folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  abdullahozcan
  abdullahozcan's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Haziran/2007
  Erkek
  2003 yılında ogriş com ararken tesadüf rasladım daha sonra üye olmak için biraz bekledim işte böyle arkadaşlar

  Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cepni
  cepni's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Kasım/2007
  Erkek
  Avira bunu yazdı:
  -----------------------------
  TBT ile tanışmam sene 2003 filan sanıyorsam veya 2004 o zamanlar küçük veletiz tabi mal mal hackti carttu curttu muhabbetler filan.Ben TBT ye üye olmuştum fakat içeriğine o kadar bakmamıştım hani ne bilim acemi bir kullancı google da msn hack araştırdığında basit forumlara girerya aynen ben o zmn seviyesi düşük forumlara takılıyodum hep ordakilerin çok iyi bildiğini filan düşünüyodum.Herneyse yaşı başı aldık bilgisayar konusunda belli bir noktaya varınca bizi o lamer forumlarında kendi sitelerinin hitlerini yükseltmek için windows 98 de bile çalışmayacak yöntemleri bize paylaştırıp okutuyolardı.Bizde doğal olarak eziq kavramından öteye gidememiştik.Fakat zamanla iyi forumları keşfettim işte en son tam aradığım gibi bir site buldum o TBT idi.Ne ayrımcılığın olduğu her türlü siyasetini dinini edebiyatından özel yaşamını anlatabilceğin bi forum buldum.Gerçektende buldum çok iyi oldu ilk olarak amele_2 ile msnden sohpet kurdum.Daha sonra gerisi geldi birçok iyi yürekleri kalpleri temiz arkadaş edindim.En azından bilgili aklı başında sabahtan akşama kadar pc başında duran boş insanlardan değildi.Çünkü takıldığım eski sitelerde hep işsiz gücsüz bilgisiz adamların takıldığı yerlerdi.Gerçekten TBT hem üyeleri bakımından hemde yönetim kadrosu bilgili ve iyi kişilerdir.Bu forumda asıl bilgiyi öğrendim fikir alışverişi yaptım kendimi geliştirdim TBT nin bana çok yararı oldu gerçekten.En azından bir arkadaşım hack işini tam olarak öğrenmek istediğinde yönlendirebiliceğim bir site buldum.Çünkü eski takıldığım sitelere yönlendirsem ya lamer olur yada arkadaşlarımdan yararlanırlardı.Çünkü bu işe yeni başlayanlar bizim yaptığımız hataya düşüyor ve düşmeyede devam ediyor hala %100 msn hack gibi başlıklı sitelerde gezip adi heriflere para kazandırıyor veya hitini arttırıyor.Bence yeni bilgisayar öğrenmeye başlayan bir kişi direk TBT ye girmeli bunca yıl internette bulunan ve neyin iyi olup neyin kötü olduğunu bildiğim için burdan okuyanlara bi abi tavsiyesi TBT ye girin boş insan olmazsınız..
  -----------------------------
  hacı sende birinin bu konuyu açmasını bekliyomuşsun yav(: baya dolmuşsun:)

  Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  expert
  expert's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Ekim/2002
  Erkek
  2002 de bi girdim hala burdayım hee bide arada kaanabak ı buraya teşvik ettim ööle :))

  la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  karani
  karani's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ekim/2007
  Erkek
  zamanında savsak die bi siteye üye olmuştum. Msnimi bi açtım ne göreyim savsak.com tahribat tarafından sikilmiştir diye bi mail vardı. O gün bu gündür Tahribattayım :)
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Real_Love
  Real_Love's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Eylül/2007
  Erkek
  bir buçuk yıl önce arkadaşımın bana gelmesi ve tahribatı açarak waaoww site açılmış demesiyle bende tanışmış oldum:)
  çok övdü tahribatı ve bir siteyi hacklediklerini söyledi:) zannedersem uçankuş.com'du.belki yanlış olabilir.kızmasın adminler.ben de onun yalancısıyım:)

  Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zakkarum
  zakkarum's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Ekim/2008
  Erkek
  denyo launch programı sayesinde burayı öğrendim.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  adigestorm
  adigestorm's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Kasım/2008
  Erkek
  ..
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  espir
  espir's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Aralık/2005
  Erkek
  Ben nasıl tanıştım hatırlamıyorum :) süt içiyordum herhalde ozamanlar. Nasıl tanıştığım önemli değil hala builişkiyi sürdüre bilmem önemli :) Seni seviyorum len TBT Mucukss :))

  BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  phoneix
  phoneix's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Mayıs/2008
  Erkek
  benim üyüe yapan sorpix die ama o şimdi banlı onun banının kaldırılmasını istiyorum bu konu hatrına
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DE5TROY3R
  DE5TROY3R's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Nisan/2007
  Erkek
  Hard Formatter ile :]
Toplam Hit: 14713 Toplam Mesaj: 103