folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Starhack.Org - Mahkeme Kararıyla İndex :D

Starhack.Org - Mahkeme Kararıyla İndex :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yellowstar
    yellowstar's avatar
    Erkek
    millet siteye erişim kapanmış, az önce illegal sitelere girdimde, starhackde mahkeme kararıyla kapanmış, aynı akibete uğramayalım?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    muhahah ;) hacklene hacklene öğreniyorlar iyicene devlettekilerde index atmayı he ;) muhaha hiç gülceğim yoktu ha.. mahkeme kararıyla index ha hey yarabbim :D:D

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    no problem, açtırırız !

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    bi mallık kokusu sanki o mahkeme kararıyla kapananlar daha bi ortalanıyodu..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    no problem, açtırırız !
    :) havanı yesinler :p knka :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Madworm & Fatal Lamerine Geçmiş OLsun:D Site Cam Gibi Olmuş aq:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kralll
    Kralll's avatar
    Erkek

yellowstar bunu yazdı:
    millet siteye erişim kapanmış, az önce illegal sitelere girdimde, starhackde mahkeme kararıyla kapanmış, aynı akibete uğramayalım?

Tahribat gibi gereksiz bir siteyi devlet neden kapatsınki ? o site zamanında fifa , symantec , mynet , basbakanlik.gov.tr , cnbce.com gibi büyük dev siteleri indirdi.Siz ne yaptınız ? ayrıca günlük 50 bin tekili aylık 5-6 milyar geliri var siz ancak kendi forumuzda Böyle öterseniz devlet sizin gibi gereksiz insanları ne yapsın ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

krall......... Tahribat.com   gunun ilk ceyregindeki alinan tekil hittii senin gibii milyonlarca  ipneye sarsak bi omur boyuu  giriseee ac kalmazsiniz=)!!!

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. Ezik İnsan...

Günlük 50.000 hiti mynet almıyor senmi alıosun amk...

Sıkarken azcık destekli sıkacaksın...

2. Bu sitenin sahipleri minimum 24 yaşlarında, cezai ehliyeti olan, yaptıkları çalıştıkları işlere yerlere karşı sorumlulukları olan insanlar...

Sen sanıyormusunki böyle oturuyoruz???

Eğer ben siktiğim sitelere nickimi ismimi yazsam, tahribata yazsam, ne sizin ezikler gibi bu siteyi bırakırlar, nede beni bırakırlar...

Tabi siz herkezi kendiniz gibi 16-17 yaşlarında, takım elbise liseye gidip akşamları babanızın parasını verdiği adsl ile hack sitesi actığınız için bu işleri kolay bişey sanıyosunuz....

Senin gibi Komik Resimler, Garip Videolar, TrabzonSpor, Yerli Dizi Bölümleri, Ot temaları, Bok temaları, hayatında yanından geçmediğiniz Linux Hacking die konular acıp foruma, her önüme gelen lameri doldurup googleda

Msn Kırma yazıldığında ilk sıraya cıkmayı sağlasam, senin hitini ona katlarım...

Unutma hoca sen ata binerken ben jokeyleri sikiyodum...

Burayı yönetenler senin gibi lise bebeleri değil, bu işin eğitimini almış yazılım ve bilgisayar mühendisleri...

Ezik...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hitleri kiyaslamyaida bilmiyor lavuk , "msn sifre cozucu ,kirici,dondurucu" diye arat bakalim ,tahribatta kac baslik bulacaksin starhackte kac baslik ...oyle konularla hit yapmaktan kolay ne var ,ipini koparan internet cafe gencligi msn hack ,msn patlatici ,msn dondurucu ariyor...eee hitap ettiginiz kesim ortada :D

Edit :rene yukarda ayrintili anlatmis ;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bide senin gibi eziklerin temel özellikleri, okuduğunuz lisenin duvarlarına

"Krall" "Ahmet Baba" "Ölümüne Alemci" "Haydar Reis" tarzı yazılar yazıp, kendi kendilerini "Baba" yapmaya calışmaktır...

Üçüncü sınıf insan seni :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 30799 Toplam Mesaj: 69