folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şok Şok !! Dünyanın Heryerine Beleşe Ömür Boyu Msj Atan Hat

Şok Şok !! Dünyanın Heryerine Beleşe Ömür Boyu Msj Atan Hat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    hocam bu kartların bi numarası varmı ben adama msj attım o bana nasıl msj atacak tum operatorler tarafından biliniyormu ayrıca ya ileride kapanırsa

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Olay dogrudur ama omur boyu surermi sürmezmi bilmem sadece msj atmada kullanilan bi hat karsi taraf size yazdiginda yurtdisi olarak ucretlendiriliyor. +234xxxxxx seklinde bi numara.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesbuci
    vesbuci's avatar
    Erkek

swool nasıl bir bilgi istiyorsun...bu hat arama yapmaz sadece  msj..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bana mesaj olayının ötesi lazım hazır konu gelmişken sorıyım dedim yurtdışını en ucuza nasıl arayabilirim vadofone dan falan bi ucuzluk varmı bilen pm atarsa veya bu konuya yazarsa sevinirim (kız meselesi:))

Zugzwang
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    Dünyaca Ünlü Glo Mobile Telekomünikasyon Firmasının Afrika İçin Ürettiği Sim Kart Sayesinde 2010'a kadar Ücretsiz SMS atabilceksiniz

Turkcell'den GLO'ya , GLO'dan da Turkcell'e sms gönderilemeyecek.
    İnanmayanlar Turkcell Müşteri Hizmetlerinden teyit edebilir.

böyle bir yorum var açıklarsan seviniriz

Fak yu!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesbuci
    vesbuci's avatar
    Erkek

swool nasıl bir bilgi istiyorsun...bu hat arama yapmaz sadece  msj..hersey yasal bu hat normal hatt kutusunda ilk sız acacaksınız tele takar takmaz acılır...ıstedıgınız ulkeye msj atabılırsınızz....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesbuci
    vesbuci's avatar
    Erkek

2010 MUHABBETINI ILK DEFA DUYUYORUM... AMA OLE BISEY YOK ÖMUR BOYU SURESIZZ..HEM TEK TURKCELE YOLLAMIYORSUN KII.. ALMANYAYA AMERICAYA HANGI ULKEYE YOLLARSAN YOLLLAA.BUNDAN OPERATOR NE KAZANIYOR DERSENN NIJERYALILAR ICIN 75 YTL BUYUK PARA..HERKES BU HATTI ALAMIYORR ORDA...YANI HAT SATILINCA PARA KAZANIYOR ZATENN OPERATORR...BEN BUNU OGRENCI ARKADASIMDAN TEMIN EDIYORUM...HER GARANTIYI VERIRIM...CUNKU BENDE KULLANIYORUM HIC BIR SORUN YASAMADIM

HAT KESİNLİKLE KAPANMAZ ARKADAŞLAR DİĞER ARKADAŞLAR BİLMEM CLASSIC BİLMEM PREMIUM CARD DİYE ORTAYA İDDAA ATMIŞLAR VE AYNI HATTI 245 YTL YE SATIYORLAR İNSAF YANİ İNSANDA ALLAH KORKUSU OLUR %400 KAR LA BİŞEY Mİ SATILIR BU HATLAR ŞÖYLE 2 ÇEŞİT VAR İSVİÇRE KÖKENLİ VE NİJERYA KÖKENLİ EVET İSVİÇRE KÖKENLİLER Bİ MÜDDET SONRA KAPANIR AMA BEN NİJERYA HATTI GETİRTİYORUM VE KAPANMA RİSKİ YOK KAPANIRSADA PARANIZI GERİ İADE EDERİM.ZATEN SİZ BENDEN ALDIKTAN 1 HAFTA SONRA SİZE YOLLARIM KARTI. ÇÜNKÜ ÖZELLİKLE NİJERYA HATTI GETİRTİYORUM BENİM ELİME 3-4 GÜNDE GEÇER SİZEDE ULAŞMASI 1 HAFTAYI BULUR    

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    en mantıklısı kullandığımız hattın müşteri hizmetlerini arayıp böyle bi durumun olup operatör tarafından desteklenip desteklenmediğini öğrenmek almak isteyen arkadaşlar böyle yapabilirler

Fak yu!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesbuci
    vesbuci's avatar
    Erkek

YAHU TURCEEL NEDEN DESTEKLESIN KIM BU HATTI TURCCEL DESTEKLIYOR DEDİ..NASIL BI ILIŞKI KURDUNUZ ANLAMADIMM.... BU HATTIN UYUDUSU AYRI HERSEYI AYRII...TURCELLE NE ALAKASI VARR ...HEM SADECE TURCELE MSJ ATMIYOSUN DUNYANIN HER YERINE MSJ ATIYOSUN....ARKADASLAR TURCELLE ALAKASI YOKKKK

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

hadi diyelimki ben bu hattı satın aldım 2 gün sonra şirket battı ne olacak hadi şirketin batmasını boş verbu kullandıkları uyduya metaor çarptı uydu göt oldu ne olacak :)

arkadaşım bide güven meselesi hiç kimse nijeryadaki bir şirketin sattıgı hat için para ödemez : )

ki ben bile :)

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 11513 Toplam Mesaj: 42