Tahribat İçerisindeki Parazitler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek

HighNitro gözlük ile ne alakası var? Adam birşeyler yazmaya çalışmış ama becerememiş.Anlayacağın yazı yazmayı bile bilmeyen adamlar var burada.

Üstteki mesajı okuyan tahribat kıdemlileri ne demek istediğimi anlıyor şu anda.

TR_ip konuya parazit olarak katıldığın için ve konuyu canlı örnekle sunmamda yardımcı olduğun için teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

TR_ip bunu yazdı:
    -----------------------------

ZOOM bunu yazdı:

TR_ip bunu yazdı:
    Çok gereksiz yere insanlar kendilerini bunalima sokup kafalarinda gereksiz seyler kurup saçmalamaya başliyorlar bazi zamanlarda :) Gerek yok böle seylere ya bence gayet güzel gidiyor ... Bi yandan eğitici konular (Döküman arşivi) ni takipeden arkadaslar görürler zaten yazdiğimz dökümanların içeriğin , geçerliliğini , forum kısmında soru soran kişilre elimizden geldiğince yardım edilmesi artı geyik yapılcağı zaman bi konu ortaya atilip dalgası geçilcek veya komedi yapilcaksa düzeyli şekilde bunlarin yapilmasi ve kordineli bi şekilde ilerlemesi :) halen devam ediyrsa sorun yok dmektir ki gayet güzel suanda tbt =)

Eğer bir gün Türkçe yazmayı öğrenirsen, ne dediğin hakkında bir fikrimiz olacaktır.

Veya seninle aynı dili konuşan birinin çeviri yapması gerekecek.

Sen kasma hoca boşver... :) Kapasite meselesi ;)  anlamak isteyen istedği cevbi gayet iyi anlar anlamak istemeyen (Konu başlığındaki gibi Parazitler)  anlamaz işte :) neyse uzatmaya gerek yok :) Dedim ya uğrasma sen  .. 

Bence ZOOM haklı.

Sen önce cümle içinde kullanabileceğin harflerin nereye oturacağını öğren bence, sonra karşındaki insana parazit  muamelesi yap. Burda bir parazit varsa yazdığı kelimelerde anlatım bozukluğu yaşayan sen olsan gerek.

İşte forumdaki en büyük sorunlardan biri bu. Bu konuda başlığı üzerine yetkili bir arkadaşa pm atarak birkaç sitemde bulunmuştum. Belirttiğim sitemde senin gibi arkadaşlara cevaben benim gibi kişilerin neden sustuğunu anlatıyor. İşte o yazdığım cümleler;

"Kişilerin hatalarını konu başlığı altında belirtirsek, %90 yanlış anlaşılma yoluna gitmiş olduğumuzu, sanki bizim onun kötülüğünü düşündüğümüzü, herkesin ortasında küçük düşürücü birşey söylediğimizi anlayarak, onun da cevaben sert bir uslüp kullanacağını adımız gibi biliyoruz. Zaten hep böyle olmuyor mu? Sizde çok iyi biliyorsunuz. Pm atarak bu durumu izah etsek küfür edileceğine de adım gibi eminim."

İşte burda bir örnek varsa o sensin arkadaşım. Neden bu tür hataları kabul ederek düzeltmeye yoluna değilde, tam tersi ağır ithamlarla cevap yolu arıyorsunuz?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

Konu edebiyatmı ? İnsanın asıl mesaji anlamasi yeterli sanırm  dimi ? :) İnci gibi yazdığında yada aynen benim yaptiğim gibi birkaç işle uğrasirken o aradada cevap yazmak arasında ne fark var ? Kimse burda türkçesinin nekadar iyi olup olmadiğini yarıştırmıyor  veya nasıl yazı yazdığını vs .. sonucta konu site içerisindeki parazitdedikleriniz diilmi ? kim nasıl anlatmak isterse öyle anlatır kendi yorumuyla .. Kimsede karişamaz buna =) :)

Ve ayrıca.. :) hani dediklerimden birşey anlaşılmıyordu ? :) Parazit muamelesi yaptığımı gayet güzel anlamışsın :) :) 

Neyse uzatmicam daha konuyu.. 

