Tahribat İçerisindeki Parazitler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Sitede her yaştan üye mevcut. Profilindeki ''Yaş'' kısmı 25 ve üzeri olan üyelerin diğer üyelere örnek olması gerekirken, bazı konular uslub gerektiren tartışmalar yerine, sidik yarışına dönüşüyor. İmam...

Her konunun bazı üyeler tarafından ilgi ve uzmanlık alanı teşkil etmesi, ne kadar bilgili olduğu değil, çok bildiğini zannedip aslında bi bok bilmemesinden kaynaklanıyor. Her konuda uzman üyeler görmek şaşırtıcı, bir insanın herşeyi bilmesi çok daha şaşırtıcı...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Sonuçta bugün burda şikayet ettiğin kitleyide o eskiden bildiğin sevdiğin insanlar buraya davet etmeseler bugün burda olmazlardı dimi ?

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    eski tahribatçılar - yeni tahribatçılar.. eski idliler - yeni idliler.. eski tahribat - yeni tahribat.. gına geldi. 2 senedir üyeyim 4 senedir takipçiyim bitmedi bu konular.. Beklemeyi bıraksınlar da gelsin artık şu eskiler de kurtarsın tahribatı yenilerin elinden..

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kıymetli Kardeşim Nikoteen Çok Güzel Bir yazı Yazmış demeden Edemeyecem.

Çok Çarpıcı Bir Nokta Daha vardırki Eski Üyelerden Şimdi evet Pek Çoğu Yoktur Bunun Pek Çok Kişi Farkındadır. Yalnız Forum içerisindeki Yeni Yetmelerimize Üslup Ve Tahribat Değerlerini Aşılamamızın Yoluda Üstat Compininde Dediği Gibi Örnek Teşkil edecek Tavır Ve Davranışlarımızdan Geçtiğini Vurgulamak istedim. Kısacası Onlara Parazit Oldukları Yakıştırması Bana Göre Pekde İç Açıcı Üslupta Açılmış Konu Başlığı değildir.

Msn Hacklayacam Yardım Diyen Biri Mutlaka Minnacıktır Öyle olmaz Böyledir Diye Deniliyor Vede Konu Başlığı Genel İtibari ile Evlere Şenlik Gır Gır Şamata Alıyor Başını Gidiyor, Bilemeyecem Dostum Ama Ben Tahribatı Böyle Daha Çok Seviyorum. Unutmadan Bizim Treasure Epeydir Görünmüyor Gelsinde Gör Şamatayı....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    gelene hay hay gidene bay bay

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde

bölümünde bin kere tartışılmış ve anlatılmış mevzu olmasına rağmen, hala bu tarz konu acıyorsan hocam, sanırım sen bu siteye gerçekten hiç takılmamışsın...

nerede olduğunuzu, nası bi ortamda olduğunuzu bile kestiremiyorsunuz...

1 günde 1000 kişinin login olduğu sitede, aratsan 1 haftada 2 tane bedava sms istiyorum die konu ya cıkar ya cıkmaz, onlarda görüldüklerinde silinir...

Forum kurallarında, rapidshare istenmesi bile, konu kirliliğinesebep olduğu için yasak olan bir sitede, böle sacma sapan bi konu acarsan,harbiden komik olursun...

Bi eleman daha vardı, eski üyelerden, 3-5 ayda bir siteye girer, "herkez hoş bir seda ister, nerde eski tahribat, nerde eski üyeler, nerde kabus, nerde jeru" diye bi konu acar sonda bi 3-5 ay siteye girmezdi ona benzemiş seninkide :)

yukarda verdiğim linki bi incele ondan sonra yaz oldumu hocam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Nerde o eski Tahribat, Nerde o dut ağaçları... demicem tabiki...

Diyecek olduğum şu;

"Karanlığa küfredeceğine, bir mum yak..."  bakalım ne oluyor...

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

nerde kabus,

-----------------------------

harbi kabus nerde, bir şarkı yapmıştı vakti zamanında çok beğenmiştim, yok mu başka çalışmaları =)

ön sezi ile yazılan not: ahanda bu konuyu da geyiğe çektiler diye bir yorum gelir şimdi de :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    dün dündür bu gün bu gündür...

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Acemilerden şikaletçi olmak yerine onları eğitmek en doğrusu

tahribat da zamanında yardımcı olmadıkları için dışarıda kendimi geliştirmeye çalıştım yine acemi bilmem ne yok kendin öğren gibisinden davranılırsa aynı şey olur

artık önüne gelen üye olamıyor üye olan sınırlı kişileri üye olmanın avantajını yaşatmamız lazım eğitmemiz lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 12160 Toplam Mesaj: 53