Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayazalim
    ayazalim's avatar
    Erkek
    ya aga sana kaatılıyorum bende arkandayım arkamla beraber:D:D
    ama sağlam kalacak eminim çünkü o saplama bişi yapamaz...

kimse mükemmel değildir!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    insan olsun insaaaaan
    bi çubuk kraker reklamından alıntı

Bu niymiş la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayazalim
    ayazalim's avatar
    Erkek
    aga bizemiydi yani bu :S

kimse mükemmel değildir!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeRiLLa_SaGoPa
    GeRiLLa_SaGoPa's avatar
    Erkek
    isko senin taaaa amına koyayım amına kodumun evladı sen kimsin lan bizim tariqatımıza laf atıyosun. senin götüne bacamı sokim amına çaktığımın oğlu.

ohh be rahatladım saol şeyhim :D

.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    isko denen döl..len kel kafali ..senin o saclarin niye döküldü biliyonmu..haysiyetsizce ..insanlari boktan sebeblerden karaladigin icin ..serefsiz ..götveren dallama ..senin gibilere ..anca heykır kelimesi yakisir önce bi yazmayi ögren göt iyi oldu bu göte küfür etmenin serbest olmasi

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Keeeeel imana gell
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    EY mına kodumun balık beyinlisi!! özellikle seçmiş iskorpit ismini..
    siktimin denyosu ulan 12.500 üyelik forumun database ini 1 mb lık mdb göstererek hackledim diye gezdin ya hay ben senin o cücük beynine sokayım amına kodumun dallaması

sitesine yazmış zamanında bunlar dinazor kafalı siteler diye sıralamış bütün hack sitelerini!!! ulan amına koduğum sabah akşam fso kasmakmı çağdaşlık da oturup kod yazıp dünyada eşi benzeri olmayan programlar üretmekmi dinazor kafalılık

bu programları 2 sene önce rus savaşında milletin ebesini sikerken kullanmakmı dinazor kafalılık bizim başlattığımız savaşı üstüne almakmı

bu programın ruslar tarafından editlenip dosya arşivlerine koyulması daha sonra dost olduğumuzda programı yaymalarımı dinazor kafalılık yoksa senin gibi phpbb forum kurup 2-3 çocuğa trojan var açmayın demekmi dinazor kafalılık

biz senin sikindirik hali hazırda hergün exploitleri üretilen forumuna index basmazken sen gelip elle konu açıp dangalaklığını sergiliyosun hangisi dinazor kafalılık lan?

hay ben senin götüne o bahsettiğin dinazorun bırak taşşaklarını direk kafasını sokayımda öğren neymiş dinazorun kafası amına kodumun evladı

türünü cibiliyetini siktiğim DÜNYADA SENİN KADAR SALAĞI ÇIKMAMIŞ - SABAH AKŞAM FSO KASACAK KADAR DANGALAĞI - bi sen çıkmışın bununlamı övünüyosun lan?

seni haber eden o pc başında fso kasmakdan dümdüz olmuş götünü kaldıran basın yayın organlarının tüm organlarına attırayım

- bi deşarj oldum - bi deşarj oldum -:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Ayın denyosu seçip bir topic altında küfredelim tüm üyeler deşarj olsun... elektriklerini atsın...

gaipten görüntüler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı

"siktimin denyosu ulan 12.500 üyelik forumun database ini 1 mb lık mdb göstererek hackledim diye gezdin ya hay ben senin o cücük beynine sokayım amına kodumun dallaması"

gülmekten yarıldım resmen 12.500 kişi = 1 mb mdb dosyası :D
    mdb ne diye sorsan bilir mi acaba a.k salagı
Toplam Hit: 26670 Toplam Mesaj: 94