folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

hatirlamiyorum...

ben heykir olmak isteyen genc bir cocuktum sadece.

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Tamamen tesadüf, google dayımız sağolsun:) ama güzel bir tesadüf. TBT yi seviyorum, canım benim(:

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bigün nette microsoftu hackliycem tam zır zır tel çalıyo. baktım bizim holy. dedim nooldu. ya fox işte site filan kurdum senide beklerim, mutlaka gel. yoksa konuşmam filan dedi. duygulandırdı beni bende holüyü kıracağıma microsoftu hacklemem dedim. geldim :) tabi bu ara microsoftcular açığı kapamış hackliyemedim :)

holy banlama beni :| bu sırrı açığa vurdum die :|

şaka şaka :D
    inş. holy kızmaz :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    2003-2004 yıllarında bi tane acc almiştim o zmnlar fazla anlamıodum ama öğrenme dönemi içindeydim.sonra girememeye başladım.evdeki internet pert olmuştu. (dial-up) sonra o acc'mi kaybettim.şimdi ise elekt. müh. öğrencisiyim vay anasını sayın seyirciler :B

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

bigün nette microsoftu hackliycem tam zır zır tel çalıyo. baktım bizim holy. dedim nooldu. ya fox işte site filan kurdum senide beklerim, mutlaka gel. yoksa konuşmam filan dedi. duygulandırdı beni bende holüyü kıracağıma microsoftu hacklemem dedim. geldim :) tabi bu ara microsoftcular açığı kapamış hackliyemedim :)

holy banlama beni :| bu sırrı açığa vurdum die :|

şaka şaka :D
    inş. holy kızmaz :|

-----------------------------

Hoca Tam uçtun Haa :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    arkadaşın abiisi burda adminmiş arkadaş abisinden görmüş bana dedi kral site  falan diye ben başlarda üye bile olmadım kfrün baya bi dozu kaçmıştı çünkü.Sonralardan öyle üye olduk sonra o üyeliğimi untutum bidahada girmedim baya bi süre sonra bu üyeliği aldım.

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Horby var oktay :D o  dedi git oradan indir sonra indiremedim ama sitenin içinden çkamadim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek
    valla daha önceden biliodum üye olam dedim bi baktım oda ne kefalet istio ne etsem ne etsem,rene hocaya mail attım cok sagolsun davet yolladı,ahanda burdayım mutluyum xD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Tahribatla Güzel Tanıştım :) evlenip mutlubir yuva kurarız dedim ama o ideallerim var dedi :P

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    TBT ile tanışmam sene 2003 filan sanıyorsam veya 2004 o zamanlar küçük veletiz tabi mal mal hackti carttu curttu muhabbetler filan.Ben TBT ye üye olmuştum fakat içeriğine o kadar bakmamıştım hani ne bilim acemi bir kullancı google da msn hack araştırdığında basit forumlara girerya aynen ben o zmn seviyesi düşük forumlara takılıyodum hep ordakilerin çok iyi bildiğini filan düşünüyodum.Herneyse yaşı başı aldık bilgisayar konusunda belli bir noktaya varınca bizi o lamer forumlarında kendi sitelerinin hitlerini yükseltmek için windows 98 de bile çalışmayacak yöntemleri bize paylaştırıp okutuyolardı.Bizde doğal olarak eziq kavramından öteye gidememiştik.Fakat zamanla iyi forumları keşfettim işte en son tam aradığım gibi bir site buldum o TBT idi.Ne ayrımcılığın olduğu her türlü siyasetini dinini edebiyatından özel yaşamını anlatabilceğin bi forum buldum.Gerçektende buldum çok iyi oldu ilk olarak amele_2 ile msnden sohpet kurdum.Daha sonra gerisi geldi birçok iyi yürekleri kalpleri temiz arkadaş edindim.En azından bilgili aklı başında sabahtan akşama kadar pc başında duran boş insanlardan değildi.Çünkü takıldığım eski sitelerde hep işsiz gücsüz bilgisiz adamların takıldığı yerlerdi.Gerçekten TBT hem üyeleri bakımından hemde yönetim kadrosu bilgili ve iyi kişilerdir.Bu forumda asıl bilgiyi öğrendim fikir alışverişi yaptım kendimi geliştirdim TBT nin bana çok yararı oldu gerçekten.En azından bir arkadaşım hack işini tam olarak öğrenmek istediğinde yönlendirebiliceğim bir site buldum.Çünkü eski takıldığım sitelere yönlendirsem ya lamer olur yada arkadaşlarımdan yararlanırlardı.Çünkü bu işe yeni başlayanlar bizim yaptığımız hataya düşüyor ve düşmeyede devam ediyor hala %100 msn hack gibi başlıklı sitelerde gezip adi heriflere para kazandırıyor veya hitini arttırıyor.Bence yeni bilgisayar öğrenmeye başlayan bir kişi direk TBT ye girmeli bunca yıl internette bulunan ve neyin iyi olup neyin kötü olduğunu bildiğim için burdan okuyanlara bi abi tavsiyesi TBT ye girin boş insan olmazsınız..
Toplam Hit: 16252 Toplam Mesaj: 103