folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    sene 2001 internet kafede oyun oynamaktan sıkılmışım.. dedim icq'ya üye olayım.. birileriyle konuşayım maksat muhabbet olsun.. icq yazdım karşımda tahribat :| (amma salladım :D) küfür sayıcı falan vardı o zamanlar.. xp hard formatter vesaire.. küfür sayıcıyı gördüğüm anda aşık oldum ben bu siteye.. o zamanlar üyeydim.. sonra bi ara kapandı site baya bi açılmadı.. sonradan sağda solda " lan tahribatın domaini hacklemişler, holy akıllılık yapıp hemen domain firmasına başvurup son anda işi halletmiş falan filan.." derken çok uzun bi süre geçti.. baktım siteye girişte yönetici şifreniz varsa yazın ve girin yazıyordu.. bizde yönetici şifresi nerdeee :D.. derken bir gün baktım ki tahribatımız bomba gibi geri dönmüş.. öyle ki sitenin tepesinde kanlı bir bıçak sanki tüm rakiplerini düşmanlarını salata yapmış :D hemen bi üyelik gapıverdim :) sonrası da malum işte.. çok mu uzun oldu ne ?:D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Herşey bizim faittin başının altından çıktı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    abimden gördüm 2005'li yıllar da. sonra üyelik tahri-kodla oluyordu 1 sende öyle geçti. 2006 1. çömez alımı çömezi oldu orda bi üye oldum ama o üyeliği kullanmadım sonra o üyelik neoldu haberim bile yok:D 2007'de de bu nickle üye oldum. hele daha devam ediyor.. Abim nerden buldu onu bilmiyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kinyas
    kinyas's avatar
    Erkek
    şimdi burayı bırakan kireytir yani canın, 3 sene evveldı herhalde nickinde yazıyordu tbt felan, bu ney lan,tahribat.com işte derken bi bakayım dedim,baktım baktım baktım(: ilk bikac ay üye olmadım,daha sonra üye oldum, üyeligim banlanınca birde üzerine 1 sene civarı kadar bi süre netten uzak kalmak zorunda kaldım,1 sene boyunca tahribata hiç bakmadım,tekrar geldigimde kendime bu kullanıcı adımı aldım 1 senedir felan bu üyeligimi kullanıyorum,tahribat bagımlısı oldum her gun saatlerce tahribat basındayım :F
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    İyi hatırlıyorum 13 Temmuz 2006 (Persembe) 21:09 işte o an üye oldum.Daha öncesindende biliyordum ama üe olamıyordum.Sonunda reneye bir mesaj attım ve oda davetiye gönderdi.O gün bu gündür burdayım.Ve şunu diyebilirimki hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri burayla tanışıp üye olmak.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

thenumb ibnesini hep burda takılırken görüyodum.

Kanlı bıçak falan vardı üstte, ne güzel site falan demiştim.

Bi süre izleyici olarak takıldım, sonra cevap yazma ihtiyacı duymaya başladım.

thenumb'ın hesaptan hallediyodum cevap verme falan işlerini.

Doğa üstü olaylar muhabbetine nickimyok la ekleştik msn'den:)

Adam akıllı takıl, şu siteyi hackleyin, zarttı zurttu gibi konular açma dedi.

Biliyorum uzun süredir takip ediyorum zaten dedim.

Sağolsun verdi bi üyelik kodu, o gün bugündür buralardayım:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    sene 2002-2003 gugıla site çökertme yazdım. ordan denyo'ya denyo'dan da  tahribata ulaştım.

enjoy i'm vaccinated
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    f_shade
    f_shade's avatar
    Dişi
    Yaklaşık bir yıldır arada bakıp çıktığım bir site burası üyelik alımı olmadığı için üye değildim .Sonunda bi şekilde üye olucam kararı aldım va destek tahribat adresine mail attım.Sonunda renegadealien davet mesajı ve katkılarıyla burdayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    abim tbt nin eski adminiydi sitede geziniyoken gördüm bi bakim dedim felan falan öyle tanıştım işte

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    betty
    betty's avatar
    Dişi
    sevgilimi kontrol için giriyodum en sonunda üye oldum:D

bilmezden gelişim karşımdakinin yalan söyleme kapasitesine olan merakımdandır..
Toplam Hit: 16272 Toplam Mesaj: 103