folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

ölen yaralanan sivillere illaki acıyoruz insanız sonucta ama ne esad tarafına ne de muhaliflere içimden beter olsunlar demek geliyor.yıllarca pkkyı beslediler ülkelerinde kurdukları kamplarda.

diğer taraftan madem demokrasiydi halkın istediği neden bu zamana kadar beklediler ayaklanmadılarda şimdi ayaklanıyorlar baska bi ülkede bunun örneğini görmeyi mi beklediler.amerika çok iyi sistem düşünmüş milleti demokrasi vaatleriyle kandırıp ayaklandırıyor baştakileri indiriyor.bop projesini gerçekleştiriyor bizimkilerde bunlara alet oluyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    UzatmaNaciye bunu yazdı
    Kutengri bunu yazdı

Kendi dinlerine saygıları yok adamların.Muhalifler cami bombalarken : http://www.facebook.com/photo.php?v=364892973605483&set=vb.363220503721199&type=3

Sivilleri öldürerek kendilerini bir bok sanarlar : http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

hocam o videodakiler selefiler hatırlatırım.. adamlar hz.ebubekiri bile şehid etmişlerdir bu yaptıkları hiçbişi..

not:o zman haricilerdi şimdi selefi oldular gene aynı kişler anlıcagınız

hocam bu videodakilerin bir kısmı Türkçe konuşuyor yanlış duymadıysam. neciki bunlar 2 tanemi sıkacan falan filan diyor en sonrada bırak bırak diyo.

http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

bu adamların yaptıklarını kesinlikle desteklemiyorum ama zamanında Suriye'nin pkk'ya nasl bir destek verdiğini ve hala nasıl desteklediğini bilmeyen yoktur sanırım.

O yüzden Türkiye'nin muhalifleri desteklemisini sonuna kadar haklı buluyorum. 

Görsünler bakalım terörle nasıl uğraşılıyormuş..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı
    UzatmaNaciye bunu yazdı
    Kutengri bunu yazdı

Kendi dinlerine saygıları yok adamların.Muhalifler cami bombalarken : http://www.facebook.com/photo.php?v=364892973605483&set=vb.363220503721199&type=3

Sivilleri öldürerek kendilerini bir bok sanarlar : http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

hocam o videodakiler selefiler hatırlatırım.. adamlar hz.ebubekiri bile şehid etmişlerdir bu yaptıkları hiçbişi..

not:o zman haricilerdi şimdi selefi oldular gene aynı kişler anlıcagınız

hocam bu videodakilerin bir kısmı Türkçe konuşuyor yanlış duymadıysam. neciki bunlar 2 tanemi sıkacan falan filan diyor en sonrada bırak bırak diyo.

http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

hocam cok karışık elimde net bilgi olmadıgı icin ama muhaliflerin sırtlarına katılan türkler olabilir cünkü muhaliflerin bir kısmı pyd(pkk) ile şavaşıyor eski asker mi ajan mı bilemiyorum ama herşey olabilir cnku türkiye kozunu muhalıflerın safından kullandıysa ilerde olucak mevkilere kendi adamları koymaz zorunda bizimkiler göstere göstere hataydan libyadan gelen 12 tankı gemilerle yolladılar işler cok karışık..

not:hocam ben bı ses duyamadım ama bunlar selefıler degıl heralde cebetün nusra ve guraba el şam olabilir cnkü onlar siyah bandaj takar bi bakıma el kaidenin alt grubu amatör olanı gibi bişi zaten infazdan'da anlaşılıyor 

UzatmaNaciye tarafından 08/Şub/13 15:24 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

türkiye açık açık teröre destek verdiğini ilan ediyor. teröristleri besliyor iyileştiriyor ve tekrar gönderiyor. kendi vatandaşına yapmadığı yardımları yapıyor( para + kalacak yer vs.) bunu bilmeyen yok?  ee şimdi Türkiye ne yapmaya çalışıyor. BOP projesini birebir uyguluyor.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Nihat Genç anlatıyor.. Suriye ile olası savaş hikayeleri hakkında biraz da gülelim:

http://www.youtube.com/watch?v=qDtfTmSdGVo

Tarihte ilk defa Müslümanlar ile İsrail yan yana..

http://youtu.be/fdkPML0k3d4

RockZs tarafından 08/Şub/13 17:27 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

valla hocam araplardan hic hazetmem.

