Tahribat Gibi Forum Bulunabilirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    nereye buluosun? nereye kuruosun?  si*iyim diğer sitelerin replerini ..paylasım + rep ..yok annen ...sınır oluorum lan ole replere falan dıer stelerdekı replerım hep eksı amk paso kıllık ypıorm arada gırıp dıerlrıne ..sittir et tahribat neyine yetmio:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    ya arkdaşlarım canlarım cierlerim dava arkdaşlarım :) ben forum şekli şemalini diyorum ortamını demiyorumm sorumu yalnış anladınız galiba aaaa :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Biz Holyle birlikte her satırını bildiğimiz siteyi 5 saatte ancak kuruoz, sana versek nası kuracaksın acaba :)

Tahribat öle install.asp yi calıştırıp, db ismi girerek çalışmaz hocam :) arka planda kac tane windows servicesi çalışıyor tahribatı çalıştırmak için, uptime sisteminin, backup sisteminin,  firewall sisteminin, loglama sisteminin exeleri çalışıyor tahribatta...

Hem vatana millete hizmet için kuruldu site die kodlarınıda vatana millete hizmet için kodlamadıya holy...

Kaldıki, bi bug cıktığında nası editleyeceksin :)

Tahribat.Com Portalı Özel Yazımdır, Ebediyete Kadar Böle Kalacaktır, Zaten kodları indiripde portalı kurabilene ben gotümü veriyorum :)))

-----------------------------

Rene gene döktürmüşsün ha :)

Bundan boyle herkez ederi kadar...
Toplam Hit: 7762 Toplam Mesaj: 34