Tahribat İçerisindeki Parazitler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek

Bende istiyorum,

Bana da gönder,

Bedava sms nasıl atarım,

Mail hacklemek istiyorum,

Şu adamı hackleyelim ,

Mail bomb yapacağım ama nasıl ?  ,

Şu programı arıyorum

Şu müziği arıyorum

Bu konuyu hoplattım çünkü bana da lazım , yardım edermisiniz,

Arkadaşlar  " 1291 " ID'li en eski Tahribatçılardanım. Bu forumdanda eski userlardanım.Ama artık tahribat da aktif olmak istemiyorum.Çünkü forum içerisindeki kullanıcı profilinin %70 i gereksiz insanlardan oluşuyor.Artık açılan konuları bile okumak bu insanlar yüzünden ızdırap oluyor.Her okuduğum konuda üstteki benzer cümlelerden görüyorum.Bu bir isyandır.Forum profilinin bizim zamanımızdaki yapısına dönmesini bekleyen isyankar bir duruştur bu.Umarım bu gereksiz kitle temizlenir ve forum eski günlerine döner.Böylece sessiz sedasız bekleyen eski Tahribatçılarda foruma geri döner. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

senin yaptığını kaptan da yapmıştı.

sonra banlandı.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca sikayet etmek yerine foruma istedigini hayal ettiginiz tahribat dogrultusunda katki saglamaniz daha faydali olacaktir.

*Kaptan elestirdigi icin banlanmadi.Bok atip , begenmedigi foruma hala post attigi icin banlandi.Son mesajida duruyordur silinmemisse.Ama boktan bir ortam , forum boktan gibi mesaj yazarsan ve hala tahribat.com a login olmaya devam edersen siktir ederler adami.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam Tahribat Öğretici yanıylada Ön Plana Çıkmış Yegane Bir sitedir. İsteminde Bencillik var Dersem Yadırgama. Yukarda saydığın Kişiliklerin Bir Çoğu Daha Minnacık Çocuklardır. Öğretecek Düzgün olanı İzah edecek Olanlarda Biz Abileriyiz. Bilmem Anlatabildimmi. Tahribat Geçmişten Geleceğe Gelişerek Yol Almaktadır. Geçmişi Düşünmen Ve o Günleri Yad Etmen Gereksiz Bence.

Nihayetinde Her Türden Uzman Acemi Üye Kitlesine Alışman gerekmezmi. ?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Eski üye olduğunu belli etmişsin gerçekten. Bu konuya değindiğin için teşekkür ederim.

Konu hakkındaki yorumum ise yeni üyeler bu durumdan gayet memnun görünüyor. 2 saniye önce baktığım konu Pci-Well galiba yanlış yazmadıysam arkadaş zihniyle bir şeyler yapabildiğini söylemiş, bir kişi sen seçilmiş kişisin diye yorum yapmış ve o yorumdan sonrası tam bir fiyasko. Dediğin gibi bu kişiler bir kişinin yorumunu bekliyor dalga geçmek için. O kişilerde belli başlı kişiler zaten.

Saygılarımla.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

dediğin zamanlar adsl yoktu internete sayılı kişi girerdi.

girenlerinde büyük ihtimalle pc den anlayan kişiler oldugunu sayarsak. üzerine adsl yi katarsak bunumu dedin acaba

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:
    -----------------------------

dediğin zamanlar adsl yoktu internete sayılı kişi girerdi.

girenlerinde büyük ihtimalle pc den anlayan kişiler oldugunu sayarsak. üzerine adsl yi katarsak bunumu dedin acaba

Evet güzel yakalamışsın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Simdi hacilar bir konunun geyige sarmasida tahribatin bir ozelligidir.Ancak her konuyu geyige sardirmayiz mudahele ederiz.Ancak buradaki insanlarin resmi kravatli sekilde pc basina oturdugunuda bilmeniz gerekir.Herseyi yerinde yaparsak soru kalmaz...yani busbutun resmi bir gorunume burunmemizide beklemeyin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Bencede artık sürekli güncel ve teknoloji ile ilgili olmayan boş konular yerine biraz daha bilişim ve öğretime dayalı konulara yüklenelim forumun kalitesi yükselsin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    3 sene öncede vardı bu zamanda var 3 sene sonrada olacak
    ara sıra yoğunlaşır böyle rahatsız olcak bir durum göremiyorum ben

sırıtma la.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:

Hocam Tahribat Öğretici yanıylada Ön Plana Çıkmış Yegane Bir sitedir. İsteminde Bencillik var Dersem Yadırgama. Yukarda saydığın Kişiliklerin Bir Çoğu Daha Minnacık Çocuklardır. Öğretecek Düzgün olanı İzah edecek Olanlarda Biz Abileriyiz. Bilmem Anlatabildimmi. Tahribat Geçmişten Geleceğe Gelişerek Yol Almaktadır. Geçmişi Düşünmen Ve o Günleri Yad Etmen Gereksiz Bence.

Nihayetinde Her Türden Uzman Acemi Üye Kitlesine Alışman gerekmezmi. ?

Konuya verilebilecek en güzel cevapdı.Aynı düşüncedeyim.Geçmişten bu güne bu soruları sorabilen kardeşlerimiz varsa onlara doğru şekilde yardım etmek bizim görevlerimizdendir.Özellikle bunlar Tahribat'Da soruluyorsa.
Toplam Hit: 12167 Toplam Mesaj: 53