Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    renegadealien `e sonsuz katılıyorum

fu** you iskorpitx !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    duyan bilen kalmasin iskonun gercek yuzunu

su an forumlari calismiyor biri gocertmis desem yok yok teknik bir arizadir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    iskorpit balığından iğrenir oldum bunun yüzünden

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek
    isko sana kafam girsin emi şerefsizin önde gideni neyse sakin olalım beyler herkes ne mal olduğunu biliyor bu adamın

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    bu lamer herşeyde olduğu gibi haddini iyice aşmaya başladı...
    denyo launch gibi gelmiş geçmiş en iyi ddos programına trojan diye atıp tutanın zihniyetinden şüphe duymak gerekir ki yapanın nicki direk iskorpitix se normaldir demek zorunda kalıyoruz...

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    Bu O.C"nun sitesi hacklenebiliyorsa bi hacklesenizde bi index atsanız ne şahane olur. kocaman kocaman tahribat.com yazsa. Ne biçim insan len kaç yaşında adam bi de aq.
    Ayrıca az önce biraz araştırdım ve ne buldum

aşağıdaki sitedeki yazıdan bir kesit
    http://www.securitypronews.com/news/securitynews/spn-45-20060519IskorpitxStrikesAgain.html

Iskorpitx has quite a reputation for this sort of thing. Since 2003, he's hacked an estimated 117,000 websites, not even including this latest round, and some of those were the sites of his own country's government.

2003 yılından beri 117 bin tane hacklemiş ve bunlardan bazıları onun kendi ülkesinin siteleriymiş.
    Ulen bi de kanal 1 bunu ekrana çıkardı. hiç mi araştırmadılar bu gerizekalıyı. Türk sitelerine zarar verdiği tüm dünya görmüş.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuMBeRoNe
    NuMBeRoNe's avatar
    Erkek
    Bu adama ilg günden beri gıcık oluyorum :@ efsaneymiş hoca burda küfür istisnadı demi :@ kıç herif la kıçıma kaş göz yapsam deymez ama daha yahşi olur :d

|Tandır Tava Gedli Hamur Tükendi| Akıl Başa Geldi Ömür Tükendi |
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    valla tanımam etmemde neymiş öleee bu kadar küfürü yiycek ne yapmış herif..........alla alla ilginç ne yaptı herif size :S ....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    ya abi hadi biz bunun ne oldunu biliyoruz dün olan bi olayı anlatıym şimdi arkdaşın biri bana bi site yolladı bak Atatürk'e küfrediyolar napabilirz fln dedi bende dedim abi hiç kimseye verme bu siteyi sallama da dedim illa bişey yapacaksanda Atatğrkçü bi site aç dedim adam başladı sen niye göz yumuyosun bak iskorpitx denen adam türkçü türk düşmanı siteleri hackliyo onun mailini yazıym hem o dünyanın ararnan en eyi hackerıymış cia de arıomuş dedi o hackler dedi....onca anlattım bu herifin ne oldunu çocuk anlamadı kim blir bunun gibi kaç tanesi vardır...bizdemi tv ye çıksak ne ya show da tanışta var rene abiyi çıkarsak nası süper olurdu....

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2akan
    h2akan's avatar
    Erkek
    şimdi trojan ve keylogerların çalışma şekli olarak 1 smtp server ihtiyacı 2 port tan bağlantı sağlama bende kendime özel 3. yılın sonunda mantıksal çalışan bi kalkan yaptım kendime aklınıza gelen her trojanı key logerı denedim denyo kesinlikle bi istemci gibi davranmadı yani ne port ne açılış ne güvenlik duvarı ne mail serverlerı kesinlikle holyone bir üstattır onunla beraber 2 3 kişi daha var türkiyede kendi programını yazan ve hem programlama dilini mükemmel kullanan hemde web programlamada uzmanlık kazanmış (asp) bu kişilerin değerini bilmek gerekir 15 saat onlineyim 3 yıldır ama hala asp de ziyaret defteri yapmadan ileri gidemedim adam forumun güvenliğini dünyaya karşı kolluyor bide saldırı için program yazıyo diğeride milworm yada diğer sitelerin açık yollamasını bekliyor iskortop eğer gerçekten bir hacker olsa idi oraya babalar gibi kendi scriptini yazar kendi programlarını tanıtırdı ama yok neden çünkü lamerlik yapıp googleyi beklemekten zaman bulamadı bide hack videosu olarak mozillayı indirip kurmayı göstermiş yalakalaık yapan şerefsizdir ama holly türkler için hep bi kaynak olmuştur ama iskorpitx in bir tane türk alemine faydasını gösteremezsiniz phpbb ve 1 gün dayanabilen ziyeret defteri ile bizim yüz karamızdır millet yaw bunların en iyi hackeri buysa en kötüsü nasıldır diye düşünür şöyle bir hacking ustasını kafamızda canlandıralım amele muhasebecimi dünyada ün yapan programları ile asp konusunda söz sahibi olmuş holly mi?
Toplam Hit: 26667 Toplam Mesaj: 94