folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Mevcut konular gün geçtikçe kısalıyor başlıkta yazdığı gibi. 

Evet Aktif konular linkinden oldukça haberim var. 

tilt oldum. 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

eski üyelerin küstürülmesi / ban yemesi.

forum kültürünün bitme noktasına gelmesi insanların discord / reddit gibi platformlarda daha aktif olması

bilgi paylaşımının ve erişiminin çok fazla kolaylaşması sonucu bilgi paylaşımının değerinin bitmesi

sebepleri arasında sayılabilir

biany tarafından 10/Tem/22 14:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

eski üyelerin küstürülmesi / ban yemesi.

forum kültürünün bitme noktasına gelmesi insanların discord / reddit gibi platformlarda daha aktif olması

bilgi paylaşımının ve erişiminin çok fazla kolaylaşması sonucu bilgi paylaşımının değerinin bitmesi

sebepleri arasında sayılabilir

hala hatrı sayılır bir aktif kullanıcı kitlesi var. 3-5 yeni özellikle (bildirim sistemi,istediğimiz kullanıcıları görmezden gelme gibi) forum canlı tutulabilir bence

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yönetim yeni üyeler alıp eskileri banlamaktan başka birşey yapmıyor ki.

sorsan en iyisini onlar bilir.

şeyh yurtdışında .m üstünde ceviz kırıyor.

rene oyuncak uçak uçuruyor.

under kaçakları ve sığınmacıları banlamaktan yoruldu. 

öyle ilerliyoruz işte 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Önceden bi şeyler paylaşmak için insanlar yarışırdı şimdi bilgi platformları dallandı. Medium youtube vs. Burası deneyim tecrübe platformu haline geldi. Bunu parayla almak çok zor. Ama kafadan bi 15 kişi yazmayı bıraksa forum ıssız hale gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Forumların ömrü bitti artık ondan. İnsanlar okumak istemiyor izlemek istiyor o yüzden YouTube revaçta. Donanım Haber gibi TR'nin en büyük forumlarından birisi bile düşüşteydi baktılar olmuyor mecburen siyaseti serbest bıraktılar. Kullanıcılar yazsında ne yazarsa yazsın modundalar artık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

forum kültürü bittiği için bütün büyük forumlar küçülüyor evettt ama ben kendimizi hiç bir forumla bir tutmuyorum. 

burada gerçekten aile ortamı oldugu için tahribat direniyor. yönetimin bütün çabalarına rağmen yok olmamaya direniyor.

şeyh yakında buradan youtube kanalına takipçi devşiremesse komple tahribatı video formatına dönüştürebilir uyandırayım. 

kötü sözlük vardı bir ara ekşi haricindeki bütün sözlüklerden daha basarılı bir performans gösterip tamamen şans eseri çok fena dostlukların kuruldugu bir platform olmuştu.

ne zamanki sözlüğe resim video ekleme özelliği soktular klasik sözlük anlayısından dısarı cıkıp sosyal medya kasmaya basladılar ve yok oluşları çok çok kısa sürdü.

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Abi onu demiyorum siz yanlış anlamışsınız ya da ben anlatamamışım asdişlfmasdikfl 

SS'de 16 konu görünüyor, dün 20 konu vardı, ondan önceki gün 25 tane vardı falan filan ana sayfada gösterilen konu sayısı aşırı azaldı onu demeye çalışıyorum. 

Bildiğim kadarıyla atıyorum 2 ay önce en son yorum atılmış olsa bile o listeye girebiliyorsa gösterilirdi konu. 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

24 saat boyunca cevap gelmeyen konu anasayfadan düşer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Alla alla çok saçmaymış ya. eskiden böyle değildi ama ya scrolla scrolla bitmiyordu neredeyse sonsuz olanlar gibi.

Bir süredir bi bok var sanıyorum ben de benim pc'de falan. 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Konuyu anlayan yok (: 

Mod ya da Admin kimde ise o alana düzenleme yapabilme yetkisi , o aktif gözüken satir sayısıyla sıklıkla oynuyor . Bir süredir boyle bu. Bir aralar sabit idi

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 4901 Toplam Mesaj: 30
tahribatın libidosu düşmüş