folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocalar bu kadar katılmaya hevesli kişi varsa bana uyar. Bi düşünelim... aklıma ilk gelen sorular şunlar.

1) Boyle bir başvuruda nereye bulunmalı, devlet bana bunun için arazi gösterirmi?

2) ağaç diktik diyelim bir ay sora orasının otopark olma ihtimali nedir.

3) böyle bir girişimde bulunursak her dikilen şeyi belgelendirmemiz gerektiğini düşünüyorum ki kar sağlamadığımız belli olsun. Ağaç dikecem diye dolandıran adam dolu ortalık. 100 tane ağaç diksem öbür sene bunların yarısının ölme ihtimali varmı

Orman müh fln tanıdığı olan varsa bi zahmet sorularımı ulaştırırsa sewinirim

kasmaya gerek yok..

5 er lira bağışlayalım tahribat.com ormanı diye

http://www.tema.org.tr/ 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

holyone  de

bu işin içindeyse bu iş olur  gibime  geliyor.

şiddetle destekliyorum..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekyoldewrim
    tekyoldewrim's avatar
    Erkek
    kampanya şahane. hem son zamanlarda malesef eksikliğini hissettiğimiz çevre duyarlılığı açısından hem de tahribat.com un kamu açısından sanılanın aksine yararlı bi site olduğunu göstermek açısından. ama bence tek tek herkes kendi ilinde değilde bi hesapta toplanan paralarla herkesin uygun gördüğü bi yere ağaç dikmek daha mantıklı olur. yine de gaziantep we çevresinde yardım edebileceğim bi şey olursa maddi manewi burdayım.

Türk milleti gariptir / Her lafı kaldırmaz / İ.ne dersin kızar da / S.kersin aldırmaz... NEYZEN TEVFİK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Hocalar bu kadar katılmaya hevesli kişi varsa bana uyar. Bi düşünelim... aklıma ilk gelen sorular şunlar.

1) Boyle bir başvuruda nereye bulunmalı, devlet bana bunun için arazi gösterirmi?

2) ağaç diktik diyelim bir ay sora orasının otopark olma ihtimali nedir.

3) böyle bir girişimde bulunursak her dikilen şeyi belgelendirmemiz gerektiğini düşünüyorum ki kar sağlamadığımız belli olsun. Ağaç dikecem diye dolandıran adam dolu ortalık. 100 tane ağaç diksem öbür sene bunların yarısının ölme ihtimali varmı

Orman müh fln tanıdığı olan varsa bi zahmet sorularımı ulaştırırsa sewinirim

1) Çevre ve Orman Bakanlığına Başvurulmalı diye biliyorum. Eğer fazla bir ekim dikim olayı olacaksa evet yer gösterir. Sonucta bu işi devlet arazisi üzerine yapıcaz

2) Otopark ihtimali hem var hem yok. Eğer torpil bulunursa adamlar oturduğun tapulu evi bile satarlar ama zannetmiyorum ki böyle birşey yapılsın. Sonucta yaptığımız alan kurak olarak gözüken devlet arazisine yapılıyo

3) Bu işi tahribat.com yaparsa kimse sizin kar sağlamayacağını bilir. Herşeyi belgelemenize gerek olmadığını düşünüyorum. En azından benim güvenim tam. 100 tane ağacın tamamının da ölme ihtimali var. Bunun için su istemeyen bir ağaç türü ekimi yapılırsa %90-%100 arası verim alınabilir olduğunu düşünüyorum. Örnek ağaç çam hem çok uzun süre yaşıyo hemde pek su istemiyor

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    sonuna kadar destekliyorum.. gücüm yettiğince yardımcı olurum..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tema yi gecin hacilar , ciddi ciddi bir tahribat orman korulugu gibi birsey yapsak super olur.Buisi prosedurunu arastiralim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

http://www.kentli.org/yasa/agac.htm

Galiba yasal şeyler burda yazıyo. Çok zor bişeye benzıyo bide temayı arayıp sorayım bakalım ne dıyecekler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

muridler yarın adana çevre ve orman il müdürlüğüne gidecem ve koruluk oluşturmak için neler gerektiğini nerelere başvuru yapılması gerektiğini araştıracam ayrıca devlet fidan yardımı yapıp yapmadığını da öğrenecem. yapmıyorsa sadece yağış suları ile su ihtiyacını karşılayabilecek çevre şartlarına karşı dayanıklı ağaç türleri hakkında fiyat araştırması yapacam yarın akşam tüm bilgiler ile bu konu başlığında edindiğim bilgileri tek tek sizlere iletecem...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    sanırım tema bu konuda yardım ediyordu ?

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

bizden hep destek tam destek..

durmak yok yola devam xP

böle bi projede herkes yer almak ister heralde sonuna kadar varm..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
Toplam Hit: 21408 Toplam Mesaj: 152