folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Şöyle Bir 3D Model Çizebilecek Var Mı ?

Şöyle Bir 3D Model Çizebilecek Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Konuya her girdigimde - mesajlari her okudugumda gulen bir ben degilimdir sanirim :))

^^` yok, yalnız değilsin. 

RitmFarbRacourci tarafından 30/May/20 08:36 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Konuya her girdigimde - mesajlari her okudugumda gulen bir ben degilimdir sanirim :))

^^` yok, yalnız değilsin. 

@RitmFarbRacourci  ^^@--- Miliseconds saniyeler anlmNdaA Kl^^@-----&&&///asd?

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

içini erimiş damla çikolatayla doldurup sonra dondurup eşe dosta hediye etmelik şöyle bişey lazım , thingiverse a falan baktım da pek istediğim gibi şeyler bulamadım. çok vakit alan bir şey değildir diye düşündüğümden konu açtım. 2dk çiziktirebilecek mürid varsa çok memnun olurum, sonra 3d printerı olan birini bulup bastırıcam :P 

bu resimdeki piç çok güzel çizmiş damarlı falan .

edit: resim çıkmamış

3d printer bende var hocam :D pm atarsan yardımcı olurum

eyvallah hocam, henüz çizim aşamasındayım. çizince kapını aşındırırım. kredi kartı boyutunda falan basmak istersem kaç para karşılığında basarsın böyle bir parçayı ? piyasayı hiç bilmediğimden soruyorum

kredi kartı boyutu bu malafat için büyük dimi :)

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

hem kalıbın hem ürünlerin silikon tozu nasıl bir şey nasıl uyguluyor?

https://www.youtube.com/results?search_query=kal%C4%B1p+silikonu

Hocam şu şekilde çok farklı malzemelerde kalıp alabilirsin.

normal inşaat silikonu ile bile kalıp alabilirsin bana çok da sağlam gelmediği için hiç denemedim. 

kalıptan sonra biz kokulu taş tozu kullanıyoruz. ama normal alçı hatta çimento bile kullanabilirsin.

https://www.google.com/search?q=kokulu+ta%C5%9F&rlz=1C1CHZL_trTR745TR745&sxsrf=ALeKk01RQUCpHinHpVyC5YYxaT-MK72AhQ:1590848109331&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjeysqD49vpAhWD_KQKHZL2A_QQ_AUoAXoECA4QAw&biw=1366&bih=625

şu linkteki gibi hatta aklına gelmeyecek her şekilde ürün yapılabilir.

daha önceden polsyesterden yapıyordu. efsane oluyordu ama baya baya pahalılandı bir de satış kısmını düşünmediğimiz için silikona kaydık biraz.

masrafı düşünmezsen en kralları epoksiden oluyor epoksi tavsiye ederim kalıp değil ürünler için. istediğin renge boyayabilirsin ya da şeffaf.

------

eğer kendi dalganızın kalıbını çıkarmak isterseniz tek seferlikse aljinal alçı ile 1dkde kalıp alabilirsiniz. ama kalıp tek seferlik hatırlatayım :D

hem 1 dk herkes ayakta tutabilir heralde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

2 çiziktirmeyi çok gördünüz bana , aşağıladınız dalga geçtiniz. ben de 1 onlukta çizdirdim. 

ama artık bana "yolbulucu kardeş allah rızası için bi yaraklı çikolata ver" derseniz cevap bile vermem ! 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

2 çiziktirmeyi çok gördünüz bana , aşağıladınız dalga geçtiniz. ben de 1 onlukta çizdirdim. 

ama artık bana "yolbulucu kardeş allah rızası için bi yaraklı çikolata ver" derseniz cevap bile vermem ! 

Bu bizim köyden değil yoksa bilirdik :D

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Çizimle uğraşacağınıza xbox kinect'i pc'ye bağlayıp aletin etrafında gezdirin, 3d olarak taratın :D

Elinde kinect ile o esnada yakalanırsan nasıl açıklarsın acaba? 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

İthalat rekoru kırar, slogan ağzının tadını bilenlere

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 4987 Toplam Mesaj: 39
3d printer 3d model