folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatla İLK Buluşmanız Nasıl Oldu?

Tahribatla İLK Buluşmanız Nasıl Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    ArTHoRiEs_314 bunu yazdı:

savsak üyesiyken bi ara mail adresime savsak hacklendi diye ve admin olan ejderin konuşmalarını görünce dedimki ulan ne adam lar varmışboş yere ugraşıyormuşuz dedim ve buraya geldim

demekki yarın bigun burada hacklense bırakıp gıdersın o zaman yanlısmıyım?

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    hiç unutmam ben daha küçükken elimde bi program vardı ismi modifiyem mi ne öle bişi ben o programı bızıklarkene gördüm alemin kral sitesi tahribyazıyordu hemen üye olmak için atıldım ama site kapatılmıştı o günden sonra merakla açılmasını bekledim ve açılınca da hemen üye oldum tabi ki sonra da adsl başvurusu yaptım

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fusion
    fusion's avatar
    Erkek
    arkadaş önerdi ... ona da adsl i bağlayan adam önermiş ... bi tıklyayım dedim ... şimdi her bilgisayarımı açışımda giriyorum ... aslında startup klasörüne koysam mı ne
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satanpist
    satanpist's avatar
    Dişi
    sheeey bem bi arkadasımla takılıodum bama bi link addı lam tam sama göre bişi die öle işde vala usun olmdı cok belki 2 hafda ama tuttum bu sştei aynen defam abi

satanpistde hayatın bir gercekiiiii....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

renegadealien abimin is arkadasiydi abime donanim bolumunde mod felan yazmis o aralar tahribat kapanmisti saten

sonra tekrar acildi takilmaya dewam ............

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

ben eskiden hACK TEN ANLAMAZDIM bigün mirc hack diye denyo 3 tü galiba onu buldum

sonra programıu araştırıken www.tahribat.com çıkmıştı sonra girdim siteye

Bozamaz Aramızı Yarasa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    2 sene kadar önce bomba tarifi arıyordum,nette de bir bakayım dedim,bir kaç denemeden sonra karşıma bu sayfa çıktı,pek bir hoşuma gitti,o zamandan beri takipteyim.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    google da hack siteleri diye artma yaptırdım karşıma burası cehennem falan çıktı işte hack sitesi araken sonunda burayı buldum ve her bilgisayar başına oturduğumda ilk tahribatı açıyorum sonra da msn i...

...bu evrende bi tozsun tarih seni unutsun hadi gel i.ç.e.l.i.m:)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

arkadaş bana söylemişti.En iyi hack grubu demişti ama o siteye girmiyordu ben girdim baktım ortaqm guzel  arkadaşa dedim sende gir matrak falan arada bir bazı lamerler(savsak,zumsuk,cw,coldhackers) gibi ezikler huzursuzluk yaratıyo ama :D guzel site dedim o da girmeye mesaj yazmaya başladı.

böle işte :-)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yu-ka
    yu-ka's avatar
    Erkek
    ceyhan da bi arkadaş vermişti adresi bende girdim saolsunlar cok iyi davrandılar abilerim ve kardeşlerim tuttum bu siteyi
Toplam Hit: 7342 Toplam Mesaj: 42