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek

TR_ip bunu yazdı:

Konu edebiyatmı ? İnsanın asıl mesaji anlamasi yeterli sanırm  dimi ? :) İnci gibi yazdığında yada aynen benim yaptiğim gibi birkaç işle uğrasirken o aradada cevap yazmak arasında ne fark var ? Kimse burda türkçesinin nekadar iyi olup olmadiğini yarıştırmıyor  veya nasıl yazı yazdığını vs .. sonucta konu site içerisindeki parazitdedikleriniz diilmi ? kim nasıl anlatmak isterse öyle anlatır kendi yorumuyla .. Kimsede karişamaz buna =) :)

Ve ayrıca.. :) hani dediklerimden birşey anlaşılmıyordu ? :) Parazit muamelesi yaptığımı gayet güzel anlamışsın :) :) 

Neyse uzatmicam daha konuyu.. 

TR_ip'ne  ye  ne kadar anlatsamda anlamayacak arkadaşlar. Onun mesajlarını görmezdem geliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    ZOOM bunu yazdı:

HighNitro gözlük ile ne alakası var? Adam birşeyler yazmaya çalışmış ama becerememiş.Anlayacağın yazı yazmayı bile bilmeyen adamlar var burada.

TR_ip konuya parazit olarak katıldığın için ve konuyu canlı örnekle sunmamda yardımcı olduğun için teşekkürler.

----------------------------

:) Rica ederim sen öyle görüyorsan öyle olsun :) Ancak bi dediğine  katılmıyorm:) 

O Yazı yazmayi bilmeyen adamlar var dediğin kişinin (yani benim) tam olarak kim olduğumu... nasl biri olduğumu.... yazi yazmak , düşünce, bilgi vs gibi konularda laf sokmaya çalistiğin kişinin nasl biri olduğunu bi öğren bence  sor bikaçkişiye :) Ondan sonra böyleşeyler soyle :) tamam :) 

Zaten ben de uzatmcam dedim ya son mesajim :) Boşver gitsin devam et konuna sen :) 

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

eskiden adsl yoktu dial-up kullananin sayisi azdi onuda bilen anlayan giriyordu, forumlarda seviye vardi

adsl geldi herkes nete girdi, herkes kulaktan dolma bilgilerle, google dan buldugu bilgilerle geldiler sonuc 

hicbirsey eskisi gibi olmuyor

Katılmamak elde değil. 

ZOOM bunu yazdı:

Buna da. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek

----------------------------

:) Rica ederim sen öyle görüyorsan öyle olsun :) Ancak bi dediğine  katılmıyorm:) 

O Yazı yazmayi bilmeyen adamlar var dediğin kişinin (yani benim) tam olarak kim olduğumu... nasl biri olduğumu.... yazi yazmak , düşünce, bilgi vs gibi konularda laf sokmaya çalistiğin kişinin nasl biri olduğunu bi öğren bence  sor bikaçkişiye :) Ondan sonra böyleşeyler soyle :) tamam :) 

Zaten ben de uzatmcam dedim ya son mesajim :) Boşver gitsin devam et konuna sen :) 

Kimseye birşey sormaya gerek yok.Zaten şu konudaki mesajlarını okuyan birisi nasıl biri olduğunu anlar ve benim gibi sana çok rahat laf sokabilir.İçine oturmuş olması da cabası.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zoom'a katılıyorum. Çok gereksiz adam var sitede. Haliyle açtığı konular da yazdıkları yorumlar da gereksiz oluyor.

Gereksiz İnsan Filter V1.0 lazım. Hatta günlük hayatta offline olarak da kullanılabilmeli.

