folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jitemci
    Jitemci's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Alla alla çok saçmaymış ya. eskiden böyle değildi ama ya scrolla scrolla bitmiyordu neredeyse sonsuz olanlar gibi.

Bir süredir bi bok var sanıyorum ben de benim pc'de falan. 

Eskiden gündem diye bir konu yoktu herkes konu açıyordu. Forum daha da aktifti. Orada 100ün üzerinde konu oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

orospu çocuğu 1 -> kuytul bana küfür edip banlanmayan orospu evladı https://www.tahribat.com/forum/deva-partisi-hakkinda-253735/4#msg3286862 orospu çocuğu 2 -> GoQaN konuyla alakası olmadığı ve ona bir şey demediğim halde bana küfürler yağdırıp it diye söze giren bir yavşak https://www.tahribat.com/forum/deva-partisi-hakkinda-253735/5#msg3286923 sonuç Tüm bu yaşananların sonucunda konuyu doğru düzgün okumayıp cezayı tek taraflı kesen, bana önce sövüldüğü halde tek suçlu beni gören orospu evladı modlar. Kolay gelsin. sitenizi götünüze sokun. orospu çocuğu dolmuş burası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2.219 konuyla TBT konu açma rekoru bende. :) Hey gidi günler... İlk üye olduğum zamanlar millet devrecilik yapıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Jitemci bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Alla alla çok saçmaymış ya. eskiden böyle değildi ama ya scrolla scrolla bitmiyordu neredeyse sonsuz olanlar gibi.

Bir süredir bi bok var sanıyorum ben de benim pc'de falan. 

Eskiden gündem diye bir konu yoktu herkes konu açıyordu. Forum daha da aktifti. Orada 100ün üzerinde konu oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Böyle bişey olmuyor.

Anasayfada 25 den fazla konu olmuyor bildiğim kadarıyla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Aktif konu açılmayınca orası kısalıyor. Aktifliği arttırmak için üyelikleri açtılar zaten ama trollendi olmadı. Zaten bu kadar kan kaybettirilmeseydi taze kana ihtiyaç olmazdı...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eski üyeleri durduk yere banlamiyoruz.

Site nin bir kurali var. Ben eskiyim, ben cok faydaliyim istedigimi yapayim diyemezsin.

Mod da banlandi bu sitede, admin de banlandi. Sebepsiz yere niye banlayalim murid/murideyi?

Aktif konular gun gectikce kisaliyor ama yeni nesil cok fazla formlarda takilmiyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Site nin bir kurali var. Ben eskiyim, ben cok faydaliyim istedigimi yapayim diyemezsin.

Mod da banlandi bu sitede, admin de banlandi. Sebepsiz yere niye banlayalim murid/murideyi?

Aktif konular gun gectikce kisaliyor ama yeni nesil cok fazla formlarda takilmiyor.

Yeni nesil ne yarram yiyor belirsiz , bilen beni de bilgilendirae keşke.

Hic discord falan demeyin verimli değil orası da

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Yeni nesil tictoc instagram youtube falan oralarda hep. 
    Ben tahribatla ilk 2006 da knight sayesinde tanışmıştım knightta bir eleman koxplar banlandıkça yeni koxp yazıyordu. Nasıl oluyor nasıl yapıyon bu işi diye sorunca tahribatçıyım ben ordan programlama falan öğrenip yapıyorum diyordu. Öyle merak edip girdik. 
    Şimdi yeni nesil nerden duyup gelecek tahribatı

salihgs tarafından 10/Tem/22 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

yeni nesil tiktok da göt baş sallayıp tık almanın peşinde allahtan böyle bir amacım yok da şurda gelip iki bilgi öğreniyorum :D

edit: tahribatı düne kadar bilmezdim kuzenimden görüp merakla baktım yoksa önüme düşecek de görücem forumu pehh :D

blackhorror tarafından 10/Tem/22 23:56 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Napak 40 yaşından sonra hapse mi girek... Paylaşacağın teknik bilgiden ötürü bile hapse girebileceğin bir ortam yaratıldı, buna da şükür hep bir aradayız. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly_on_the_shit
    fly_on_the_shit's avatar
    Erkek

tahribat'in kabuk degistirmesi lazim ama ben dahil kimse nasil olacak kestiremiyor.

teknik sorular vs icin stackoverflow gibi bin tane site var, ilimsel paylasimlar artik video olarak yutuptan yapiliyor, e guncel meseleleri konusmak ta yasaklandi, geriye bir sey kalmiyor.

bir de forumun yarisinin gotunun kili kadayif oldu, yeni nesili de kesmiyor forum formati bilgi bombardimanina alistiklari icin.

Copyright (c) 2012
Toplam Hit: 5070 Toplam Mesaj: 30
tahribatın libidosu düşmüş