folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tahribat İle Tanışmamız

Tahribat İle Tanışmamız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

2008 yılın kasım ayında benim önderligimde blacklabel ve godlike ile kurdugumuz warezturk.org forum sitesinden günümüzün sözde webmasterlarının yazdıgı yazılımları sunuculardan alıp %15 fiyatına elit bölümümüzde satıyorduk güzelde para kazanıyorduk birgün sitemiz bazı lamerler tarafından hackledi oda godlike malının salaklıgından(godlike) denen ibne benim şerrimden dolayı nickini değiştirmiştir tabi şimdi başka isimle geziyor şerefsiz. neyse konuya gelelim ben vbulletinin null halini nous denen amcamın verdigi platformdan kurşmuşum ve açıklarını kapamıştık hack yedik sonradan ögrendikki bizi host eden ezik şifreleri hacker abilerine vermiş siteyi başka yere aldık 30k günlük hitimiz vardı çok iyi para kazanıyorduk bu hack olayını atlattıkdan sonra bizi hackleyen amcaların msn şifrelerini msn konuşmalarını analarını bacılarını ortaya döktük sonra bunlar deşifre olunca diğer bir lamer CaVEs hiç unutmam o tanışmayı Msn birisi ekledi ben caves amınıza koyucam siteniz açılmıycak dedi :D bende sen kimsin nerenin manyagısın lan dedim.

neyse biraz küfürleştik bununla :D daha sonra bu benim sitem tahribat.com dedi :D ben giridim siteye yanımda ozamanki yalamalarımda var tabi blacklabel hariç hala yanımdadır kardeşimdir kendisi :D  bu site hacklenmez dediler bana özel kodlama dediler bakın dün gibi hatırlıyorum 4 sene geçmiş üzerinden.

24 saat içinde tahribatın dbye ibne caves yüzünden giriş yaptık ben inanmıyorum onun olduguna zaten members bölümündeki id 1 de holyone görünce dedim bu kamilin değil site siteye üye olan birini bulduk ve siteye sqlindeki 12 tane userin bilgilerini passladık fuzz db yapmıştım zaten daha önceden sonradan gelen insanların birtanesi bile küfür etmedi ve insan gibi davrandı çaves e hala küfür ederim ama severimde kendini adam gibi bir sitedir tahribat.com severek takılıyorum ve severek paylaşım yapıyorum burada.

ne uzun hikaye değilmi ama böyle:D

zaten kefilim holy benim:D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

valla benim oyle cafcaflı bir geçmişim yok benim uye oluum bir arkadaş şifre kırıcı program arıyordu buraya girerken gördüm o zaman da tarih 2003 o zaman bende uye olmuştum yanlış hatırlamıyorsam ilk nikim tatli_isot olması lazım sonra bir ara kapandı açıldı şifreyi unutuk herhalde tekaradan üye olduk bu

tahribatı severim can gibi dost gibi bu ara dj alper gözükmüyor

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 07:18'da x-files tarafından düzenlendi.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ana muhalefet yok bu alper nerelerde harbiden

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

internet kafedeydim denyo için girmiştim,kayıt olayım dedim.bu kadar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

hatırlamıyorum :D

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

O aralar her genç gibi hack mack olaylarına merak sarmıştım cehennem,cyberwarrior vardı onlar kesmedi. Tahribata geldim.

Tahribat bi süre kapalı kaldı tahrip e falan kaymalar oldu.

Kalan bütün siteler gitti tahribat hala burada.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------

ana muhalefet yok bu alper nerelerde harbiden

daha uyuyordur :) 

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

2008 yılın kasım ayında benim önderligimde blacklabel ve godlike ile kurdugumuz warezturk.org forum sitesinden günümüzün sözde webmasterlarının yazdıgı yazılımları sunuculardan alıp %15 fiyatına elit bölümümüzde satıyorduk güzelde para kazanıyorduk birgün sitemiz bazı lamerler tarafından hackledi oda godlike malının salaklıgından(godlike) denen ibne benim şerrimden dolayı nickini değiştirmiştir tabi şimdi başka isimle geziyor şerefsiz. neyse konuya gelelim ben vbulletinin null halini nous denen amcamın verdigi platformdan kurşmuşum ve açıklarını kapamıştık hack yedik sonradan ögrendikki bizi host eden ezik şifreleri hacker abilerine vermiş siteyi başka yere aldık 30k günlük hitimiz vardı çok iyi para kazanıyorduk bu hack olayını atlattıkdan sonra bizi hackleyen amcaların msn şifrelerini msn konuşmalarını analarını bacılarını ortaya döktük sonra bunlar deşifre olunca diğer bir lamer CaVEs hiç unutmam o tanışmayı Msn birisi ekledi ben caves amınıza koyucam siteniz açılmıycak dedi :D bende sen kimsin nerenin manyagısın lan dedim.

neyse biraz küfürleştik bununla :D daha sonra bu benim sitem tahribat.com dedi :D ben giridim siteye yanımda ozamanki yalamalarımda var tabi blacklabel hariç hala yanımdadır kardeşimdir kendisi :D  bu site hacklenmez dediler bana özel kodlama dediler bakın dün gibi hatırlıyorum 4 sene geçmiş üzerinden.

24 saat içinde tahribatın dbye ibne caves yüzünden giriş yaptık ben inanmıyorum onun olduguna zaten members bölümündeki id 1 de holyone görünce dedim bu kamilin değil site siteye üye olan birini bulduk ve siteye sqlindeki 12 tane userin bilgilerini passladık fuzz db yapmıştım zaten daha önceden sonradan gelen insanların birtanesi bile küfür etmedi ve insan gibi davrandı çaves e hala küfür ederim ama severimde kendini adam gibi bir sitedir tahribat.com severek takılıyorum ve severek paylaşım yapıyorum burada.

ne uzun hikaye değilmi ama böyle:D

zaten kefilim holy benim:D

benim anlamadığım bu olayda benim ne işim vardı amk...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Nereye gitsem tahribatı kötülüyorlardı bende merak ettim acaba kim bu tahribat dedim geliş o geliş.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

2004 yillardı çok genç ve mahsumduk :) :) benim kuzen takiliyordu tahride beraber açilan konulari takip ediyorduk çok hoşuma gittmişti sonra onun accountla takilmaya başladim sonra 2006 yıllarda hack yedi sanırım ben kendime accont actim şimdi o benimki ile takılıyor :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Bizim lisede okuyan bi eleman vardı kendisi saglam hackerlardan birisiydi. dehsetialem.com du sitesi ben bu siteyi nette tesadüfen bulup takılıyodum sonradan öğrendimki sitenin sahibi bizim lisede bir üst sınıfta :D neyse elemanla ttanıştık felan sonra bu pikniktube ve aktifhaber hacklerini gercekleştirdi. büyük ses getirdi zamanında bu adama olan merakım dahada arttı. bunu nette iyice araştırayım bakalım dedim çnkü bnde onun gibi olmak istiyordum.

googledan tahribattaki bi konusuna rast geldim lan bu site ne ayak dedim tasarıma felan bak dedim :D

en son hatırladıgım bu sonra hergün en az 3-4 saat takıldıgım bi site haline geldi :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 4179 Toplam Mesaj: 45