Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    isko da bir zamanlar muridimizdi.
    yaziktir ayiptir vurmayin.

Turk siteleriyle ugrasmiyorum onlari koruyorum diye yirtiyorsun kendini ama zamaninda buranin muridi iken kac tane Turk sitesinin orasina burasina yazi yazdigini herkes biliyor (bilmeyen varsa bilsin)
    hatta bir Turk alisveris sitesinin bir bilmemne satis sayfasina ben lamer isko diye yazi yazmistin o zamandan bu zamana ne degisti ?

o alsiveris sitesinin (lamerce) yazdigin isko yazisindan sonra sana bak orayi incelersen daha ne aciklar var dedigimde elinden hicbirsey gelmemisti (ne gelebilirdiki yaptigin yapacagin zaten sinirli sayida)
    ha belkide tenezzul etmedin (yalaaaaann)

ama biraz inceleyebilecek yetenegin olsaydi benim gordugumu sende gorurdun
    o sitenin tum database ine ulasabilirdin (database ne diye sorma bana google a bak)

simdi yabanci siteleri hackliyorum Turk sitelerini koruyorum diye palavra atma.

beni taniyan tanir bu zamana kadar ne gercek hayatta ne sanal alemde yalan soylemedim senin icin yalan soylemeye tenezzul bile etmem.

sana iki yuzlu diyecegim ama babam yasindasin sana saygimdan degil yasindan dolayi laf soylemem.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast
    suiQast's avatar
    Erkek
    ŞU ANKARADAKİ GENELEVLERDEKİ BÜTÜN OROSPULAR TOPLANSA SENİN GİBİ BİR OROSPU COCUĞU DAHA DÜNYAYA GETİREMEZLER...
    Forumlarda küfür kesinlikle yasaktır. Bu özel bir durumdur
    hojam dağıtmışsın ortalığı:):):)

Dınya guleke, bêhn bıke û bıde hevalê xwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Ben de gördüm Holyone a felan küfür ediyordu şerefsiz. flashla bişey hazırlamış bakın karspersky ne diyor diyordu. Salak doğru düzgün konuşmayı da bilmiyor ibine okey ıstakaları kovalasın bu herifi ne herifi be bebe bu it.

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rene vallaha gülmekten öldüm şimdi dinleyin diyo ana avrat kayıyo puhahah isko nun götüne tır girsin :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    isko lamerdir tahribat müridleri underzero'nun dediği gibi Türk yabancı ayırmaz yanlış hatırlamıyorsam o alışveriş sitesi kangurum.com du. isko lamer olmasaydı kökten indirirdi o siteyi. malesef beceremedi. sonra o sitenin altından neler çıktı. Denyo 4 Hack Tool (hacking aracı) bu yüzden antivirüslere yakalanır. Yoksa içinde trojan filan olmaz. Holu ipnelik yapmaz o konuda. Oyle bir ipnelik yapacak olsa tahribat portalının aynısını başka yerlerde de görürdünüz. Var mı başka bir yerde aynısı?

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tagext o sitenin ismi bende sakli kalsin.

kimse bilmiyorsa burdakiler biliyor. kac tane com.tr sitesini lamerce defence yaptigini anlatsin.
    gazetelere cikmak icin ben Turk sitelerini koruyorum diye yagdanlik yagdanlik gezmesin.
    kimin ne oldugunu herkes biliyor.

yiyorsa gov.tr hackle. muhasebecisin kimden ne kadar vergi aldiklarini iyi bilirsin. vergi ucurumunu en iyi bilen kisisin.
    cak index i bu vergi ucurumunu protesto ediyorum diye.

yurt disini birak burda com.tr uzantili o kadar cok bolucu site varki. oralara koy da gorelim Ataturk un resmini.
    vatansevermis, koruyormus.

guldurme ne beni ne milleti

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    bunda sonra isko demeyelim ya indeks diyelim nicki indeks olsun :)

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golge
    golge's avatar
    Erkek
    Vay a.q coc.... valllaha ben delllendım yıne banlanmayı goze aldım eger bır haftaya banı acarsanız ben sayacam bu ıbneye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    kaldıki Kaspersky gibi dünyanın en iyi Antivirüsü Denyonun tanımını yapmıstır:

Flooder w32.Denyo

iskorpiçxe sorun bakalım buna ne dicek? acaba Flooder'ın anlamını biliomu? aptal aptal konusmasın

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    duyan bilen kalmasin

Toplam Hit: 26672 Toplam Mesaj: 94