folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

O şerefsizlik de bu değil mi şimdi?

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/ozgurluk-sarkisi-soyleyen-kizin-uzerine-bomba-atildi

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ha suriyeli, ha misirli. sonucta arap yani sozlukte bokun karsiligi.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

hocam biraz fazl iddaalı olmadı mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Aman be hocam Araplarda eminim Bizim için Sonuçta Türk diyerek küçümsüyorlardır... Bu Cümlelerin Nazarımda en ufak değeri yoktur.. Çünkü İnsanoğlu Tek bir Irka Sahiptir. Birbirimizi Küçümsememiz Çok saçma.. Saçmadan da öte bir şey..  İnsan Irkına Mensup Farklı Diller Konuşan Bireyleriz Sadece...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla hocam araplardan hic hazetmem.

Dusuncelerim size ters gelebilir, bunun icin elimden malesef birsey gelmiyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

Evet kimyasal silah kullanan esad denen orospu evladının yaptığı. 10 yaşındaki çocuklar hastanede vucudu eriye ölümü bekliyo. Ben bu adamı savunmuyorum arkadaşlar. Adamları da tebrik ediyorum. en azından esadın yaptığını yapmamışlar. kurşun sıkıp öldürmüşler .

Bunu yapan adamımı savunuyosunuz siz?

Kafası kopan kızı ile hastaneye giden suriyeli baba nın dramını bu haçlı kafasıyla anlayamayan muaviye tipi bedevi kalıntılı vahabi kafalı ebu sufyan tortusu peygamber düşmanı yahudi müslümanı tipleri acıyorum kirlettiğiniz dünya ya insan ziyanları.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Kendi dinlerine saygıları yok adamların.Muhalifler cami bombalarken : http://www.facebook.com/photo.php?v=364892973605483&set=vb.363220503721199&type=3

Sivilleri öldürerek kendilerini bir bok sanarlar : http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

valla hocam araplardan hic hazetmem.

Dusuncelerim size ters gelebilir, bunun icin elimden malesef birsey gelmiyor.

Neden acaba arap bir kıza aşık olda gör gününü diye beddua etsem kızmazsın umarım bana. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Kendi dinlerine saygıları yok adamların.Muhalifler cami bombalarken : http://www.facebook.com/photo.php?v=364892973605483&set=vb.363220503721199&type=3

Sivilleri öldürerek kendilerini bir bok sanarlar : http://www.facebook.com/photo.php?v=439431032764101&set=vb.363220503721199&type=3

hocam o videodakiler selefiler hatırlatırım.. adamlar hz.ebubekiri bile şehid etmişlerdir bu yaptıkları hiçbişi..

not:o zman haricilerdi şimdi selefi oldular gene aynı kişler anlıcagınız

UzatmaNaciye tarafından 08/Şub/13 14:23 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı

Evet kimyasal silah kullanan esad denen orospu evladının yaptığı. 10 yaşındaki çocuklar hastanede vucudu eriye ölümü bekliyo. Ben bu adamı savunmuyorum arkadaşlar. Adamları da tebrik ediyorum. en azından esadın yaptığını yapmamışlar. kurşun sıkıp öldürmüşler .

Bunu yapan adamımı savunuyosunuz siz?

Kafası kopan kızı ile hastaneye giden suriyeli baba nın dramını bu haçlı kafasıyla anlayamayan muaviye tipi bedevi kalıntılı vahabi kafalı ebu sufyan tortusu peygamber düşmanı yahudi müslümanı tipleri acıyorum kirlettiğiniz dünya ya insan ziyanları.

Saygılı ol düşünceni insan gibi yansıt. konuşmanı iplemiyorum bile. sadece uyardım. fikirlerin çok değersiz. konuşmayı da bö öğrensen iyi edersin.

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 8193 Toplam Mesaj: 79