Steam İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Arkadaşlar banada oyun tavsiyesi lazım,

LAN gamede 3-4 arkadaş nargile içerken rahatça oynayabileceğimiz bişi olsun.

Oynadığımız tür genelde strateji aradada cs 1.6 falan. Şöyle ben oynadıklarımızı sayayım size nasıl bişi sevdiğimizi anlayın

ra2,ra2 yuri

generals türevleri

age of

stronghold(la bunun bi tanesi çok güzeldi hala bulamadım onu grafikleri fena değildi.Bi dünya sürümü var bulamadım içlerinden )

age of

Arkadaşların bilgisayaları biraz antika, o yüzden pek fazla yüklenemiyoruz :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Valve complete pack

grim fandango remastered

age of empires 2 HD

Super Meat boy

derken tam 50 liraya tamamlayıp enpara ile aldım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    WhatsApp bunu yazdı

h1z1 i aldım da tek başımayım git babam git bitmiyor anlamadım amacı.

adam geliyor bana tek atıyor benim topladığım her şeyi götürüyor.ne yani bu ?

ben oyundan çıkınca kaldığım yerden devam edemicem mi ? 

çözemedim cidden.

hangi servere girmemiz gerekir bir allahın kulunnu göremedim hiç bir yerde.

yer yön vs yok m ye basıyon ı 5 diyor mesela.

http://steamcommunity.com/id/darrkness/

Ekle beni ekledikten sonra yaz birlikte girelim anlatırım. Oyundan çıkınca kaldığın yerden devam ediyorsun ölürsen her şeyin gider. Harita gördüğün gibi ekranda sağda her zaman o anki konumun yazıyor A8 ise a ile 8'in kesiştiği yerdesin demektir. İnternette daha gelişmiş haritalar var. İlk girdiğinde üstündeki tişortu yırt onunla çanta yap. ondan sonra dal toplayıp ok ve yay yapabilirsin. Haritalar büyük olduğu için fazla oyuncu olmayan sunucuya girdiysen kimseyi görmemen normal. Ben 8 kişi dolaştığımızı biliyorum. Sen de milleti vurmak istiyorsan silah bulacaksın tanımadığın adamlar güvenme. Adam friendly? diye soruyor yes diyorsun 10 dakika birlikte dolanıyorsun ondan sonra seni öldürüp üstündeki her şeyi alıyor. 2-3 kez başıma geldi bu olay.

Toplam Hit: 5922 Toplam Mesaj: 54
steam indirim sale