folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Takip Ediliyorum!

Takip Ediliyorum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek
    hocam istnbul anadolu yksnda otruosan msnden ulaş bna bu aralar kawga potansiyeli olan bi arkadaş grubum war çok manyaq döveriz onu valla zaten sinirliyim bu aralar bnmle birlikte yaklaşık 5-6 adam olur çok pis döverm onu zatn canm sklıo kawga etmek istiyoruuummm ama ciddiyim çok deli döveriz onu

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Birini bıçakladısan sivil polistir o kesin bizim okulun önünde oluodu :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    ya güzel hoş yardım istemişsinde hiç bişey yazmamışın ki doğru düzgün bi yol gösterelim.
    baban ne iş yapıyo, ailede veya yakın çevrende sakat iş tutan biri var mı_?
    sen yakın bi zaman herhangi birinin davuğuna kışşşt dedin mi_?
    vs vs..
    sen bunlarla ilgili bişey anlatmayınca makaraya vuruluyor olay.sonrada ciddiye alınacak bi konunun yorumlarını katıla katıla gülerek okuyoruz..

yazdıklarımı yanlış anlama. aramızda mutlaka düzgün bi yol göstericek biri(seçilmiş insan:D) çıkar ama düzgün anlat herşeyi.;)

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    gerçek baban olmasın o? filmlerdeki gibi uzaktan çocuğunun fotoğrafını çekip resmini koklayan adamlar vardır ya onlardan işte hıh?başka ihtimal olamaz ajan gibi adamın 16'lık çocukla ne işi olsun ki.
    -----------------------------
    hoca insana kavga da söylenmez böyle laf !! azcık düşünerek yaz.

çocuk sen buraya bunu bi abi bulur kendi aramızda hallederiz diye mi yazdın?eğer öyleyse aramızda süpermen yok.adamın belinde silah var mıdır yokmudur ne yapar ne yapamaz kimse bilmiyor.
    görüldüğü kadarıyla ailenle bağların zayıf.yalnız bilmeni isterim ki bizden önce bunu ailene danışman gerekti.adamın kim olduğunu bile bilmiyorsun ve 2 haftadır böyle hayat yaşıyorsun.kusura bakma ama ya sallıyorsun ya da salaksın.

gidip ailene herşeyi anlat ve polise gidin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaş alay etmiş,16 yaşında çocuksun kim seni ne zikime izlesin demiş,anlamadın açık açık ben yazıyım.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi

pek rahat durmuyosan baban ne haltlar yiyo bu acaba diye peşine adam takmıştır
    -ahmet benim oğlanı bi kolaçan ettir ne haltlar karıştırıyo bu çocuk
    tarzında 

hane 16 yaşındasın elinde tesbih racon havaları da var biraz aile de endişe duymuş olabilir :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

kalabalık bi yerde git yanına  ve sen kimsin beni niye takip ediyorsun de ...

yada  polislerin oldugu yerde

adama diklenme dayak yeme ihtimalin var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    edit
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

bulunduğun yerin ilçe emniyet müdürlüğü binasına git. orda istihbarat bölümü olur.

var kapılarını çal. emin ol seni can kulağıyla dinleyip yardımcı olacaklardır.

açık açık söyle. abi durum böle böle resmimi çekerken gördüm. devamlı peşimde. tırsıyorum, babama söylemeye çekindim. adama bi zarar verip katil olmasından korkup size geldim de.onlar seni yönlendirir.o herifin eşkalini verirsin. bikaç gün içerisinde gideceğin yerleri söylersin. seni takip ederler.

o sırada eleman seni takip ediyorsa onu enseleyip arabaya atarlar gerekeni yaparlar=)birdaha sittim sene seni rahatsız edemez:)

söylediklerimi yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum. ihmal etme. adamn niyeti kötü olabilir. bilmediğin bişey olabilir. ne biliim. sen kendini zararsız görürsün ki öylesindir ama nerden biliyon. belki o zibidi seni başkasıyla karıştırıyor? ve niyeti kötü. bilemezsin yani.. durduk yere b.k yoluna gitme. unutma. polis asker bizim için var. ve her zaman bize yardımcı olmaya hazırdırlar.

mesajım gözünden kaçmasın diye koyu yazıyorum.

ek:konudaki kargaşayı yeni okudum. yalan konuşmuyorsundur umarım?

ayrıca adam neyin bıcakladıysan ohoo.. boş mesaj atıyorsun derim. hem adam bıcakla hem aaa neden takip ediliyorum de:) işmi la. zamanında yediğin hurmalar gün gelir kıçını tırmalar tabü.

pf resmine baktımda:)anlattıkların gerçekse:vakit kaybetmeden polise sığın.o tesbihide bir büyüğüne hediye et;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

BuYaşta Tespihli Resim Pek nahoş Duruyo Anladığım kadarla Evvelkide Sigaraylaydı, Değişmişin Bi zahmet bunuda Değişiver Malüm Büyüklerin Olduğu Mekanda Küçüklere Tespih çekmek Yakışı kalmaz. Bu Arada Emniyetten Önce Konuyu Babana Anlatırsan iyi olacak, O Emniyete gider.

Merak etme Baban Adamı Öldürmez, Çünkü Konunun Babanla ilgisi olduğuna İnanıyorum. Olay Aydınlanır, Ortalığı Karıştırmanın Anlamı yok. Babanın Adamıda Olabilir. Boşa para Vermesin O hayırsız Dedektif Bozuntusuna.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 13765 Toplam Mesaj: 91