folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spor + Diyet Yapıp Kilo Almak

Spor + Diyet Yapıp Kilo Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar

Aslında daha 3 gündür düzenli olarak spor + diyet yapıyorum daha önce tek hareketim okula gidip gelmekti.Ama şu 3 günde,normalde aldığımdan daha çok kilo aldım hocalar sebebi nedir acaba? 1.74 boy 87 kiloydum,3 günde 89 oldum ne ayak bu ya amk spor yapmasam+diyet yapmasam daha az kilo alıyordum zaten :D Mantıklı bi sebebi var mı yoksa folloşluk benim vücudumda mı bi yardım edin :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

en gec kacta yemek yıyorsun ne yıyorsun onuda yaz bi 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

dün akşam spordan gelince 8 gibi makarna yedim 1 tabak(Orta)+ gece 3 gibi 2si bir arada nescafe içtim hocam.Normalde o saatlerde tostlar,sucuklar havada uçuşurdu :D Onları bıraktım daha hızlı kilo aldım sanki

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam iç çamaşırıyla ve aç bir şekilde tartıl. Her tartıldığındada günün aynı saati olsun 3 günde 2 kilo alamazsın . Biraz plasebo vardır tabi ama bu kadar çok fazla :) Sen spora vs devam et kısa aralıklarla tartılma. 15 günde yada haftada bir tartıl düzenli yaptıktan sonra farkı görünce devam edesin gelicek :)

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Hocam iç çamaşırıyla ve aç bir şekilde tartıl. Her tartıldığındada günün aynı saati olsun 3 günde 2 kilo alamazsın . Biraz plasebo vardır tabi ama bu kadar çok fazla :) Sen spora vs devam et kısa aralıklarla tartılma. 15 günde yada haftada bir tartıl düzenli yaptıktan sonra farkı görünce devam edesin gelicek :)

hacı ayakkabıyla ceketlerle falan tartıldık ama 1. tartıldığımda da aynı şekilde tartıldım 2.şekilde de :D Neyse devam etcez bakalım da acaba bi sebebi mi var,bişeyi yanlış mı yapıyoz diye düşündüm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hacı abi, spor yapıyorum diyorsun olur böyle şeyler sakin ol ay sonunda gör ne değiştiğini.

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

hacı ayakkabıyla ceketlerle falan tartıldık ama 1. tartıldığımda da aynı şekilde tartıldım 2.şekilde de :D Neyse devam etcez bakalım da acaba bi sebebi mi var,bişeyi yanlış mı yapıyoz diye düşündüm

su toplamıştır vücut veya kas yapmıştır ama 3 günde kas yapılır mı bilmem :)

dukan diyetini öneririm 11. günüm 5 kilo gitti

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

akşam 6 dan sonra sadece su içiyorum, ekmeği(kahvaltı 2 dilim kızarmış) şekeri tatlıyı vb. şeyleri bıraktım. Spor yapmadan (yapsam daha iyi olurdu) 9 haftada 7 kilo verdim. 3 günde hiç bir şey anlaşılmaz. Bazen 1 günde, diet yapmama rağmen 1 kilo aldığım da oluyor, yine aynı şekilde 1 günde 1 kilo verdiğim de. Düzenini oturttur işte moralin bozulsa da arada devam et.

der die das
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

dieti yemeklerden öncemi sonrası mı uyguluyorsun :)

kesin bir yerde yanlış birşey yapmışsınzdır.

EN iyi diet şudur

herşeyi yersin ama az yersin.

günlük 1 saat yürüyüş yaparsın

akşamları fakir sabahları kral gibi yersen olay tamamdır

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Kilonu takip etmek istiyorsan sabahları aç karnına su bile içmeden,tuvalete gittikten sonra tartıl,şöyle söyleyeyim sabahları 84.5 akşam yatmadan 86.5 kilo geliyorum.Spor yapanlarda böyle olur

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Kilonu takip etmek istiyorsan sabahları aç karnına su bile içmeden,tuvalete gittikten sonra tartıl,şöyle söyleyeyim sabahları 84.5 akşam yatmadan 86.5 kilo geliyorum.Spor yapanlarda böyle olur

ya gece tartılıyorum yatıyorum sabah kalkıyorum tartılıyorum yarım kilo eksik çıkıyo nere gidiyo bu yarım kilo, gece terliyo muyum acaba?

Toplam Hit: 3045 Toplam Mesaj: 28