folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

Su Milli Gorusculer ( Osmanlicilar ) Kadar Komik İnsanlar Yok !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

herkes fikrini beyan etmekte özgürdür. Zaten herkesi memnun edecek bir ideoloji yoktur. O yüzden o doğrudur bu yanlıştır diyerek bir yere varılamaz. Tabi amacınız bir yere varmak değilse alıntılar yapan arkadaşlara ben de katılabilirim :)

Ayrıca Osmanlı'ya özlem duyguları doğaldır. Bu geçmişten dersler almamızı Osmanlı'nın olumsuz etkilerinden çok olumlu etkilerinin de ders alınması (lider yetiştirme konusunda vs) önemlidir. Laik bir devletiz ama halkın derinlerine indiğinde çağdaş türk-islam medeniyetinden olduğumuzu ve bunun özümsendiğini farkedersiniz.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Milli Görüş bir yana da Osmanlı'yı küçümsemekte yeni moda oldu.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Her osmanlıyı seven bu ülkeye düşmanmı oluyo o halde ?

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

my favorite endülüs :D

+bi ateistte çıksın ateist partisi kursun arkadaşım,  viva demokrasiya

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

osmanlının kabul edilmemesi gibi bir durum yok ortada milli görüşçülerin osmanlıdan başka hiçbirşeyi kabul etmemesi asıl saçmalık anladınızmı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Osmanlıyı sevmek ayrı olay Osmanlıyı özlemek ayrı olay.Padişahlık bizlere ne kadar sempatik gösterilse de padişahlık diye bir rejimin olmadığını bunun adının monarşi olduğunu yadsıyamayız.Face'te gruplarına ben de denk geldim.Dini hikayeler falan paylaşıyorlar,Atatürk'e hakaret ediyorlar vs.

Artık duymak mide bulantısı hissi yaratıyor ama "eğitim şart"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Tarih; bir milletin hafızasıdır. Hafızasını kaybeden insanların nasıl geleceği olmazsa, tarihini bilmeyen milletlerin de geleceğinin olması da mümkün değildir..

"Tarihini bilmeyen milletler, başka milletlerin şikarıdır, avıdır." Mustafa Kemal Atatürk

(Sözüm Osmanlı'yı kabul etmeyenlere..)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bi kere yanlış cümleler grup millete taş atma bütün 'osmanlicilar Ataturk dusmani bunu anlamis bulunuyorum' bu ne demek oluyor bir milletten bir kişi yada bir gruptan bir kişi kötü oluyorsa o grup yada millet kötü olmaz bir ağaçtan çeş küreği de cıkar bok küreği de hm kendilerini süper güç zannediyorlar diye mi şaşırıyorsun heh tarihe bi göz atmanı isterim almanlar ingilizler dah bir cok örnek var her millet kendini süper güç olarak  zanneder günümüzde ve geçmişte yahudiler hala bunu öngörüyorlar Proxykaspersky hocanın dedği gibi cidden bos adamsın git piş de gel

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sen daha komiksin nuri.

Osmanlı güçlüydü, neden yıkıldı demişsin. Bura zaten beni kopardı. Şu ateistlerin sorduğu madem Allah var, dünyada niye savaşlar ölüyor, insanlar neden ölüyor gibi bir cümle olmuş. Senin yazdıklarından şovenist birisi olduğunu çıkardığım için açıkçası İslamiyet'i de kabul etmediğini düşünüyorum. Onların bakış açısı din yönünden.

İskilipli Atıf Hoca: Frenk Mukallitliği ve Şapka. İpince bir kitap. Bulabilirsen oku. Sen kendi ırkçı fikirlerinle onların fikirlerini saçma buluyorsun, ben de senin fikirlerini saçma buluyorum.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

Bilinmeyen bunu yazdı:
    -----------------------------

Tarih; bir milletin hafızasıdır. Hafızasını kaybeden insanların nasıl geleceği olmazsa, tarihini bilmeyen milletlerin de geleceğinin olması da mümkün değildir..

"Tarihini bilmeyen milletler, başka milletlerin şikarıdır, avıdır." Mustafa Kemal Atatürk

(Sözüm Osmanlı'yı kabul etmeyenlere..)

-----------------------------

etmem ! 1923 ucu ve sanli mucadeleyi kabul etmeyen insanlarin ,  savundugu 500 senelik arap hukumdarligini kabul etmem ! ( osman bey ve orhangazi bu 500 yilin disindaki kisim ) !

Toplam Hit: 17693 Toplam Mesaj: 104