemizde sadece fransa, ingiltere, italya, rusya deil. Bir dünyaaaaa... nese yeter bu kadar okuyun da adam olun. ben sesimi duyurabildiğim kadar duyuruyorum. hiç deil az çok ingilizcemizle barbar düşüncesini kaldırmaya çalışıoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    youtube de yer alan klip soad 'ın kendi çektiği klip değil. Fanlarından birisi yapmış olsa gerek.Bizim sayemizde o klibi ermenilerden çok Türkler izliyor.
    O adamları tırstırmak için yapılabilecek şeylerden biri, onlara Türk Halk müziği dalında en iyi gurup plaketi gibi birşey vermek olur. Bu sayede hem Türkler dikkat çeker , hem onlar şaşırır( lan ne oluyor dünya tersine mi döndü fln diye), hem de yaptıkları müziğin bize ait olduğunu ( ya da köklerimizin bir olduğunu) anlarlar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgeefendi
    golgeefendi's avatar
    Erkek

Türk Gençliği!! UYANIN!! lütfen sonuna kadar okuyun..
    Bu yazıyı yazma nedenim bir takım kendini bilmez o.çocuğunun yazdığı şarkı.. Bir grup war ki şarkılarında Atalarımıza Bayrağımıza ve Ülkemize ediyor.. evet tahmin ettiğiniz gbi bu grup SYSTEM OF A DOWN!! konserlerinde yüce Türk Milletinin Bayrağını yakan bu adi şerefsizler son klibi 'holy mountains' adlı şarkıda katil-yalancı-şeytan sözlerinin söylendiği bölümde Atatürk'ün görüntüleri veriliyor..Sözde Ermeni soy kırımının işlendiği klipte; Atatürk, Enver ve Talat Paşa soykırımın mimarı olarak gösteriliyor. (inanmayanlar bu günün Akşam gazetesi 15. sayfasına bakabilr)

işte Atalarımıza hakaret yağdıran şarkının sözleri;

-kutsal dağlar-
    onların akıldan çıkmayan görüntülerini hissedebiliyor musun?
    onların akıldan çıkmayan görüşlerini hissedebiliyor musun?
    Yalancı, Katil, Şeytan!! Aras nehrine dön
    Birinin anlamsız bakışları kendini savaşta hissetti
    Özgürlük, özgürlük, özgürüz, özgürüz
    Kutsal dağları duyabiliyor musun?
    Biri hepsini kana boyayın dedi..öldürün dedi onları
    Özgürlük, özgürlük, özgürüz, özgürüz
    Onların hepsi geri döndü
    Dağın yamacında dinleniyorlar
    Öğrendik ki sizde hiç gurur yokmuş Katiller, İbneler
    Aras nehrine dönün
    Özgürlük, özgürlük, özgürüz, özgürüz...

Arkadaşlar bu adamlar bizim yaşamamızı sağlayan, şu günlere gelmemizi sağlayan, savaşlarda canını hiçe sayıp can veren milletimize Atalarımıza hakaret ediyor ve bir kısmımız bu adamların müziğini dinliyoruz.. NEDEN??

-Konserlerde Türk Bayrağını yakan anamıza bacımıza küfür eden biletlerinde Türkler ve Köpekler giremez diyen,
    -Röportajlarında; parça yazmak için stdyoya girdiğimizde ışıkları kapatıp mum yakıyoruz Türklere olan nefretimizi düşünüp şarkı yazıyoruz diyen,
    -Kliplerinde Atalarımıza küfür eden hakaret eden
    BU GRUBU NEDEN DİNLİYORUZ?

Müzik evrenseldir diyenler olucak içimizde.. Böyle evrenselliğin ben..!!!

BİZ ATATÜRK'ÜN EVLATLARIYIZ YÜCE TÜRK BAYRAĞI İÇİN GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN CAN VERİRİZ.. BAYRAĞIMIZA,MİLLETİMİZE,ATALARIMIZA LAF EDENİN DİL UZATANIN CANINI ALIRIZ..

ARKADAŞLAR LÜTFEN ANLAYIŞ GÖSTERELİM.. GEÇMİŞİMİZE, BAYRAĞMIZA, ATALARIMIZA SAYGI GÖSTERELİM.. BU GRUBU DİNLEMEYELİM!!

Eğer ki bu yazılanlardan sonra bu grubu dinleyen olursa onu vicdanınla baş başa brakıyorum.. Atalarımızın kemiklerini sızlatan bu adamların müziğine ihitiyacım yok..

Ellerim titerken yazdığım bu yazıyı okuduğunuz için size teşekküt ediyorum.. ve son ricamda bulunuyorum.. TÜRK GENÇLİĞİ UYAN!!

ONCA SAÇMA SAPAN YAZIYI 10 KERE GÖNDERDİN EN AZINDAN VATANINA MİLLETİNE VE ATALARINA BİRAZ SAYGIN VARSA BUNUDA 10 KİŞİYE GÖNDER EĞER BUYUK BİR TEPKİ OLUŞTURABİLİRSEK EN AZINDAN BİR DUR DİYEBİLİRİZ BU OLANLARA

M.DOĞUKAN ÖZDEN

DÜNYAYI DAHA İYİ YAPMAYAN İNSAN İNSAN DEĞİLDİR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    ben gölgeefendi'ye şu noktada katılmıorum.. "Eğer ki bu yazılanlardan sonra bu grubu dinleyen olursa onu vicdanınla baş başa brakıyorum.." eğer böle adi orospu çocukları warsa ben onu vicdanıyla baş başa bırakmam, direk amana koyarım!!!
    Kim kendisine ana awrat giren birisini dinler, böle bi zeka, mantık war mıdır aq? kendinize gelin we bu olaya karşı tawrınızı çok sert bi şekilde koyun.. Yoksa haywan manaza koyar!!!! :@
Toplam Hit: 4541 Toplam Mesaj: 37