folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

az once facebookta guruplarini gordum. millet oyle seyler yazmis ki , inanamadim. Adamlar kendilerini super guc olarak gorme derdinde yani tekrar yapma derdinde. Yahu zaten tarihimiz osmanlicilarin etkisi altinda kalmis sisirilmis, adamlar simdi Turkiye Cumhuriyetinden memnun degiller, bide osmanliyi geri istiyorlar. gurupta atan atana. bi video koymuslar sapka devrimi. Yok turk kulturune karsiymis bilmem ne. Ya bu kafaya konan sarik kavuklar ne zamandir turk oldu veya yunanin fes'i ne zamandir turk oldu. Kalpak deseler eyvallah turktur derim. Sonra millet ayrimi yasakmis, madem oyle neden araplara ozenilinuiyor anlamiyorum.

ayrica tum osmanlicilar Ataturk dusmani bunu anlamis bulunuyorum ,garibalar kendilerini super guc olarak gormeleride beni hayrette birakiyor. hadi viyanayi gecememis , sadece balkanlarda derebeyliklerine ustunluk kurmus osmanliyi gectim , madem bu kadar gucluydu osmanli neden yikildi ? 1660 dan beri savas kazanamamis , 1920 sev-r'e kadar dayanamamis. Guclu imparatorluklara bakalim frank(franch), Biritish ( united kingdom) , sweeden, han china  yani. hala bunlar neyin pesinde anlamiyorum. sanki cuppe ve sarik gelince kalkinicaz , ulan zaten kiz kesimi fatihten sonra medreselere sokulmadi, matematik fizik gibi dersler materyalist kaliyor diye kaldirildi. madem yobazligin uzerinde gitme okula. Hala Ataturke laf ediyorlar  bu turbanlilar ( turban bile fransizca kelime, bi avrupa modasi ) Zaten senin pesinden kostuklarin senin egitimini yasaklamisti.( liseden tanimasam ,onlarin  dediklerinede inanirdim. lise kapisindan girdiklerinde resmen boyut degistiriyorlardi )

cidden ayar olmus durumdayim, resmen osmanlidan da nefret eder duruma geldim. He bide Turk tarihini osmanlidan baslatmalari beni bu duruma iten en buyuk etken. cahiller ya. her yerde kendilerini en bilmis gosteriyorlar, kendileri en guclu ama kendilerinden cahili yok !

Ataturk en buyuk dusmanimiz cehalettir lafini ilk duydugumda ilk okul 2 deydim. o zaman anlamamistim , ama bugun daha iyi anliyorum. Bir insan boyle fil olabilirmi ya.

su videoyu izleyin , gorun ! http://www.youtube.com/watch?v=Eciwebcba48 ! ataturk ne demek istemis gorun . yemin ediyorum kendi insanimdan utanir oldum ya. bu kadar milletimiz odunlastirilmamisti ! yemin ediyorum , simdi osmanlicilar cikti. 1994 de amerikan dusmaniydilar , simdi hepsi amerikanci oldu. ab dusmaniydilar simdi hepsi abci oldu.diger yorumlari gordukce daha da sinirim tepeme cikiyor, adam sorsan lise megzunu bile degildir. osmanliyi geri getirip super guc yapicaklar. bu adamlarmi benim ulkemin kaderini tayin ediyor ? onlarmi nasil yonetilecegine karar veriyor oylariyla ? aysun kayaci karisinda gram akil yoktur ama bir programda cok dogru soylemisti benzetme yaparak.

vallahi gina geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

cidden cok boş adamsın

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------

cidden cok boş adamsın

gurupta yazilan yorumlari koyayim istersen . sonra karar verelim . Ama hakaretten ban yemek istemem ...

aha bos adamcilara kapak olmasi niyetiyle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Atatürkü ve kurduğu Cumhuriyeti ölene dek kabul etmeyecekler.

cahil bırakılmış insanlarımız.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

severim milli görüşçüleri içmeden serhoş gezebilen otsuz kafa olabilen tozsuz uçabilen yüce insanlardır, dinle ilgili bir şey uydur ballandıra ballandıra anlat iki gün sonra bütün internete yaysın, yada osmanlı şöyleydi osmanlı böyleydi ilk robotu osmanlı yaptı benzeri zırvalar uydur iki gün sonra gazetelerine bassınlar bu kadar hoş insanlar, tebrik ediyorum kendilerini.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

maximuss bunu yazdı:

Proxykaspersky bunu yazdı:

cidden cok boş adamsın

gurupta yazilan yorumlari koyayim istersen . sonra karar verelim . Ama hakaretten ban yemek istemem ...

kişiliksiz adamlar yüzünden , seni,nde osmanlıyı karalamandan da bize gına geldi...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

müslümanım arnavutum kosovalıyım osmanlıyım

not: milli görüşçü akpci chpci mhpci filan değilim ha bulaştırmayın beni öyle şeylere

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Senin dediğine göre osmanlıcılar Atatürk düşmanı ben osmanlıcıyım ve şimdi Atatürk düşmanı mı oldum ? Derin bilgilerinle beni aydınlatıp bana teşhis koyar mısın :)

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Aynen çok boş insanlar yahu. Atatürk'ün ilkelerini,yaşamını vs. sor bilmezler ama Osmanlı'daki tüm padişahların hayatını noktasına virgülüne kadar anlatırlar sana.

Sağdan soldan kulaktan duyma "padişahcılık" masallarını internette "facebook" ağırlıklı olarak çoğu yerde görebiliriz bıktık ya gına geldi artık bunlardan :)

Sırf şu yalan-saçma-uyduruk osmanlı hikayeleri yüzünden tarihten soğudum.

Aralarında daha Nutuk okumayan insanlar var ve bu gibi insanlarında Osmanlı ile ilgili hemen hemen her lafa verecek saçmada olsa bir cevapları vardır,aman tartışmaya girmeyin çıldırtırlar adamı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Osmanlımı kaldı boş işler bunlar uğraşsınlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Ecdadını kabul etmiyosan,sen Türk değilsin yada haysiyetini biryerlerde unutmuşsun.Osmanlı devleti Türk soyunun devamıydı, sadece yönetim şekli değişen bir devletiz.Ecdadımız bizi ulu kılıyor ve onlarla övünüyoruz.İstediğin kadar yermeye çalış Osmanlı devletini.Osmanlı devleti bizim geçmişimiz ve geleceğimizdir.

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 17626 Toplam Mesaj: 104