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

ZOOM bunu yazdı:

Bende istiyorum,

Bana da gönder,

Bedava sms nasıl atarım,

Mail hacklemek istiyorum,

Şu adamı hackleyelim ,

Mail bomb yapacağım ama nasıl ?  ,

Şu programı arıyorum

Şu müziği arıyorum

Bu konuyu hoplattım çünkü bana da lazım , yardım edermisiniz,

Arkadaşlar  " 1291 " ID'li en eski Tahribatçılardanım. Bu forumdanda eski userlardanım.Ama artık tahribat da aktif olmak istemiyorum.Çünkü forum içerisindeki kullanıcı profilinin %70 i gereksiz insanlardan oluşuyor.Artık açılan konuları bile okumak bu insanlar yüzünden ızdırap oluyor.Her okuduğum konuda üstteki benzer cümlelerden görüyorum.Bu bir isyandır.Forum profilinin bizim zamanımızdaki yapısına dönmesini bekleyen isyankar bir duruştur bu.Umarım bu gereksiz kitle temizlenir ve forum eski günlerine döner.Böylece sessiz sedasız bekleyen eski Tahribatçılarda foruma geri döner. 

iyi söylüyorsun hoş söylüyorsunda sitede onca insan var herkesin kendin gibi olmasını bekleyemezsin.

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Bence ZOOM arkadaş msnde herksin birbirine söylediğini burada dile getirme cesareti olan bir arkadaş.Login sayısıylada eski üyeliklede hiç bişeyi ispat edemezsiniz.

Adam beni hatırla diye işaret çekmiştir bworserına,pcye fazla format atan yada baska yerlerden nete giren birisi değildir.Ama her gün sitededir aksini ispat edebilir misiniz ? Yine aynı şekilde benim id'im bugun 35binlerde olsaydı bu benim tahribatın holyone.cjb.net zamanlarını bilmediğimi ispat edermiydi ? O zamanlar dialup vardı forumlara kayıt olmak demek en az 15Dk nızın gitmesi demekti tabi oda şansınız varsa sayfa görüntülenemiyor uyarısı o zamanki insanların anasayfasıydı.Hal böyleyken ben tahribatın sadece kişisel bir sayfadan ibaret olduğu zamanları biliyordum,daha forum  falanda yoktu sitede,sol tarafta gülben ergen fanı tarafından yapılmış siteye link vardı bi tane daha link vardıda o kadar hatırlayamadım şimdi.. Neyse demek istediğim idsine bakarakta logins ayısına bakarakta kımın ne odluguna karar veremzsin.

"Tbtde artık eski tbt değil be hacı" "sorma yaa çok çoluk cocuk doldu" "çok sağlam adamlar gitti siteden" "bende artık alıskanlıktan giriyorum zaten" vs..

Msnde gözlemlediklerim bunlar.Bunları msnde hiç görmedim,hiç böyle konusmalar yaşanmadı benim lsitemdekilerle diyen adam zaten tbt tanısıp tbtyi unutacak kadar sağlam kankiler edinmiş demektir.O yüzden bu tür muhabbetler dönmuyordur.

Hee madem açık kapılar önünde dedik,rüyalar aleminde yaşamayan herkes şunu iyi biliyordur ki; şu sıralar forumda bir hayalet kasaba havası var.Herkes yine tbtde amabi canlılık yok ya ne bileyim bi esinti yok..

Ne yapalım şimdi bizde mi gidelim ? hadi gittik ne yapacaz ?

BİZ GİDİNCE ORTAM DÜZELİCEKSE ZATEN GEREKSİZ OLANLAR BİZLERİZDİR !

Sonuç ; Evet hiç bişey eskisi gibi olmaz ama bu demek değilki daha kötüye gider.Bayramlarda halen bayram için misafirliklere,el öpmelere gidilir,herkes bayramlaşır,hiç tanımadığınız birinden söylenen bayramın mübarek olsun lafı  karsılıksız kalmaz hala,selamlar havada kalmaz herşey eskisi gibidir ama çocukken yaşadığımız bayramlardaki "o" his yoktur,o tarifsiz his.. Bu bence insanın fıtratında olan birşeydir.Geçmişe sürekli özlem duyulur.Gelecek boktan olduğu için mi ? Hayır.. Geleceğin boktan olucanı nerden biliyorsunuz ki,daha gelmedi.. O histir bize tüm bunları düşündürten,o hissi bilmeyenler anlayamaz... Gitmeyi çözümün bir parçası olarak görmekte yanlıştır ama.Çünkü gitmeyi çözümün bir parçası olarak gören,kendini sorunun bir parçası olarak kabullenmiştir..

Saygılar

Nikoteen was here :D

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 12145 Toplam Mesaj: 53