folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder TAI Sınava Çağırdı...

TAI Sınava Çağırdı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

hocalar dün TAI den aramışlar evi bundan 3-4 ay önce ilanlarına kariyer.net üzerinden başvuru yapmıştım geri dönüş yapmışlar....iş niteliği bana uygun ve tam benim aradığım iş diyebilirim isminde ve misyonunda da ayrı bi havaya hakim :D 

peki daha önce bu başvurulara giden veya orda çalışan eden varmı yada tanıdığı olan? ortam nasıldır nedir ne değildir? sınav dedikleri bakım onarım üzerine bir teste tabi tutacaklarmış ben büyük ihtimalle o sınavı geçerim sıkıntı yok mesleki açıdan kendime güvenim sonsuz fakat mülakat fln da varmış onasıl olacak aklımı kurcalıyor....daha sonraki aşamalarda ise kalacak yer (sanırım lojmanları mevcutmuş) nasıl ortamları düzgünmüdür aile yaşantısına uyugudur ( eşim ile gideceğim eğer olursa) 

ayrıca asıl önemli olan cuma günü ankarada olmam gerekiyor...şuan bilet olaylarıyla uğraşıyorum uçak-otobüs karar veremedim.çorludan uçak mevcutmuş.aslında şunu sormak istiyorum otobüsle gelsem terminalden taı'ye kaç saatte giderim nasıl giderim.Uçakla gitsem hava alanından taı'ye kaç saatte nasıl varırım...bu ulaşım bana ne kadara patlar? ona göre tedarikli olayım..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Hocam kazan daki tai ye gideceksen, her halukarda ebesinin nikahında olacak. Google map ile mesafeleri inceleyebilirsin lakin oralara nasıl gidilir bilmiyorum, yardımcı olamayacağım

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

Hocam beni bugun çağırsa şu saat şu dakika giderim:D daha ne diyeyim:) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sınavı geç tekniker ol :) parası iyidir iyi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Kantinlerindeki kuruyemişleri bizim fabrikadan alıyorlar hocam.Yarın dağıtıcı arkadaşlara sorar ulaşımını anlatırım..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

hocam otobüsle aştiye gel, zaten uçakla gelsen de zaman açısından aşırı derecede kar etmeyeceksin gerek yok fazla para vermeye, aştiden ulusa gidip ordan akıncılar otobüsü olması lazım ulustan binebilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

tam vakit versene ne zaman gitmen gerekli?? boşsam götürebilirim

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yanına koyayım, ibneler geçen beni de aradılar, 6-7 ay önce başvurmuşum daha yeni arıyolar, dedim hacı çalışıyom ben, istemiyom die kapadım karının yüzüne. içerisi pek dışarıdan göründüğü gibi değil, ama, amaç dolgun para kazanmaksa tercih edilebilir.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

UCANTENEKE bunu yazdı:
    -----------------------------

tam vakit versene ne zaman gitmen gerekli?? boşsam götürebilirim

hocam 27 nisan günüymüş sınav...cuma günü saat 8:30 ta taı de olmalıymışım...müsait olursanız ve ayrıca görüşüp tanışmış oluruz hocam...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

musti şimdiden hayırlı olsun kardeşimm:)

https://t.me/pump_upp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WORLOCK
    WORLOCK's avatar
    Erkek

ricin bunu yazdı:

hocalar dün TAI den aramışlar evi bundan 3-4 ay önce ilanlarına kariyer.net üzerinden başvuru yapmıştım geri dönüş yapmışlar....iş niteliği bana uygun ve tam benim aradığım iş diyebilirim isminde ve misyonunda da ayrı bi havaya hakim :D 

peki daha önce bu başvurulara giden veya orda çalışan eden varmı yada tanıdığı olan? ortam nasıldır nedir ne değildir? sınav dedikleri bakım onarım üzerine bir teste tabi tutacaklarmış ben büyük ihtimalle o sınavı geçerim sıkıntı yok mesleki açıdan kendime güvenim sonsuz fakat mülakat fln da varmış onasıl olacak aklımı kurcalıyor....daha sonraki aşamalarda ise kalacak yer (sanırım lojmanları mevcutmuş) nasıl ortamları düzgünmüdür aile yaşantısına uyugudur ( eşim ile gideceğim eğer olursa) 

ayrıca asıl önemli olan cuma günü ankarada olmam gerekiyor...şuan bilet olaylarıyla uğraşıyorum uçak-otobüs karar veremedim.çorludan uçak mevcutmuş.aslında şunu sormak istiyorum otobüsle gelsem terminalden taı'ye kaç saatte giderim nasıl giderim.Uçakla gitsem hava alanından taı'ye kaç saatte nasıl varırım...bu ulaşım bana ne kadara patlar? ona göre tedarikli olayım..

Hocam çok sevindim senin adına TAI çalışmak için hayallerim arasında bir yer ama daha makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim hocam hakkında hayırlısı olsun umarım mülakatları halleder ve işi kaparsın Ben işten ve TAI den memnun kalacağına eminim zira havacılık çok sağlam ve iyi bir sektör. Hocam TAI de başlarsan bana bi staj ayarlarsın umarım müriddaşın olarak ;)

Gölge etme başka ihsan istemez.
Toplam Hit: 13060 Toplam Mesaj: 27