folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Suriyeliler Oy Kullanacak Mı?

Suriyeliler Oy Kullanacak Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

adamlara birde lisans tamamlama hakkı verdiler sınavsız. Amk biz dgs ye kasıyoruz amını siktimin suriyelisi gelecek sınavsız lisans yapacak amk ben böyle işin arkadaş

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    evsiz bunu yazdı

adamlara birde lisans tamamlama hakkı verdiler sınavsız. Amk biz dgs ye kasıyoruz amını siktimin suriyelisi gelecek sınavsız lisans yapacak amk ben böyle işin arkadaş

gerçekten?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı

gerçekten?

Bu benim en çok canımı sıkan şey. Amına kodumun sınavına 1 yıldır çalışıyorum elin bedevi köpeği gelip üniversiteye yerleşiyor. Şeyhin Icq için yaptığı bir küfür sayacı vardı onun ihtiyacını hissediyorum ara ara.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    rajooonn bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı

gerçekten?

Bu benim en çok canımı sıkan şey. Amına kodumun sınavına 1 yıldır çalışıyorum elin bedevi köpeği gelip üniversiteye yerleşiyor. Şeyhin Icq için yaptığı bir küfür sayacı vardı onun ihtiyacını hissediyorum ara ara.

herşeye dışarı çıkılıyor eyleme. bunu niye daha yeni duyuyoruz.

üstelik üniversiteler tepki vermezmiydi

çok şaşırdım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu işler boş işler bi yere varılmıyor boşa uğraşmayın. cemaat oyleri %3 ten fazla etkileyemez ki akp oylarını artırdı. bu yerel seçimde yaklaşık %40 ve üzeri alır diye düşünüyorum rahatlıkla. siz yine koyun cahil yobaz yalaka demekle kalırsınız.

%3

en az %10 . yurtdışındakiler inada gelip oy kullanır gör bak . sınırda kuyruk var diye haberlerde çıkar.

ben hala anlamıyorum kendine oy veren bir kesimi niye düşman ilan etti bu adam

en fazla %3 kesin bilgi yayalım

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ZoRKaYa bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu işler boş işler bi yere varılmıyor boşa uğraşmayın. cemaat oyleri %3 ten fazla etkileyemez ki akp oylarını artırdı. bu yerel seçimde yaklaşık %40 ve üzeri alır diye düşünüyorum rahatlıkla. siz yine koyun cahil yobaz yalaka demekle kalırsınız.

%3

en az %10 . yurtdışındakiler inada gelip oy kullanır gör bak . sınırda kuyruk var diye haberlerde çıkar.

ben hala anlamıyorum kendine oy veren bir kesimi niye düşman ilan etti bu adam

en fazla %3 kesin bilgi yayalım

niye saydınız mı :)))))))))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Bir önceki mesajı alıntılamak ban sebebi ama yapma böyle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

:) benimle kafamı buluyon

sende yaptın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Ben kendimden bir önceki mesajı mı alıntıladım :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kazanmak için her şeyi yapar, vicdan yok, namus yok, şeref yok, hiç bir değer yok.  Sadece kazansın tek derdi o. Tutankamon a.q.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 4301 Toplam Mesaj: 43