folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

Tahribat Gün Geçtikçe Kısalıyor/Küçülüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Lan her bi sikimi kendinize saklıyosunuz... Şöyle bişey buldum , izleyin ... Böyle bişey var okuyun yok.... Zaten okumuyosunuzda amk. Konu açıyoruz onuda okumuyorsunuz. Holy bile okumuyor.... Örnek veriyorum bakın.

https://www.tahribat.com/forum/300-excel-dosyasini-en-kisa-surede-pdfe-cevirmek-253402

Yardım istedim.
    4 Saatte 1 mesaj geldi o da program yükle falan diyor.
    Mevzuyu kendi kendime çözdüm ama kodlara bi bakar mısınız ibnelik olmasın dedim... 

Biri gelmiş ilovepdf diye bişey paylaşmış holy gelmiş parametreyi bul batch yaz demiş.... La havle , neyse güldürüyor bu durum beni :D :D :D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Yaşlandınız amk anca kahvehane muhabbeti olunca sarıyo. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Konuyu açan arkadaşta, ona destek veren arkadaşarin eleştirileri yerindedir,ama şu varki ben yeni bir üye olmama rağmen neredeyse 7 yıl boyunca üye olmadan bu forumda takıldım. Bu 7 yıl içerisinde ara ara üyelikler açıldımi, açılmadımi bilemiyorum. Oda sağolsun @tosun adlı arkadaş bir konu açmıştida özelden bir şekilde ona ulaşıp,bana kefil olmasını rica ettim. Sağolsun tanimamasina rağmen oda kırmadı kefil oldu. Yani demem o ki haklı bir eleştiri olabilir ama o kadarda tedirgin olmamak gerek. Kaldiki gittikçe forum,portal gibi çoğu ünlü siteler tarihe karıştı. Tahribat.com bu şartlarda bile halen ayakta kalması,o birlikteliğin dijital alanda somut olarak ortaya koyması bile mucize bir olay. Düşünün ki yıllarca foruma üyeliksiz takılıyorum, eminim ki benim gibi yüzlercesi vardır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Konulara yorum yazılmazsa konu aktiflikten düşer bu yüzdendir ki arada forum çöküp geri geldiğinde anasayfada konu kalmamış olur yeniden yorum attıkça anasayfaya gelir.

Hem yanıt yazılmamasından şikayet ediyor çoğu kişi hemde yeni mürid alımına gelince herkes karşı çıktı elbet trolleyen olacaktı zamanla azalırdı. Forumunda ölmesi normaldir dünya gibi düşün zaman ilerliyor her kayıt olan devam etmiyor zamanla millet girmeyi bırakıyor ama onun yerine üyelik kapalı diye yenisi gelemiyor

Forum olarak değişik kafalar yaşıyoruz tutucu bir topluluğuz herkes birbirileriyle tartışmalı ama o yüzden yazan kişi sayısı az ve bundan şikayetçi ama yeni üye almaya gelince herkes karşı

bilemiyorum...

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Konulara yorum yazılmazsa konu aktiflikten düşer bu yüzdendir ki arada forum çöküp geri geldiğinde anasayfada konu kalmamış olur yeniden yorum attıkça anasayfaya gelir.

Hem yanıt yazılmamasından şikayet ediyor çoğu kişi hemde yeni mürid alımına gelince herkes karşı çıktı elbet trolleyen olacaktı zamanla azalırdı. Forumunda ölmesi normaldir dünya gibi düşün zaman ilerliyor her kayıt olan devam etmiyor zamanla millet girmeyi bırakıyor ama onun yerine üyelik kapalı diye yenisi gelemiyor

Forum olarak değişik kafalar yaşıyoruz tutucu bir topluluğuz herkes birbirileriyle tartışmalı ama o yüzden yazan kişi sayısı az ve bundan şikayetçi ama yeni üye almaya gelince herkes karşı

Hacı 10 gün üyelik açık kaldı ama gelenler arasında 1 tane yazıyla "bir" tane normal üye yoktu ki. Hep troller gelip millete sövdü. 

Forum öldü diyen ve siteyi troller basınca tepki gösteren arkadaşların yarısı foruma yazmayan adamlar. Bence tepki göstereceklerine biraz foruma kendileri yazmayı düşünebilirler.

Sonuçta buraya post atmak parayla değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Yarraktı pipi oldu resmen diyosun yani

:D hahaha cok güldüm kendime 

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Hacı 10 gün üyelik açık kaldı ama gelenler arasında 1 tane yazıyla "bir" tane normal üye yoktu ki. Hep troller gelip millete sövdü. 

Forum öldü diyen ve siteyi troller basınca tepki gösteren arkadaşların yarısı foruma yazmayan adamlar. Bence tepki göstereceklerine biraz foruma kendileri yazmayı düşünebilirler.

Sonuçta buraya post atmak parayla değil.

haklılık payın var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bizim muridlerin istediği;

https://youtu.be/IWI16Oje3Hs

Yönetimin yaptığı;

https://youtube.com/shorts/Te2kJ30U-zQ?feature=share

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Paylaşım, paylaşım, paylaşım...

Forumculuğun zirvesinde de, dip yaptığı şu zamanlarda da değişmeyen tek şey paylaşım.

Bilgiye ve materyale ulaşımın bu kadar kolay olduğu bu çağda yapılacak tek şey paylaşmak.

Forumculuğun temeli bu zaten.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 5076 Toplam Mesaj: 30
tahribatın libidosu düşmüş