folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder TAI Sınava Çağırdı...

TAI Sınava Çağırdı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hocam geldiğinde seni aldık ve merkezde kalacak yer ayarladık diyelim fakat sabahtan nasıl gidebilirsin oraya ona bir çözüm düşünmeye çalışıyorum...

Çevre yolundan falan çıkış olur mu, olursa nasıl olur bir sorayım...

Elimden bir şeyler gelirse yardımcı olmak isterim.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

ilgilendiğin için çok teşk ederim hocam.netten diğer üye olduğum elektronik forum sitesine de konuyu açtım sağolsunlar oradaki arkadaşlarda yardımcı oldular....

sıla otel diye bir otel varmış hocam orda kalmayı düşünüyorum taı ile arası (aradım sordum oteldeki telefonla görüştüğüm telefondaki dayının yalancısıyım) 1-2km dedi bir gecelik 70tl dediler eyv. dedim bende...birde soramadım ama yarın gene arıcam misafirhane de varmış galiba bklm...bu işi çok planlı bi şekilde yürütmem lasım bi geç kalırsam bi yanlış yaparsam onda geleceğim yol harcadığım para vs. boşa gider...diğer sitede ki arkadaş diyo zaten tekirdağdan kalk oraya gel sınava yetiş işte ilk sınavdan geçtin demektir diyo :D 

birde merak ettiğim böle kurumlarda evli olmak avantajmıdır acaba?  

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Eğer hiç bir şey aklına yatmazsa bölgenin belediyesini ara,yer,yön konusunda en iyi yardımı oradan alabilirsin,ben de bilmediğim yerlerde bilmediğim mekanları ararken böyle yaparım,işe yarıyor.

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

biletimi aldım hocalar....perşembe akşam saat 9-10 gibi oralarda olacağım gibi...taı'nin yolları daştan :P 

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Sonuç nedir merak ettim ?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    -----------------------------

Sonuç nedir merak ettim ?

-----------------------------

hocam gittik taı ye zaten kariyerden başvuran 800 kişiden 18 kişiyi çağırmışlar sınava onunda 16sı geldi...neyse sonra sınava fln girdik işte sonuçlar açıklanana kadar 1-2 saat geçti sohpet fln ettik tanıştık diğer elemanlar la da abicim ne kadar boş sallayan var yaf :P hele bi tanesi var abicim plc programlıyorum yazılım yazıyorum kapılarla fln derken sınav sonucu okundu elemana baybay yaptılar kopilin yüzü kıpkırmızı oldu :P neyse güzel deneyimler ve kazanılan özgüven den sonra şehir dışından gelen 4 kişi (bende o dört kişiden biriyim) (tabi bu arada sınavı geçtim) mülakat gibi bişeye aldılar bitane hoca bitanede insan kaynakları elemanı görüştük sırayla baya güldük eylendik hatta kahkalar attık ta sonuç negatif gibi 

benim değerlendirmem : 

o dört kişiden biri bursada renaultta çalışıyormuş 8 yıldan buyana ama bana çok bilgili gelmedi diksyon on numaraydı o ayrı adam okulu askerliği bitirmiş tanıdık vasıtasıyla torpille girmiş olay bu...bu adamla bi adanalı abi daha vardı onların ikisini beklettiler...ayrıca sanırım alacakları tekniker sayısı da max. ya 1 yada 2 olacak...tam olarak kimse bişeyde demiyor..

sonuç: gittik gezdik gördük yeni insanlar ile tanıştık hayat ile ilgili bazı şeyler öğrendik (kimseye bişeyi biliyorum diye büyüklenme hele karşındakiler meslektaşın ise gerçi ben en ufaklarıydım ondan bişi anlamaz etmez gözüyle bakındılar da ben ağzımı açtıktan sonra kimse ağzını açamadı bidaha :P artı ankara iyi güzeldee tainin olduğu yer pangallık la ...biirde uzman çavuşla sohpet ettik adamlar teknolojiyi satmışlar bize bak elin çinlisi japonu gelip çalışıyo işte diyolar...yani yüzde yüz türk mühendislerin işi değil ve çok dokunan bi cümle kurdu o uzman...adamlar bize hangi cıvatayı sıkacağımızı sıkamayacağımıza vara kadar sölüyorlar diyo :( el altından istediğini yap resmi kurumda bunlar yaşanıyorsa istersen el altıından hayalet uçak yap kıymeti yok....böyle işte....şimdi gene burdaki büyük bi beyaz eşya fabrikasından çağırıyolar gibi...olcak bi yerden bi yerden bişiler yaf...

Toplam Hit: 13090 Toplam Mesaj: 27