Dusuncelerim size ters gelebilir, bunun icin elimden malesef birsey gelmiyor.

Neden acaba arap bir kıza aşık olda gör gününü diye beddua etsem kızmazsın umarım bana. :)

adam japon bir bayanla evli, aslan gibi de oğlu var. Napsın o yaratık arap karılarını.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

Neden acaba arap bir kıza aşık olda gör gününü diye beddua etsem kızmazsın umarım bana. :)

adam japon bir bayanla evli, aslan gibi de oğlu var. Napsın o yaratık arap karılarını.

Hay agzina saglik.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

Yahu hocam biliyom ondan öyle dedim yoksa kıyarmıyım ben... Takılıyom ona ben sadece. :)

Ama varya görüntüler çok fena yahu... Adamı Sözde infaz ediyorlar adam yere yığılıyor, Canını aldıkları yetmezmiş gibi üst üste sıkıyorlar. Nasıl bir iştahtır anlamak mümkün değil...  bunu yapanların insana benziyor olmasıda hayret verici.

Birde Allah ile Dalga geçer gibi, Allahın adınıda ağızlarına alarak yapıyorlar Max seviye şerefsizliklerini.

ShockMan tarafından 08/Şub/13 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Shockman hoca; sen gelmiyonmu bu taraflara?

Ben martta falan urfa'da olacamda diyarbakir'a gecermiyim bilmem, bana ters dusuyor.

Bekir Coskun'un cok begendigim yazisini koyayim.

Televizyonda tekbir sesi duyunca…

Hah…

Demek ki ya vuruyor, ya kesiyor…

*

Öldürdükleri insanları lahana gibi bir kamyonete doldurdular, dünya televizyonlardan izledi…

Karoserinden kan aka aka…

Bir çukurun başına getirdiler, parçalanmış cesetleri ellerinden, ayaklarından çekerek çukura attılar, yine üst üste…

Üzerlerine birer Esad fotoğrafı bıraktılar ki ölenler arada bir bakıp suçlarını unutmasınlar…

Bir işemedikleri kaldı…

Dozer, toprağı üstlerine örttü…

Tekbir getirip gittiler…

*

Birisini “hain” diye öldürmüş, uzun bir halatla ayaklarından motosikletin arkasına bağlamış, cadde ve sokaklarda sürüklüyorlar, yine dünya izliyor…

Arkasında kandan bir iz kalıyor…

Sürüklendikçe giysileri çıkıyor üzerinden…

Belki bin kişi arkasından koşuyor, cep telefonları ellerinde resmini çekiyorlar…

Zafer ne de olsa…

On adımda bir hep birlikte tekbir getiriyorlar…

*

Bir roket attılar önceki gün…

Tekbir ile…

Okulu vurdular…

25 çocuk parçalanarak öldü…

Canlı kurtarılanlardan bir kız çocuğu korku ile ellerine bakıyordu, elleri yoktu çünkü artık yerinde…

*

Tekbir Allah’ın adı…

Allah belanızı versin…

*

Tekbir dillerinden düşmüyor…

Kesiyorlar, tekbir ile…

Boğazlıyorlar, tekbir ile…

Vuruyorlar, tekbir ile…

Öldürüyorlar, tekbir ile…

*

Dinleri yücelten inananlarıdır…

Müslümanlığı tüm medeni dünyanın gözünde korku, dehşet, vahşet haline getirdiler tekbir getire getire…

*

Kim destekliyor bunları hacı?..

Silah, bomba, mayın, havan, roket, kurşun verenler, bizdeki tekbirciler… O savaş malzemeleri ile pamuk ekilmediğini biliyorlar…

Cinayetin sponsorluğu bir bakıma…

Vahşete finansörlük…

*

Hiç vicdanları yok…

Allah’tan hiç korkmuyorlar… *

Oy verin siz…

Tekbir çarpacak sonunda…

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 8206 Toplam Mesaj: 79