folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

direk öldürüyorlar farkettiyseniz yakaladıkları gibi dövüp işkence edip bagaja tıkmışlar şehire yakın bir yere getirip sıkıyorlar neresine gelirse. bu

orospu evlatları mı gerçek suriye halkıymış.. basbakanın dediği mazlum halk bu magara adamları işte amk yobazları...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    kafkafkaf bunu yazdı

o.ç. pkk'dan farkı ne bunların?

muhalif falan değil bunlar terör yaratan abd kuklaları, esadın hepsinin başını kesmesi dileğiyle...

birebir aynı düşünüyoruz..ağzına sağlık..

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çok yazdım, bunlar pkk ile aynı dedim. pkk da aynı gücü bulup bunları yapsa ne derdiniz dedim. 

şunu da dedim, siz bugün akpyi sevmiyoruz devirelim diye bişey yapacak olsanız (akpyi sevmeyen gitmesini isteyen en az %30dur bu da suriyeli muhaliflerden sayı ve yüzde olarak fazladır) silahı nerden bualcaksınız roketatarını tankına kadar ağır silahı nerden bulup savaşacaksınız dedim. 

trt dahil tüm teşevizyonlarda söylenen şey ise bunların evlerinde otururken esattan rahatsız olmuş insanlar olduğu. senin benim gibi insanlarmış sözde yani. sonra esattan bıkıp ayaklanmışlar?!

gelecekte asla bunun hesabını veremeyecekler. torunlarımız bunlarla hesaplaşacak. ama bize olan oldu artık. geri dönüşümüz yok... 

inanıyorum ki 20 yıl 30 yıl sonra akpye oy vermiş herkes bağını öne eğecek ve bugünleri anlatmaktan bile utanacaktır. herkesden daha fazla utanacaktır...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne nukleer silah, ne konvansiyonel silah, ne biyolojik silah.

Yer yuzunde hicbirsey cahil bir muslumandan daha tehlikeli degildir.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

videoyla alakası yok belki ama
     Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yani vatanımızın bölünmemesi için esadı destekliyorum.
    Aylardır bu muhaliflerin terörist olduğunu söyledim
    Aylardır bunların libyadan tunustan fas tan arap ülkelerinden ajan olarak hataya yerleştirildiklerini söyledim. sadece bu arap müslüman teröristler değil hatayda ingilizide almanıda amerikalısıda var hatay ajan kaynıyor ajan güvenlik sıfırrrrrrrrrr
    az önce haberlerde izledim.

Akp nin medya kuruluşları yine bu el kaideli teröristlere sevgi gösterisi yapıyor adeta.
    bildiğimiz pkk farkeden bişey yok. düşünün : samanyolu habercileri teröristlerle arabada dağda geziyor farkeden bişey yok.

Savaşa hayır.

Ayrıca 3 saatte topların hangi bölgeden atıldığını bilebilen TSK pkk tarafından atılan havan doçka roket gibi silahların kaç km den hangi silahın atıldığını bilemiyor ????????????????

Tarihte Türk devleti bir kara leke olarak yankılanacaktır. Türkiye amerika için kendi askerini hiçe sayıyor.sırf amerika istedi diye bunlar.

Olası bir suriye iç savaşında Mehmetçiğin öldürtmeye kimsenin hakkı yoktur.

Ayrıca muhalifleri destekleyen içimizdeki amerikalılara sizin müslümanlığınız anca amerika içindir demekten geri kalamıyorum.

90 lı yıllarda özal 1 koyup 3 alacaz demiş ama amerika ona 3 ün 1 ini vermiş...emperyalist amerika petrol için kan akıtmaya devam ediyorken ırakta petrol için 2 milyon insan katledilmişken halen daha kan akmasına onay veren kapitalist müslüman arkadaşlar durmayın amerikaya petrol için kaynak için müslüman katıledilmesine onay verin sonra ahirette hesap vermiyceksiniz nede olsa sizin imanınız para olmuş değilmi ? belki bu yazdıklarım birilerinin zoruna gidiyor ama artık bu oyunu göz göre göre halen daha sırf para için masum insanların kanını akıtmaya hakkınız yok.

Allahuekber diyerek müslüman öldürmek İslam dininde yoktur. İslam dininde bir insanı öldüren Tüm insanlığı öldürmüştür denir. Ayrıca esadın işi gücü kalmadı  Türkiyeyle uğraşıyor adam zaten savaşın içinde ülkesini temizliyor teröristlerden bide böyle başına belamı alsın. bunları yapanlar teröristler.

Sen boşver hacı al bak LPG ye zam geçirdiler...

ulan Rusya doğalgaza % 50 zam yapsa yiycek ekmek bulamıycaksınız haberiniz yok

Katılıyorum

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Dinimden şüphe etsem utanırım müslüman olmaktan.Ama bu adamların müslümanlıkla alakası bile yok

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

türkiye bu mağara adamlarına silah veriyor bir de , utanılacak haldeyiz gerçekten 

XzXz Hocam Valla Seni Üzmek İstemem ama Atalarımız Bir Zamanlar Mağarada Yaşıyorlarmış.. Valla Arkeologmu deniyo onların Yalancısıyım. Yalansa tabiki..

Yahu Allah Aşkına Adamlar Şerefsiz Burası Tamam. Şerefsize Tanım Gerektirmez. Ama Mağara Adamı Demekle Ne Demek İstedin anlıyamadım... Gelişmemiş Mahlukat olabilirmi.?

ShockMan tarafından 06/Eki/12 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

ırkını siktiklerim araplar işte ne beklionuz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

soyunusktiklerimn evlatları.. memleketlerinde orosbçocuu kalmamış gibi bir de ithal ediyolar. kellesine delik açıpskmeklazım bunnarı.. iğy .. şeyim killenir olmaz..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    kafkafkaf bunu yazdı

o.ç. pkk'dan farkı ne bunların?

muhalif falan değil bunlar terör yaratan abd kuklaları, esadın hepsinin başını kesmesi dileğiyle...

xxx
Toplam Hit: 8203 Toplam Mesaj: 79